Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Stilgar, tylko wara mi finału nie wygrać, bo ja przegrywam tylko z najlepszymi!

No, przynajmniej nie muszę się trudzić, żeby tobie na PW mięsem rzucać na prawo i lewo :D

A tak na serio, to powiem szczerze, że gdy zobaczyłem oba intra, to zbierałem szczękę z podłogi. Może to i lepiej, że nie odpadłem wcześniej i nie musiałem konkurować z takimi przeciwnikami... :P

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział, a przede wszystkim - wiadomo - zwycięzcy!

Do zobaczenia za tydzień w kolejnych zmaganiach :>

Kilka spraw odnośnie nowego regulaminu:

Intro które wygra bitwę, musi znajdować się na YT (i być publiczne) przez minimalny okres 2 miesięcy.

- Chodzi tylko o intro które wygra w finale czy o każde intro, które przejdzie dalej?

- Może niech jedno z zadań w grupach będzie współustalane przez zwycięzcę poprzedniej edycji?

- Jeśli ktoś zrobi najlepsze intro w danym zadaniu, to nic tak naprawdę z tego nie ma. A gdyby tak dać mu szansę pominięcia jednego z wymagań w kolejnym etapie? Podam to na przykładzie zeszłej edycji:

W drugim zadaniu zrobiłem najlepsze intro, więc w trzecim mógłbym zrobić intro dłuższe niż wymagane 42 sekundy, bo tak sobie zażyczyłem.

Co wy na to?

Pozwolę sobie odpowiedzieć w cytacie, w kolorze niebieskim :).

Kilka spraw odnośnie nowego regulaminu:

- Chodzi tylko o intro które wygra w finale czy o każde intro, które przejdzie dalej?

Lekko zmodyfikowałem teraz ten punkt, więc powinno wszystko być już jasne.

- Może niech jedno z zadań w grupach będzie współustalane przez zwycięzcę poprzedniej edycji?

Niestety w tej edycji czegoś takiego nie będzie.... Ale soon... Pomyślimy.

- Jeśli ktoś zrobi najlepsze intro w danym zadaniu, to nic tak naprawdę z tego nie ma. A gdyby tak dać mu szansę pominięcia jednego z wymagań w kolejnym etapie? Podam to na przykładzie zeszłej edycji:

W drugim zadaniu zrobiłem najlepsze intro, więc w trzecim mógłbym zrobić intro dłuższe niż wymagane 42 sekundy, bo tak sobie zażyczyłem.

Tak samo jak wyżej... Teraz nie, ale soon, będziemy o tym myśleć.

Choć akurat w ten pomysł wątpię :/

Ten ostatni punkt wg mnie odpada, bo byłoby to krzywdzące i niesprawiedliwe dla innych. Szanse każdy musi mieć równe. Przejście do następnego etapu jest chyba najlepszą nagrodą za dobre intro ;) 

Niestety w tej edycji czegoś takiego nie będzie.... Ale soon... Pomyślimy.

Co nie będzie :D ? To ja jestem zwycięzcą ^^ Znając życie rundy będą trwały tak jak przedtem, to jest dużo czasu na wymyślenie czegoś. Trzeba coś wymyślić innego niż ostatnio, a to jest dobry pomysł.

Tak patrzę na te zapisy i nie rozumiem. Jeśli mają one trwać miesiąc (czyli prawie tyle co bitwa) to jaki sens mają miesięczne przerwy między bitwami, które sumując się trwają dwa miesiące? Co za problem rozpocząć zapisy podczas wprowadzania zmian (które wyszły bitwie na lepsze)?

Geniusz, geniusz po prostu. ;)

A tak btw całych Bitw to już teraz prosiłbym, zanim całe przedsięwzięcie się zacznie - o przerwę między bitwami, która trwała będzie dwa tygodnie ferii, ponieważ w pierwszym tygodniu nie będzie mnie w domu, a w drugim większość czasu spędzę z przyjaciółmi - jak pewnie dużo uczestników. Narty, snowboard, łyżwy, lub wyjścia z przyjaciółmi, przy okazji trochę weny będzie można złapać.

:P

A więc, to jest tak że my też potrzebujemy czasu, staramy się ale w tym momencie działamy na wielu frontach. Myślę że trochę zbyt pochopnie postanowiliśmy o decyzji otwarcia zapisów za co was przepraszam, ale nie spodziewaliśmy się że pewne sprawy o których powiadomimy wkrótce. Z mojej strony mogę zapewnić że dokładamy wszelkich starań żeby sezon drugi wystartował jak najszybciej, chcemy żeby zapisało się jak najwięcej osób co nas zmotywuje do dalszej pracy a wam zwiększy konkurencje. Jest jeszcze masa innych spraw reklama, nagrody +xxx spraw prywatnych. Mam nadzieje że w następnej edycji ogarniemy wszystko w miarę szybko i przerwa nie będzie trwała dużej niż 1,5 tygodnia. Wierzcie w nas a na pewno podołamy ;)

Wiedziałem, że po przedłużeniu zapisów pojawią się takie komentarze, dlatego też pisałem Ikarosowi, że biorę to na siebie.

Więc zacznijmy od samego początku, czemu przedłużyłem bitwy.

Otóż mam na głowie tyle spraw, co niekiedy pół dobrej firmy. Jednak jako, że nigdy nie mam zamiaru się poddawać, postanowiłem wszystko zakończyć, ogarnąć i dokładnie rozplanować. Chcę ten tydzień pozostawić sobie jeszcze na ogarnięcie innych rzeczy, a już w następnym dać 100% siebie, bitwą.

Zapytacie czemu w święta już zapisy nie startowały? Czemu to przerwa musiała tyle trwać itp...?

Otóż przez święta z Ikarosem zrobiliśmy wiele dla bitw. Nauczyliśmy się paru rzeczy, rozwinęliśmy całą myśl bitw itp... Lecz wszystko to wymagało czasu, niektóre sprawy jeszcze teraz czekają na rozwiązanie (niestety nie jest to naszą winą) itd... Nie mogliśmy  otworzyć zapisów, wtedy kiedy niektóre rzeczy były jeszcze w czasie prac. Według mnie, osoba która zapisuje się powinna mieć już zapewnione, że w 96% nic w bitwach w danej edycji się nie zmieni.

W dodatku nauczyliśmy się paru nowych rzeczy, które już mamy w planie dodać w trzeciej edycji.

Trzeba jeszcze wspomnieć o reklamie samych bitw, która niestety będzie teraz ruszała, spóźniona, ale za to całkiem dobra (oby!).

Mam nadzieję, że będzie to jedna z ostatnich dłuższych  obsuw.

Choć zawsze będzie jakaś przerwa pomiędzy edycjami (tak, tak, jak najkrótsza ;)).

Jeszcze ostatnia sprawa... Wiem, że styczeń-luty, to czas ferii. Niektórym to pomaga w pracy (więcej czasu na intra), niektórzy jednak gdzieś wyjeżdżają. Spokojnie, o tym też pomyśleliśmy :). Ale wszystko okaże się podczas bitw!

Tak więc widzimy się 19-stego ;).

Himi

A tak btw całych Bitw to już teraz prosiłbym, zanim całe przedsięwzięcie się zacznie - o przerwę między bitwami, która trwała będzie dwa tygodnie ferii, ponieważ w pierwszym tygodniu nie będzie mnie w domu, a w drugim większość czasu spędzę z przyjaciółmi - jak pewnie dużo uczestników. Narty, snowboard, łyżwy, lub wyjścia z przyjaciółmi, przy okazji trochę weny będzie można złapać.

:P

Bzdura, jakie dwa tygodnie? Zapominasz o jednym, bardzo ważnym aspekcie. Są tj. 4 tury. Ja mam np. ferie na początku lutego, inni mają drugą połowę stycznia itp. Ale tak, sam mam podobny problem. Mnie np. w drugim od bodajże 8 do 15 nie będzie. Ale jednak potwierdzam, przydałoby się coś takiego.

Polecam przeczytam moją wypowiedź wyżej - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Gosh, znowu w grupie Himiego...
I znowu będzie męczenie mnie, że "czemu usunąłem intro", a dalej mnie i tak nie przepuści...  :D

Nie no, pewnie takiej sytuacji drugi raz nie będzie (odpadnę wcześniej  :P), tylko weź nie dawaj jakichś dziwnych indyków czy kodów cezara ;3

L ydm rlh awydalh yhjs lryud...  : )

@IkarosPL motywacja przede wszystkim :D Tak jak wyżej liczę na świetną zabawę. Jest to również okazja, by nabierać doświadczenia i rozwijać nasze umięjętności świetnie się przy tym bawiąc. Życzę wszystkim powodzenia :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się