Skocz do zawartości
Achilles Pięta

Rockowa Książka

Polecane posty

Czytałeś Rock "Snajpera" Howarda Wasdina to na pewno spodobałyby Ci się takie pozycje jak "Komandos" (szalonego) Richarda Marcinki lub cholernie wciągająca opowieść Marka Czerwińskiego pt. "Łowy na człowieka". Te dwie pozycje łyknąłem, nie przeczytałem, łyknąłem ;)

Witam, zdecydowanie pozycją godną polecenia jest  cykl książek Stieg'a Larsson'a "Millenium". Książki opowiadają historię Lisbeth Salander, która mniej lub bardziej oficjalnie zajmuje się research'em. Dodatkowo jest "magikiem" z zakresu hakerstwa.

Książka naprawdę potrafi pochłonąć bez reszty. W moim rankingu zajmuje jedną z najwyższych pozycji. Zachęcam do przeczytania.

pozdrawiam,

Robert

Książka dla Rocka, hmm ciekawy temat... myślę, że dobrą pozycją są "Cztery pory roku" Kinga czy "Pieczara gromów" Koontza- to mistrzowie pobudzania wyobraźni.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów!

W swoim arsenale książek mam tytuł każdego gatunku, z tego co udało mi się wyczytać Rock czytuje wszystko po trochu, jeśli to prawda to polecam:
- "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" - książka jak dla mnie wyśmienitą lekturą opisującą tragedie małe chłopca polegającą na utracie ojca w katastrofie WTC, w lekturze jest opisane wszystko w trakcie tragedii i po.. Naprawdę jest ona godna przeczytania, arcydzieło. Dodając, powstał również film o takim samym tytule m.in. z Tomem Hanksem i Sandrą Bullock.
- "Komandos Marcinko", "Cel Snajpera", "No easy day", "Pluton Wyrzutków" - te książki są książkami dla mężczyzn, prawdziwych mężczyzn!
- Z fantastyki polecam Sapkowskiego, J.R.R.Tolkiena, Pilipiuka i Martina Georga, jak dla mnie są to mistrzowie fantastyki!

Skoro wcześniej była pierwsza część przygód Mordimera Piekary, to może teraz inna książka tego autora a mianowicie "Ani słowa prawdy". Jest to cykl opowiadań o magu Arivaldzie, ciekawie przedstawiona, z humorem, trochę lżejsza niż "Sługa Boży" więc serdecznie ją polecam każdemu ;)

Jako, że zbliża się premiera kolejnej części pragnę polecić "Cykl demoniczny" Petera V. Bretta. Na mojej półce spoczywają już cztery książki z tej serii ("Malowany Człowiek" tom I i II, "Pustynna Włócznia" tom I i II) i zabieram się za nie po raz kolejny, aby je odświeżyć przed premierą "Wojny w blasku dnia". Gorąco polecam. 

Moim skromnym zdaniem myślę, że Rockowi spodobała by się seria "Kroniki Żelaznego Druida" Kevin Hearna. Ta seria opowiada o nie łatwym życiu Atticusa O'Sulivana, który w rzeczywistości ma na imie... bardzo dziwnie i ma 2100 lat i jest ostatnim druidem. Sądze, że Rockowi spodoba się ta seria, ponieważ te autor ma świetne podejście do bogów, Boga, opowieści pogańskich i tak dalej. Jest to bardzo wciągająca i śmieszna seria o wielu zwrotach akcji.

Ponadto autor też jest sympatyczny i na facebooku też można z Nim porozmawiać.

Mam nadzieje, że może kogoś zainteresowałem i ktoś sięgnie po tą książke.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik