Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

A ja tak, co osoba to opinia, wysyłając kogoś na 'urlop' postępujecie nie fair moim zdaniem. Chce to startuje, nie to nie, proste jak drut.

Myślimy w przyszłość, dlatego zrobiliśmy tak a nie inaczej. Jednym z naszych argumentów jest ten podany przez Kaadzika.

Cieszę się, że przeczytałem opinie o tym punkcie w regulaminie, ale tak jak pisałem on zostanie. Skróciliśmy jedynie czas "oczekiwania". Myślę, że tymczasowo wszystko jest wyjaśnione.

Lecę szykować się na live :D

Kurde, muszę się zabrać za robienie tego 'wideło' z tej Mangi całej czy co to tam jest...Ikaros se wymyślił :D

Dotąd chce mi się śmiać z tego zadania : D, Ikaros nim dowalił : P - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

@Kaadzik jak wbije super hiper koks to konkurencja wzrośnie. Spójrz na to z tej strony: ludzie zachwalali się nad grafiką gier od EA (Crysis, BF), a po pewnym czasie to się wyrównało. Taki jest świat, że znajdzie się lepszy, ale zaraz po nim wyskoczy jeszcze lepszy.

Kurde, muszę się zabrać za robienie tego 'wideło' z tej Mangi całej czy co to tam jest...Ikaros se wymyślił :D

Dotąd chce mi się śmiać z tego zadania : D, Ikaros nim dowalił : P - Himiodzio

Eee, jakie śmiechy? :P Przecież tu wszystko było przemyślane ;)

Mi akurat do śmiechu nie jest, bo wczoraj zacząłem to składać i coś marnie mi to wychodzi :P Zamiast zombie w tym anime samo hentai jest :D Ale wyrobię się i wyślę Ci to dzisiaj, Ikaros.

Filmik wysłany.

Będą w końcu te wyniki czy nie? Obejrzenie i ocenienie kilku filmików nie zajmuje chyba paru dni. Jak traktujecie na poważnie te bitwy, to dajcie sobie np. max 2 dni na publikację wyników, potem tylko niepotrzebnie cała zabawa się przedłuża.

Sry za post pod postem, ale chciałem, żeby każdy zauważył :P

Zmiany od drugiej edycji:

• Poprawa organizacji (zadanie o tych samych godzinach, wyniki w danej godzinie itp...).

• Tak tylko aby przypomnieć o tym co miało zostać wprowadzone.

Zabawa się przedłuża, bo jednak to nie jest czas na jeden dzień. Mam trudny wybór i muszę kilka razy przemyśleć swoją decyzję, a potem jeszcze poczytać opinie innych (wtajemniczonych). Wyniki pojawią się dopiero jutro wieczorem, razem z Ikarosem ;).

"zadanie o tych samych godzinach, wyniki w danej godzinie"

Z tego co widzę, wszystko prawie jest tak samo ;)

U mnie soon to w większości czas od 2-5 dni. Oczywiście "soon" forumowe, bo w innych przypadkach może być to soon Blizzardowskie.

Godziny wieczorne to dla Was info, że wtedy będzie info. My z Ikarosem mamy już daną godzinę ;).

Nie zastanawiasz się chyba pół dnia nad wyborem filmiku :)

Nie lepiej byłoby publikować wyniki wtedy, kiedy Ci pasuje? Przecież to bez różnicy, byle nowe zadanie podać o tym samym czasie. Ikarosa ostatnio złapać graniczy z cudem...

Btw. Myślałem, że tylko Ty decydujesz o tym, który filmik przechodzi, a który nie.

Ja decyduje, ale też chcę poznać opinię innych o jakiś błędach które ja nie mogę ominąć, przydaje mi się to do dopisania w uwagach :).

Mi łatwo przychodzi Ikarosa złapać :D.

W 3 edycji mamy pomysł odnośnie wyników... ale to soon.

Teraz wygląda to tak i tak będzie wyglądało do końca edycji :P

Dzięki Kubox :) Już się nie mogę doczekać co też tam Ikaros dla mnie wymyślił, ma być coś lekkiego, także zobaczymy. 

Lekkiego? Intro wszystkich dotąd wydanych gier. Czas min. 3 dni 12 h 5min 8sec. Lekkie, lekkie... : D  - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik