Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Sorrki za double post, ale trzeba rozruszać temat - kiedy pojawi się zadanie finałowe? Może by jakieś obstawianie zwycięzcy na forum pojawiło przed kolejną edycją, np. po pierwszej rundzie? Taka loteria, z jakimś drobnym upominkiem dla tego, który trafnie określi winnera bitw ;) 

Info kiedy finał soon. Myślę, że może ogłoszenie daty odbędzie się w weekend (muszę "dostać" się do jury).

Możecie coś takiego zrobić, ale wszystko we własnych zakresie.

Nie mam w tej chwili głowy do tego ;P.

Aby było jasne i aby każdy pamiętał!

Założyliśmy się z Ikarosem!

Kogo zespół odpada, ten (opiekun) kupuje drugiemu redbulla na IEMie za rok :).

Jeśli Ikaros wygra, ja kupuje jednego redbulla Ikarosowi.

Jeśli Ja wygram, Ikaros kupuje mi 2 rebulla :P.

No więc teraz kilka słów na koniec ode mnie, jako iż za dużo nie mam w zwyczaju tutaj się wypowiadać. Do bitwy na intra zapisałem się gdy miałem bardzo dużo wolnego czasu, więc z początku też troszkę dłużej nad filmami siedziałem, ale bez przesady, wielkiej wagi do zadań grupowych nie przykładałem. Później... gdzieś w połowie, znalazłem pracę. I to taką która zawsze mi się marzyła - a mianowicie przy montażu. Brakowało mi troszku czasu na te już większej wagi zadania, dlatego robiłem je krótko - ale wciąż w "swoim" stylu, nie na odpierdziel :P Troszkę się ludzie tutaj pospinali, najpierw o muzykę ( :wacko:) a później już o sam montaż. Dlatego na finał zrobiłem sobie troszkę wolnego czasu i przysiadłem. Tym razem photoshop, AAE i Vegas poszły w ruch, mam nadzieję że widać to i że nikt nie będzie zawiedziony tym iż do tego finału się jakoś dostałem.

Śliwa, gratuluję pomysłu na film i powodzenia! Himiodzio dziękuję za fajną grupę i w sumie nie najgorsze zadania, chociaż czasem miałem mieszane uczucia.

Napisano (edytowany)

Michu, dzięki i również gratuluję efektu, który uzyskałeś oraz oczywiście życzę powodzenia. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję rywalizować :)

Swoje intro finałowe przerabiałem kilkukrotnie... Raz miałem już jakieś 15 sekund, ale stwierdziłem, że jest do bani i jazda od początku. W sumie końcowy efekt uzyskałem w dwa dni, dobranie muzyki przy przycinaniu i doborze wideo to naprawdę pikuś... Ale tak nawiasem mówiąc - utwór zmieniłem bodajże trzykrotnie. To tylko pokazuje, że na poważnie potraktowałem zadanie finałowe jak i całą zabawę. Biorąc przykład z kolegi wyżej również dziękuję Himiemu i Ikarosowi za organizację Bitw i sprawną opiekę tego przedsięwzięcia. Ikarosowi dziękuję za... Za te jego niektóre komiczne zadania, które doprowadzały mnie do białej gorączki :D

PS. Michu, świetna muzyka :) 

Edytowano przez Śliwa

Napisano (edytowany)

Tak jak powiedziałem na mój ckliwy post przyjdzie wam poczekać do ogłoszenia wyników :P

Za to już teraz ogłaszam że nagrodą dodatkową dla zwycięzcy będzie Ukazanie finałowego intra na facebook-u Roja!

No chyba że się nie zgadzacie :D

Ja wolę dostać popcorn, mogę? :/ - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Napisano (edytowany)

"Finalistę wybiera jury składające się z trzech niezwiązanych ze sobą osób."

Ale się wczoraj uśmialiśmy z Liptonem i Brunecią, jak to przy piwie, w domu u Himiego przeczytaliśmy :D

Prawda IKaros ? Ty też przy tym byłeś ;)

Mnie tu nie ma - H.

Ja jestem bardzo ciekaw kto wygra. Intra są naprawdę na najwyższym poziomie. Wiadać w nich Wasz wkład i czas poświęcony na sklejenie. W imieniu wszystkich tych, którzy nie brali udziału, też pragnę podziękować za zapewnione nam emocje. Zawsze z niecierpliwością czekamy na wyniki i każdy może również wyrazić swoje zdanie. Ja jestem naprawdę zadowolony z poziomu organizacji oraz poziomu, który reprezentują sobą uczestnicy. Zawsze jest ktoś kto jako pierwszy musi odpaść - to normalne. Jednak nie przejmujcie się tym - brawo za dobre chęci ;) Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać następnej edycji. Oby była tak ciekawa, jak pozostałe.

Maxi - mam nadzieję, że kwota jaką Tobie przelałem, wystarczy i zagłosujesz zgodnie z moimi zaleceniami  ^_^  :pirat:

Napisano (edytowany)

Maxi - mam nadzieję, że kwota jaką Tobie przelałem, wystarczy i zagłosujesz zgodnie z moimi zaleceniami  ^_^  :pirat:

Tak jak Rojo mówił. Dla uczestników i jury konkursu kolekcjonerka Titanfall, a dla zwycięzcy wpis na FB ;)

I moja edycja kolekcjonerska Mass Effect 4! - Himiodzio

Napisano (edytowany)

O co chodzi z Rojem, bo nie ogladam już od pewnego czasu ani nie likuje na fb :) ?

EDIT: Wg mnie bezapelacyjnie powinien wygrać Michu. Zrobił przepiękne intro. Super muzyka, super momenty po prostu miodzio :3

Intro po prostu pojawi się na facebook-u Roja. ;) - Skopiowany sposób od Himiego ~ Ikaros

Edytowano przez IkarosPL

Kurde, nie wiem czy dałbym radę zrobić lepsze. Dwie świetne prace. Jak dla mnie wygrał Michu. W intrze Śliwy jest świetny początek, ale potem jakoś nie czuć tej dynamiki, której jest chyba więcej u Micha.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik