Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

W ogóle tyle zgłoszeń, a pewnie i tak kilka osób jak zobaczy zadania to o tym zapomni (jak rok temu przy zadaniach Ikarosa).

Dlatego system zapisów to podwójna weryfikacja osób zgłoszonych = daje nam to większą pewność potwierdzonych.

Potwierdzenie to jedno, a udział w zabawie to drugie.

Dlatego też są kary, wykluczenia.

Jeśli mamy stawiać, że nikt nie będzie chciał brać udziału, skreślamy bitwy.

Reklama wszystkiego trwa, trochę osób już jest, zapewne jeszcze przybędzie i tak i tak pierwsze zadanie będzie tym, co ustali dalszy przebieg (sito).

Wiesz, pewnie większość z tych, którzy się zgłosili to będą normalni ludzie, którzy będą brali udział dopóki nie odpadną/nie wygrają. Pewnie jest tam z co najmniej jedna osoba, która odpadnie przez brak wykonanego zadania. :)

Dlatego też kilka nowych rzeczy w regulaminie, na każdy wypadek jest rozwiązanie : ). Odstęp czasowy nie poszedł na marne - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

O to właśnie chodziło :).

Jak dotąd w dwóch edycjach było kilka ciekawych zadań, choć te już takie nie są, to przynajmniej zachowana została obietnica z poprzedniego roku (wtedy kiedy jeszcze Izak zgodził się być w jury 3edycji :D).

Ja nic dziwnego w tych zadaniach nie widzę. Ikaros chce sprawdzić umiejętność szukania jego grupy, natomiast ja jestem ciekaw jak grupa poradzić sobie z wyznaczonych wytycznych, mając do dyspozycji pełną swobodę (w możliwości pokazania danej rzeczy).

Dochodzi też umiejętność posługiwania się tymże edytorem dem (?), nie znam się na tym, ale jak ktoś miał już z tym styczność, będzie mu zdecydowanie łatwiej. Ale spoko, róbta co chceta. :D

Jedyną umiejętność tam potrzebna to: spacja i używanie kursora myszki do przycisków "start, stop, next round, next kill" :). Więcej rzeczy z tego wycisnąć się nie będzie dać, a całościowe zadanie dopiero się zacznie w czasie montażu danych fragmentów etc... :)

O kurcze, spodziewałem się, że ktoś nie odda pracy, ale to co się wydarzyło w grupie Himiodzia przekroczyło wszelkie moje przypuszczenia. Tak szkoda, bo myślałem, że ta edycja będzie znacznie większa niż poprzednia, zresztą przecież zgłoszeń było znacznie więcej. No ale jak widać osób, które potrafią coś montować było jak na lekarstwo. Plebs odcięty.

Wiem, że mojej pracy wiele brakowało, ale muszę przyznać, że to w sumie wina tego, że musiałem się wcześniej napracować by tą grę chociaż móc nagrać. Nad samym wyborem prac przesiedziałem dwie godziny i mam nadzieję, że więcej siedzieć nad tym CS'em już siedzieć nie będę musiał.

Wracając do bitw: trochę mnie załamuje ta logika osób, które myślą, że zrobią intro do Battlefielda i wygrają Mad Maxa. Były poprzednie edycje, mogli sobie poprzeglądać jakie były zadania. Dostałem beznadziejne zadanie, najgorsze w historii bitw (tak jest Ikaros, nawet Twój Batman z pierwszej edycji był lepszy!), ale się spiąłem i cokolwiek z niego zrobiłem. Nawet po to by odpaść z jakimś tam honorem, a nie żeby odejść z banicją. Mam tylko nadzieję, że liczba banów w tym roku nie odbije się na jakości nagród w następnych edycjach. Powodzenia dla tych co pozostali.

Iki jest zbyt narwany :P i lubi pisać coś, co następnego dnia zmieni.

Dzisiaj zadanie się pojawi. Przy następnych "kolejkach", czas będzie zgodny z regulaminem, czyli zarazem tam macie widełki w jakim czasie będzie pojawiało się zadanie lub też wyniki.

+ też ciekawostka:

Finał grupy będę przeprowadzał ja, więc od razu możecie już szykować wszelakie protesty etc... Bo mogę obiecać, że łatwe dojście do finału bitw, nie będzie :) (+ jeśli prace wtedy będą ciekawe, pojawi się dodatkowa nagroda dla zwycięzcy tej edycji... Oj będzie to bardzo dobra nagroda ;)).

Iki jest zbyt narwany :P i lubi pisać coś, co następnego dnia zmieni.

Dzisiaj zadanie się pojawi. Przy następnych "kolejkach", czas będzie zgodny z regulaminem, czyli zarazem tam macie widełki w jakim czasie będzie pojawiało się zadanie lub też wyniki.

+ też ciekawostka:

Finał grupy będę przeprowadzał ja, więc od razu możecie już szykować wszelakie protesty etc... Bo mogę obiecać, że łatwe dojście do finału bitw, nie będzie :) (+ jeśli prace wtedy będą ciekawe, pojawi się dodatkowa nagroda dla zwycięzcy tej edycji... Oj będzie to bardzo dobra nagroda ;)).

To gdzie te zadanie? 

Moim zdanie aktualne zadanie powinno być podpięte. Tak samo wyniki poprzedniego, żeby było wiadomo ktoś przechodzi, a kto nie.

Dział ma jedną stronę tematów, wszystkie aktualne są otwarte (+ mają nazwy które wskazują do czego są), nie ma tu w ogóle szukania, więc nie ma potrzeby podklejać danych tematów :P.

Wszystko co stare i nie jest związane z daną edycją, trafia do archiwum.

A to juz wg mnie problem owieczek, ze nie potrafia popatrzec i trzeba im wszystko pod nos dawac. Temat jasno widac bylo tytul i dzial czy to wchodzac do dzialu widac bylo, ze nowe zadania czy patrzac na nieczytane posty.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik