Skocz do zawartości
Liptonex

Opinie o przeprowadzonych transakcjach

Polecane posty

Proponowałbym także dawać jakieś dowody w postaci screenów czy zarysów rozmowy. Zawsze ktoś może opisywać transakcje, których nikt nie dokonał.

Nick : JohnOka
Ocena transakcji : 10/10. Ciekawa oferta, bardzo szybka transakcja, miły użytkownik. Polecam z czystym sumieniem, dzięki :).

Nick: LordVladek

Ocena transakcji: 2/10... taki żart :D Oczywiście 10/10! Zero problemów, świetny kontakt. Kupiłem konto steam w bardzo okazyjnej cenie, aż jestem zdziwiony. Wszystko odbyło się przez Allegro na moje życzenie. Polecam tego użytkownika!

Nick : Ciepol97

Ocena transakcji : Dobry kontakt ,bezproblemowo przeprowadzona transakcja. Serdecznie wszystkim polecam!

Nick : sgt_damson

Ocena transakcji : Jak najbardziej polecam. Damson to użytkownik forum, którego każdy raczej zna, można mu jak najbardziej zaufać, a kontakt jest idealny. Pozdrawiam. ;)

Nick: QuickCygan

Ocena transakcji: Za górami, za lasami, żył sobie mały Cygan. Pewnego pięknego dnia postanowił zostać nerdem i przenieść swoje realne życie do świata wirtualnego. Udał się do miasta aby zarobić parę groszy by móc spełnić swoje marzenia. Ciężko pracował, na roli, w gospodarstwach domowych... nawet drwalom pomagał. Gdy nadszedł ten dzień kiedy to po raz pierwszy otrzymał wypłatę był bardzo szczęśliwym dzieckiem. Była to kwota 50 zł. Czym prędzej pobiegł do domu aby wydać te pieniądze na swoje marzenie, którym był Minecraft! Po jego zakupie minęło kilka dni zanim pobrał tą grę. Grał w nią miesiącami, dniami, nocami. Przeszukiwał kopalnię, zwiedzał nowe biomy, ujeżdżał konie i rżnął świnie... na schabowe rzecz jasna. Spotkał się ze smokiem, z goblinami, a nawet z zombiakami walczył. Jednak po długim okresie przebywania w kwadratowym świecie powiedział - "Dosyć!". Nastąpiła wtedy zmiana w jego życiu. Wyłączył komputer, odsłonił żaluzje i w końcu wyszedł na powietrze. Postanowił, że do tej gry nigdy nie wróci i chcę się jej pozbyć, aby pieniądze mu się zwróciły. Przemierzał morza, góry, lasy, łąki w poszukiwaniu kupca. Pytał, kusił, targował się jednak nikt nie chciał odkupić od niego tej gry. Aż pewnego dnia załamany po kilku dniach poszukiwań natrafił na pięknego, przystojnego i mężnego rycerza w lśniącej zbroi na swym białym koniu, który rzekł - "Jam Ci to kupię!" - imię jego było Damson. W oczach małego Cygana pojawiły się łzy. Cieszył się niezmiernie, że w końcu się pozbędzie tego diabelstwa. Po kilku godzinach negocjacji rycerz Damson zgodził się na propozycję Cygana - "Ha! Zakupię tą grę od Ciebie mały cyganie. Masz tu 25 sztuk złota w worku i dejże mi to ustrojstwo". Od tamtej pory słuch o Damsonie zaginął.

KONIEC!

Nick: MaxiLager (znany również jako Pirat)

Ocena transakcji - kontakt idealny, dukaty na koncie szybciej niż obalenie butelki rumu, oby więcej takich Piratów! 10/2, polecam! :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik