Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bedj325

Tanie słuchawki z mikrofonem

Polecane posty

Jakie polecacie w miarę dobre słuchawki z mikrofonem do 50zł.

Tylko podkreślam chcę słuchawki z mikrofonem a nie oddzielnie. Zależy mi na dobrymdźwięku i żeby inni przez mikrofon słyszeli mnie jako tako.

Do tej pory miałem z 7 lat słuchawki z firmy E5 (kupiłem je także za ok.50zl) lecz odmówiły mi posłuszeństwa.

Za 50 można kupić słuchawki, lecz nie będą one pozwalały jakością dźwięku.

Mógłbyś dołożyć do 100zł. Była by to diametralna różnica w jakości wykonania i grania.

Do tej pory jak już wspomniałem miałem słuchawki za 50zł i działały dźwięk był wystarczająco dobry, grałem w gry z kumplami którzy jakoś mnie słyszeli. Nie szukam jakiś profesjonalnych słuchawek tylko jakieś tanie.

Ja korzystam z słuchawek marki Trust nie moge ci powiedzieć dokładnie jaki model. Ale są one z mikrofonem i nawet dobrze się sprawują, oczywiście pod względem dźwięku. A mikrofon też nieźle pracuje ;). Kupiłem je 3 miesięcy temu za około 80zł :P.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Johny7168
      Witam serdecznie mam pewien problem z Cs Go, otóż od miesiąca nie słychać ani nawet nie widać ikonki w lewym dolnym rogu żeby ktoś rozmawiał w cs .I to jest dziwne że na tyle godzin co grałem nikt się nie odezwał ani słowa.Postanowiłem to sprawdzić zaprosiłem znajomego na prywatny serwer, poprosiłem żeby się odezwał i nic nie słychać ani nawet ikonka się nie pojawiła z mikrofonem.Mam nadzieje że da się z tym coś zrobić. Pozdrawiam

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik