Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Moment w którym napiszesz coś W CAŁOŚCI ( bez słówka Soon) przejdzie do historii naszego forum ;)

Ogólnie jestem ciekawy jak to będzie. Zamierzam się nauczyć sklejać intra, by móc wziąć udział w następnej edycji. Nie może to być takie trudne ( chyba) ;)

W ten weekend będę miał tyle rzeczy do zrobienia... Ale też napiszę co i jak.

Obiecałem, że 3 edycja będzie świetna, to będzie.

Zawalilem, bo mogłem jeszcze chwilę poczekać ze startem i dopilnować wszystkiego osobiście. No nic, ja jeszcze odpocznę i soon jak wrócę, dam info co i jak :).

Dobra tak więc jako, że nie chce mi się robić nowego tematu.

Odnośnie bitw.

Witajcie

Zapytacie się, co się stało z bitwami? Otóż miały one powrócić już w połowie września i? I niestety nic się nie stało. Tak więc ja już spieszę z wyjaśnieniami.

Całościowo "Bitwy na intra", były pomysłem Ikarosa, który postanowił sobie zrobić z tego zabawę forumową. Wszystko fajnie szło, dopóki nie pojawiłem się ja :). Dzięki pozwoleniu Ikarosa, przejąłem bitwy i zarazem mianowałem się drugim administratorem takowych bitw. Wspólnie potem z Ikarosem staraliśmy się je wybić, poza "zwykły temacik o xyz". Udało nam się wywalczyć z Liptim :D, osobny temat dla bitw, znalazłem kilku znanych streamerów i osób do jury. Wszystko ogólnie od pewnego czasu zaczynało iść razem w parze z jakością bitw.

Lecz tutaj zaczęły się schody... Otóż jako, że ja na siebie wziąłem za dużo rzeczy, nie miałem jak tego wszystkiego pogodzić ze sobą (nawet Ikaros już by nie dał rady). Zmuszony byłem na działania w ciemno. Mój wyjazd na urlop, utrudnił mi kontakt z Ikarosem, jak i z resztą osób jury, odnośnie sprawy reklamy bitw. Wszystko tak się skończyło, że musiałem odwołać zapisy, aby 3 edycja nie musiała trwać tydzień ;P.

Wyznaczyłem więc nowy termin i wstępnie próbowałem już wszystko zgrać.... Lecz i tu się pojawiły problemy... Organizacja lana, sprawy prywatne, praca itp... Byłem zmuszony zrezygnować z wielu... Przerwałem na pewien okres swoje streamowanie i zarazem też, postanowiłem dać chwilę odpoczynku temu projektowi.

Pomału zaczynam już ogarniać wszystko. Moje siły jako tako powracają, więc mogę już jako tako wracać do starych rzeczy :).

Sprawa bitw w tej chwili wygląda tak, że obecnie trwa przerwa - która ma dać nam wszystkim trochę wytchnienia ;D.

Ogólnie można spodziewać się w przeciągu miesiąca/miesięcy, powrotu bitw. Powrotu, ale takie, którego będzie się pamiętać :). Wszystkie zmiany jakie pewnie by się pojawiły w przeciągu kilku następnych edycji, pojawią się już w tej, 3 edycji :).

Przez ten czas wiele rzeczy zostało na nowo przemyślanych itp.... Więc możecie spodziewać się jeszcze lepszej jakości organizacji itp....

Nie będę teraz za dużo zdradzał.

Napiszę tyle - Bitwy na intra powrócą w pewnym czasie, lepsze i zarazem bardziej widowiskowe? :)

Może i będzie warto, ale czy opłaca się czekać? Oto jest pytanie. Ogólnie sama idea jest zacna, ale organizacja lipna i tyle. Albo robimy coś na poważnie, albo wcale, albo dajemy jakieś konkrety, albo nie dmuchamy balona. Nie wątpię, że szykujecie coś wielkiego, ale jeśli ma to się odbywać kosztem terminu realizacji, to chyba warto sobie to jeszcze raz przemyśleć.

Wszystko jest przemyślane. Zostało wyjaśnione, że projekt tymczasowo zawieszony. Nie jesteśmy firmą i nie obowiązują nas jakieś terminy. Zrobimy coś wielkiego - wtedy będziemy się obawiać terminów.

Tymczasowo tyle, więcej szczegółów po nowym roku (nie Kaadzik, mówię o 2015, nie o 2020).

Witam wszystkich czekających,

Jako że bitwy mają w najbliższym czasie powrócić (podobno) można zrobić małą rozgrzewkę. Pomysł jest prosty: Kilku chętnych w tym ja zmontuje swoją zapowiedź BNI (bez dodatkowych napisów same sceny i muzyka), potem drogą demokracji wybierzemy najlepszą, której twórca zbierze wszystkie dzieła i stworzy z nich jeden zwiastun bitw. Utwory będą różne, mile widziana wielogatunkowość, ale przede wszystkim szybkie. Ten film ma sprawić, że zmarli zmartwychwstaną. Stworzymy w ten sposób coś, co będzie reklamą całej akcji i przy okazji dowiemy się kto jest w jakiej formie. Jako, że są święta, a bitwy ruszają od przyszłego roku myślę, że ponad 2 tygodnie od zakończenia zbierania ekipy będą w porządku. Sam zajmę się wszelką organizacją więc HImi może w spokoju robić swoje, a my się rozerwiemy przez naszym "starciem tytanów". Jeśli ktoś ma jakieś pytania postaram się na nie odpowiedzieć. Tym czasem zachęcam do zgłaszania się pod tym postem. Im więcej nas tym lepiej.

Chętnie zgłoszę swój udział, ale mam jeszcze pytanie. Wspomniana zapowiedź BNI ma mieć jakieś konkretne ramy czasowe? do 30 sec, do minuty? Pytanie może wydawać się banalne ale wolę mieć pewność. I czy oprócz scen i muzyki można jakiś tekst z cinematica wtrącić? Z góry dzięki za odpowiedź  :)

Ok myśle, że zostawie zapisy tak do soboty (27 grudzień). Glock i Mata możecie już zaczynać. Klip czasowo już wiecie, daty prezentacji jeszcze nie podaje (bo zrobicie na ostatnią chwilę :P), ja też już powoli zaczynam dobierać materiały. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się zgłosi, ale i tak spodziewałem się ciszy.

Ok myśle, że zostawie zapisy tak do soboty (27 grudzień). Glock i Mata możecie już zaczynać. Klip czasowo już wiecie, daty prezentacji jeszcze nie podaje (bo zrobicie na ostatnią chwilę :P), ja też już powoli zaczynam dobierać materiały. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się zgłosi, ale i tak spodziewałem się ciszy.

Myślę że byłbym zainteresowany tylko tak :

-Utwór jaki kto chce

-Coś około 45 sekund

-Scenki i muzyka 

-Czas na razie nie określony

A moje pytania :

- Czy można używać dialogów ?

-Skończoną pracę umieścić w jakimś specjalnym miejscu ?

- W montażu mają znajdować się tylko gry?

Dziękuję i czekam na odp. :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik