Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Na wstępie chciałbym oficjalnie pogratulować Glockowi zwycięstwa (nota bene zrobiłem to prywatnie już wcześniej :D ) i praktycznie jednogłośnego zaskarbienia sobie serc jurorów.

Chciałbym ogłosić, że to był mój ostatni udział w bitwach, a dalsze tworzenie przeze mnie intr, nie licząc małych wyjątków, również się kończy. Te 3 edycje to był świetnie spędzony czas, dzięki któremu poznałem kilku bardzo fajnych ludzi, a oprócz tego pozwoliły mi one na rozwinięcie swoich umiejętności w montażu i doszlifowanie swojego warsztatu. Jak to mówią do 3 razy sztuka i za trzecim razem właśnie udało mi się nareszcie wyjść poza etap finału grupy Himiodzia, spełniając tym samym swój główny cel :)

Głównymi powodami mojego "odejścia" są: kurczący się z prędkością światła zasób mojego wolnego czasu, który nie pozwala mi na robienie zadowalających mnie filmów, a także spadek formy w tworzeniu. Dotarłem po prostu do pewnej granicy, której nie umiem już przekroczyć, zachowując jednocześnie "swój własny styl".

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za świetną współpracę, dobrą rywalizację i fajną atmosferę przez te lata i chciałbym życzyć wszystkiego dobrego "przyszłym pokoleniom" uczestników bitw :D

Pozdrawiam,

Kaadzik :)

Dzięki Kaadzik za rywalizację, chociaż Ty zrobiłeś wszystkie filmy. Nie ukrywam, że była to najgorsza edycja z wszystkich i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Mam nadzieję, że Himi i Ikaros wyciągną wnioski i będzie taka zabawa jak przy poprzednich. Chociaż nie wiem czy czasem też nie był to mój ostatni występ, bo podobnie jak u Kaadzika zasób czasu się kończy, a i też czuć jakieś wypalenie.

Ustosunkuję się do oceny jury: tak apropo muzyki - Nexosie, mówisz o oryginalności, a dajesz film z typową muzyką z filmów growych. Serio oryginalność? Właśnie mam wrażenie, że nasze prace akurat muzykę mają dobrą. W co drugiej pracy jest właśnie taka elektryczna, a Ty to podajesz jako przykład oryginalności? Co do tego co widzisz - hmm, nazwijmy to robieniem tego co jury każe. Nie ukrywam, że to co podałeś jest lepsze, ale to zupełnie inny rodzaj tworzenia. Mieliśmy zrobić intro i intro zrobiliśmy.

Flamy dzięki za to opracowanie. Zaskoczyłeś mnie.

Graba - 32-52 sekundy to wymóg zadania.

Gratulacje Glocki.

Teraz kilka słów komentarza. Ta edycja była naprawdę, hmm... nieco śmieszna. Wiele zgłoszeń, a tak naprawdę po jednym zadaniu mamy finalistów. Bany na xxx edycji za odpuszczenie sobie zrobienia intra? To jest dopiero groteska, nie ma kto uczestniczyć w półfinałach, a jeszcze odcinacie wszystkim ewentualną drogę powrotu.

Coś chyba trzeba zmienić, skoro ludzie tak szybko i łatwo się zniechęcają. 

Ja mam do Ciebie, Himi, szacunek za to, że Ci się chce coś robić dla forum i społeczności, że starasz się o jakieś nagrody, ale jeśli to ma wyglądać dalej jak w tym roku (swoją drogą, ileż może się ciągnąć rywalizacja kilku osób?), to chyba trzeba się zastanowić nad sensem bitw. Tego już za bardzo nie można bitwami nazwać, skoro tak naprawdę nie ma kto startować :/

Nikogo nie oskarżam, nikomu niczego nie zarzucam - zalecam jedynie przemyślenie kilku spraw organizacyjnych, żeby zaoszczędzić sobie czytania podobnych do tego postów w przyszłości.

Pozdrawiam :D

Niestety to nie jest projekt na 4 tysiące osób, a na ok. 15+.
Zamysł bitw cały czas jest taki jaki jest i ma być.

Jeśli coś robisz i ktoś to olewa, to niestety, nie bawię się z nim w "a dam ci drugą szanse", a nakładam karę - tak niestety wygląda dorosłe życie.

Sama forma bitw jest dla mnie dobra i sam jej styl omawiałem z dużą ilością osób (aby być pewny, że coś w tym jest).

Dotychczasowym problemem bitw było zrozumienie regulaminu i samej systematyki bitw.

Większość osób nie dawała rady czasowo etc... W drugiej edycji został zmodyfikowany ostro regulamin. Coś to ogólnie dało? Dało dużo :).

W 3 edycji sprawy regulaminowe dla mnie wreszcie zostały ogarnięte... Lecz jak zawsze coś musiało się ukazać - tym razem była to kwestia (prawdopodobnie) "braku zrozumienia czasowego bitw".
Ta kwestia już po 2 zadaniu tej edycji, została rozpisana i teraz spokojnie sobie ją jedynie "sprawdzam".

Dzięki temu co zostanie dodane w 4 edycji, myślę, że lekko zmieni się liczba osób "dezerterujących" podczas bitwy :).

Co do samej kwestii całej 3 edycji.

Czytałem od kilku osób, że trochę głupio, że tyle osób wyleciało, ale ważne, że coś się dzieję + to, że bitwy pozbywają się tych, co trollują i nigdy nie chcieli nawet brać udziału w tym czymś.

Tak więc ja nie muszę się martwić nad sensem bitw, bo sens bitw mam już ustalony od samego jej startu :).

Pozostaje mi jedynie teraz skupić się nad 4 edycją i jej aspektami, aby wszystko było jeszcze bardziej dopracowane! :)

Ilość osób mnie mało co obchodzi, bo wiem, że zawsze będzie na takim poziomie na jakim ma być ;) (bitwy przed 3 edycjami, były jedynie formą nawet i zabawy między 2 osobami).

Nie dlatego "jury jest ruchome", aby cały czas było to samo ;) - a w następnej edycji, będę chciał też lekko inaczej "wykorzystać" rolę jury :).

Gdyby kogoś interesowała sytuacja :).

Spokojnie, bitwy żyją :).

Kolejna edycja (czyli 4) wróci po zakończeniu pierwszej "edycji"  Top Game.

Wtedy też już wyjaśni się kwestia czy bitwy wrócą do starego stylu - standalone  (bez pomocy jarocka), czy ponownie z pomocą jarocka. Będę informował o tym! :)

Akurat jest jeszcze trochę czasu na dopracowanie regulaminu i sposobu zapisów do bitwy :) + znalezienie kolejnego jury!

Liczę, że edycja 4 rozwali wszystkie 3 (edycje) razem wzięte :D.

Do niebawem! :)

Gdy ktoś ma jakieś uwagi, może pisać, zawsze jakąś kwestię się rozwiąże wcześniej.

Co to za różnica? Ok, przybyło wielu amatorów, którzy nie wzięli w końcu udziału. Tylko spójrz kto był z forum – dwóch uczestników, którzy i tak nie wezmą udziału w następnej edycji (no chyba, że Kaadzik zmieni zdanie to wtedy weźmie). Nie wiem czy obecnie z forumowych użytkowników ktokolwiek montuje jakieś montaże.

Edytowano przez Glock

"Reklama" mało ważna, to się ogarnie z jury.

Tutaj minusem będzie to, że nagrody znowu będą fundowane z własnej kieszeni - a z tym bywa różnie.

No nic, trochę czasu jest, coś się jeszcze ogarnie :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się