Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Ja teraz czekam na Ikarosa :D.

Edit: Lol, awansowałem. Gratulacje dla Stilgara. Znowu spotykamy się w finale :). Dzięki wszystkim z mojej grupy za ciekawą rywalizację. Powodzenia tym co odpadli w następnej edycji, a także Stilowi w finale.

PS: 1. runda 3 miejsce. 2. runda 2 miejsce. Teraz pierwsze. :D.

Stilgar, pozamiatałeś tym intrem, Glock masz się czego bać :P Co nie zmienia faktu że masz wygrać :D

Dalej mam lekkie wyrzuty : /, bo intra były na identycznym poziomie, ale może to dobrze, że mam tak świetną grupę : ) - Himi

Edytowano przez Himiodzio

Nie rozumiem. Jak możesz wierzyć, że wygrasz z podwładnym Ikarosa? Nie przetrwałbyś u nas pierwszej rundy. :D

A jak możesz wygrać z uczestnikiem mojej grupy? Przecież to osoba od Himiodzio! :D

Dokladnie, glock powodzenia, final jest Twój :P

Finał jest.... Stilgara! :D

Zobaczymy, kto da więcej jury pokaże swój talent!

A jak możesz wygrać z uczestnikiem mojej grupy? Przecież to osoba od Himiodzio! :D

Przecież Himi nie dał żadnego dziwnego tematu xD (no, może troszkę Kerbale, ale w porównaniu do Ikarosa to nic).

Taki pewny? Nie polecam : D - Himi

TheGlocKPL kurna co mogę powiedzieć ! Gratuluję Ci serdecznie. Twoje intra od początku aż do końca trzymały wysoki poziom! Przegrać z Tobą to zaszczyt! :)

Wierzę, że finał jest Twój! Nie ma po prostu innej opcji ;)

Ikaros dzięki za ciepłe słowa, i konkretnie powalone (pozytywnie :) ) zadania :)
Jak Bóg i partia pozwoli to widzimy się w następnej edycji :)

Na za tydzień miesiąc. Zadanie zostanie opublikowane niedługo...

Moja wina, że przesadziłem z live i wstałem w złą godzinę :D.

Ale spokojnie, ostatni raz takie coś, obiecuję!

W nagrodę będzie trudniejszy finał ^^.

Wreszcie chyba zrozumiałem o co Wam chodzi z zadaniami. Nie chcecie abyśmy robili dobre, łatwe intra, tylko abyśmy się dobrze bawili podczas tworzenia, a Wy podczas oglądania - zgadza się? :)

Wreszcie chyba zrozumiałem o co Wam chodzi z zadaniami. Nie chcecie abyśmy robili dobre, łatwe intra, tylko abyśmy się dobrze bawili podczas tworzenia, a Wy podczas oglądania - zgadza się? :)

Ja się bawię dobrze robiąc intro, które trwa 40+ sekund :D Ale jedyne co słyszę to narzekanie widzów "czemu takie długie" "za długie" itp itd, więc pewnie oni mają mniejszy ubaw. Bardziej Im pewnie chodzi o to, aby zrobić coś z niczego, albo po prostu walnąć tradycję i zrobić coś innego :) Wtedy takie myślenie jest ok.

Co by tu powiedzieć, gratuluję Stilgar. Świetne intro, cieszę się, że nie przegrałem przez zrobienie słabego intra, tylko przez zrobienie świetnego przez rywala. Szkoda, że w trzech następnych nie będziesz mógł wystąpić (kto w ogóle wpadł na taki pomysł  :huh: ?). 

Do zobaczenia w następnej edycji, dzięki za świetną rywalizację.

W tym tygodniu zostanie opublikowane wszystko to co chcemy poprawić, zmienić i zrobić przed drugą edycją - Himiodzio

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się