Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

I jak idzie tworzenie, Panowie? Ja kończę zbierać materiały, a najważniejsze, że w głowie zaświtała idea, która, co ważne, jest do zrealizowania i w moim zasięgu :) 

Teraz jak już odpadłem mogę się wypowiedzieć x)
Może napiszcie w regulaminie... że intro musi zawierać muzykę "rockową" aby miało szansę na bycie dobrym? ;)
Co do Ikarosa się nie czepiam...ale Himi ewidentnie gustuje W TEGO TYPU muzyce i widzę, że dobre intro = rock z darciem ryja... x)
Trochę szkoda, że poziom tego "konkursu" mierzy się taką, a nie inną skalą. Rozumiem, że popularne intra, na popularnych kanałach - grają tak samo...ale czy wszystko musi być takie same jak u innych? :D
Nie, nie mam żalu... Nie przykładałem się zbytnio, bo czułem, że jakieś "rockowe" intro będzie lepsze od mojego ;) i tak właśnie chciałem sprawdzić, czy Himi przyj...przyczepi się o muzykę... x)
Wygrałem talon na balon i czuję się znacznie mądrzejszy teraz. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie mojego skromnego i nic nie znaczącego zdania na ten temat. Pozdrawiam ;)

Czy lubię muzyką typu rock? Bardzo lubię! Czy lubię też inne typy? Ależ oczywiście.

Każde intro można zrobić z dowolną muzyką.

Próbujesz czepiać się, że przegrałeś przez moje gusta muzyczne? Niestety muszę cię zmartwić. W mojej ocenie nie pisałem, że nie podoba mi się muzyka. Denerwowała mnie zabawa z dźwiękiem, czyli przechodzenie ze słuchawki lewej na prawą dźwięku - które nie dało mi się początkowo skupić na intrze. W tym zadaniu wymagałem "super hiper ekstra dynamiki", a u Ciebie ta wcześniej wymieniona dynamika, zaczęła się rozkręcać pod koniec.

Uważasz, że bitwa na intra ma słaby poziom? Więc nikt cię nie zmusza do brania w niej udziału. Ja jedynie mogę się cieszyć ze wzrostem zainteresowania i nawiązaniu nowych kontaktów (niespodzianka).

Uważasz, że muzyką rockową można wygrać wszystko? Zapraszam do obejrzenia 1 zadania w 3 edycji bitw :).

Ja bardzo cenię uwagi na temat bitw i każdą radę itp... biorę do siebie i próbuję później ją przedyskutować z Ikarosem.

Również pozdrawiam ;).

Ja powiem tyle, że praca Kaadzika moim zdaniem wypadła najlepiej, potem troszkę gorsza, ale nadal trzymająca poziom praca Michu i na koniec Jejku. Cóż, nie czuję klimatu. Wybrałeś trudniejszy temat i brawa Ci za to, ale zdecydowanie zapomniałeś o tym co najważniejsze, czyli o klimacie. I akurat argument dotyczący gatunku muzyki nie ma sensu. Myślisz, że jakbyś walnął jakiegoś rocka to przeszedłbyś dalej? Wypadłoby jeszcze gorzej. Efekt łapania nicka bardzo fajny, dobór gry bardzo ok, ale muzyka już jakoś nie pasowała. Odpadłem wcześniej, być może też przez muzykę, ale przynajmniej uszanowałem decyzję Himiodzia.

A Śliwa cóż. Konkurencji już nie ma, a prace nadal trzymające poziom. :)

U Ciebie Glock wybór muzyki i styl połączenia filmu, był wyśmienity! : ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Glock, staram się nie schodzić poniżej pewnego poziomu (poza tym koszmarnym hentai-anime oczywiście :D) ;) Ciekaw jestem z kim przyjdzie mi się mierzyć w finale. 

Btw, Ikaros, nie opierniczaj się ino dawaj zadanie :D

PMI - nie wykryto języka   jemand -ktoś ( niemiecki ) ông - ty ( wietnamski) biết - wiedzieć ( wietnamski) ông biết - powiedział ( wietnamski ) hogy - że ( węgierski ) 3 edition - 3 edycja ( angielski ) orqmvr  - nie wykryto języka :P સુપર - wspaniały ( gudżariti )

wychodzi na to, że nic nie zrozumiałem haha xd

Blisko i daleko zarazem ; ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Himi, ten cezar w każdej edycji staje się już tradycją :P

Chcesz po inszemu pisać? Proszę:

Est-ce que la troisième édition sera incroyable? Je ne sais pas. Mais, je pense que il sera très intéressant!

Tłumacz pewnie odczyta to inaczej, ale sens chyba będzie ;3

Niestety Panie i Panowie, ale ze względów braku czasu, finałowe zadanie robiłem krócej niż każde inne. Zapewne odbije mi się to ostro po ocenie, ale takie życie. Obecnie znalazłem pracę przy montażu filmów więc i tak czuję się spełniony :)

O, kompletnie też odszedłem od muzyki rockowej w tym zadaniu, bo widzę że jakieś konspiracje się pojawiają. czyt. ból tyłka xd Ale to tak nawiasem!

A ja czekam na odpowiedź Ikarosa, ale zapewne się już nie doczekam. Odczytał moją wiadomość przedwczoraj, ale nie odpisał niestety. Nie wiem skąd mam wytrzasnąć kawałki z rodziną i nie zawrę tam tego elementu, bo sorry, ale nie mam ochoty oglądać całej kampanii BF3, żeby znaleźć ten jeden fragment o familii. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik