Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Himi czego zablokowałeś temat? Z chęcią bym się wypowiedział na temat intr, które były w nim zawarte i pewnie inni też by to zrobili :)

Tutaj możecie spokojnie pogadać. Do tego służy ten temat :)

To w pełni się zgadzam. Michu zrobił genialny film :) Btw ten motyw z pucharem z początku intra Kaadzika oraz końcówki Glocka z jakiego filmu pochodzi :) ?

Dziękuję za te miłe opinie! Ale powiem, że udało się Wam odszukać dużo scen których u mnie zabrakło.

Do zobaczenia w następnym zadaniu :>

Mam nadzieję, że się mylicie i Ikaros coś w miarę normalnego wymyśli :P Swoją drogą nie chciałbym mieć zadania takiego jak u Ciebie w grupie, Himi, bez konkretnego tematu cholernie trudno jest się na coś zdecydować, multum trailerów, utworów, koncepcji, projektów...ciężko się coś takiego tworzy :)

A co gdyby we finale... prawo głosu (aka jury) miał również zwyciężca poprzedniej bitwy? To by było coś.

Tyle, że wtedy byłaby możliwość remisu w głosach. 

Ja jestem zdania, że ciekawym pomysłem byłby pojedynek zwycięzcy poprzedniej edycji (Stilgar) ze zwycięzcą tej. Taki pojedynek o dodatkowy punkt w rankingu.

Trochę poczekamy. Wg mnie bezsensownym zapisem jest ten, że zwycięzca nie może brać udziału w dwóch czy trzech kolejnych edycjach zabawy tylko dlatego, że zwyciężył. Czy zwycięzcy Pucharu Świata w skokach zabrania się skakać w kolejnych sezonach? Czy drużynie wygrywającej Ligę Mistrzów zakazuje się występować w kolejnej edycji? Nie i nie wiem czym jest umotywowany ten punkt regulaminu, a chętnie się dowiem.

Czyli za +/- rok/dwa ;)

Czyli za maks. 6-7 miesięcy.

Trochę poczekamy. Wg mnie bezsensownym zapisem jest ten, że zwycięzca nie może brać udziału w dwóch czy trzech kolejnych edycjach zabawy tylko dlatego, że zwyciężył. Czy zwycięzcy Pucharu Świata w skokach zabrania się skakać w kolejnych sezonach? Czy drużynie wygrywającej Ligę Mistrzów zakazuje się występować w kolejnej edycji? Nie i nie wiem czym jest umotywowany ten punkt regulaminu, a chętnie się dowiem.

Zwycięzca jest zwycięzcą, ma odpoczynek przez 2 bitwy. Nie chcemy mieć sytuacji, że zwycięża ktoś 2 razy z rzędu.

Może jest to trochę kontrowersyjny punkt, ale ustaliliśmy go z Ikarosem i nic nie będzie mogło zmusić nas do zmiany decyzji. Już i tak obniżyliśmy wymaganą przerwę.

Imo kiepski zapis, powinien zostać zniesiony. Co to za rywalizacja bez tego, który nas pokonał wcześniej? Jak mamy się na nim zemścić i pokazać, że to my jesteśmy lepsi?

@up 6/7 miesięcy? Zamierzacie przyśpieszyć? W listopadzie odbyła się pierwsza bitwa, niedługo będzie marzec a jeszcze nie skończyła się druga bitwa. 

Co do odpoczynku: Jakby ktoś chciał odpocząć to kto mu każe zapisać się do następnej bitwy?

A jakiś sensowny i konkretny argument przemawiający za pozostawieniem punktu można poznać? Bo jak dla mnie nie niesie on niczego pozytywnego za sobą, Glock już wyjaśnił. Co z tego, że wygra dwa czy osiem razy pod rząd? Przecież taka jest rywalizacja, ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Tym zapisem uniemożliwiacie, wg mnie, pokazania pełni możliwości i potencjału uczestników bitw. Wygrał raz, jeżeli wciąż jest najlepszy w tym co robi, to czemu miałby nie wygrać znów? Odbieracie ludziom szansę zabawy i zwycięstwa, taka konkluzja, nikt się nie musi zgadzać, nie chodzi mi o żaden bojkot czy coś w tym stylu, po prostu wyrażam swoją opinię w odpowiednim do tego temacie.

Patrzycie tylko na jedną stronę medalu, dlatego narzekacie. Z czasem bitwy będą coraz lepiej reklamowane i jest szansa, że znajdzie się jakiś super-uber-bingo-bongo-intro-koksu, co się zapisze i zacznie wygrywać absolutnie wszystko. Chcielibyście brać udział w takich zawodach, gdzie co edycję wygrywa jedna osoba? Ja nie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik