Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Bez urazy... ale nie mam pojęcia, jakim prawem Śliwa wygrał x) Crysis 3... Sail ?! Buahaha... 10 minut + rendering i upload? "Genialne"...

Michu... Ty powinieneś wygrać. Bez głosowania.

A jurorzy powinni znać się na intrach, bo słowo JURY zobowiązuje chyba do jakiejś minimalnej znajomości tematu.

Osoby z Jury, które głosowały inaczej niż Ja, mogą spodziewać się w najbliższych dniach mojej wizyty wraz z załogą. Nie, nie wpadniemy pogadać przy herbatce.

Jeszcze raz gratulacje dla finalistów.

Chodzą słuchy, że bitwy trochę się opóźnią ("standard!", "czemu ten pacan, Himiodzio, dalej to prowadzi?", "i tak wiedziałem", "było oczywiste", "nie umie grac w csa, to i jeszcze bitw nie umie prowadzić", "Ikaros wywal go", "he, śmieszne, bitwy mają być"), lecz dzięki temu podobno trochę zyskają? Nie wiem za dużo, bo wszystko jest tak tajne, że nikt nic nie wie, nawet podobno Himiodzio i Ikaros też nie nie wiedzą. Niestety, nie mogę powiedzieć, kiedy bitwy wystartują (3 eydcja), ale chyba niedługo? Dobra, koniec.

Himi :D Ahhr !
Bardzo dziękuję za ponowną chęć współpracy z moją skromną piracką osobą :) Tym nie mniej cieszę się również z faktu, że udało się tobie zaprosić do współpracy innych nie mniej znanych korsarzy ( Chociaż wiadomo kto jest numerem jeden ) Z listy osób wnioskuję, że w kolejnej, bo już trzeciej odsłonie bitwy, pojawi się temat CS'a ( Izak, Vejxel), Army 3( HS), 

Realu Madryt ( Liptonex ) i Żeńskiej Ligi Futbolowej LFL ( MaxiLager).

Parafrazując stare przysłowie " Wszyscy robią intra, ale na końcu i tak wygrywa IEM" ;D

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie.

Pozdrawiam MaxiLager

@EDIT

Pozwoliłem sobie na napisanie Haiku z tej okazji

przed bitwą
żniwiarz mocniej ściska broń
w Shepardowych dłoniach

Himi - Twoi rodzice wiedzą, że kochasz tą grę bardziej od nich?

Tak na serio - fajnie, że jest jakieś info. Zapowiada się kolejna ciekawa edycja. Życzę wszystkim, którzy będą brali udział powodzenia.

Mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę...

NAPISZ KIEDYŚ JAKIŚ TEMAT OD POCZĄTKU DO KOŃCA. DOPRACUJ GO I DOPIERO WSTAWIAJ. Jak na razie wszystko jest SOON,SOON,SOON. To lekko wnerwia, bo człowiek się napala na zabawę, a tu ciągle musi czekać. Lepiej daj sobie więcej czasu, ale wszystko dopracuj ;)

Mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę...

NAPISZ KIEDYŚ JAKIŚ TEMAT OD POCZĄTKU DO KOŃCA. DOPRACUJ GO I DOPIERO WSTAWIAJ. Jak na razie wszystko jest SOON,SOON,SOON. To lekko wnerwia, bo człowiek się napala na zabawę, a tu ciągle musi czekać. Lepiej daj sobie więcej czasu, ale wszystko dopracuj ;)

Wszystko właśnie jest dopracowane, dlatego tak ta edycja się opóźniła.

Wiele jednak rzeczy chcę w 100% potwierdzić i napisać itp... Dlatego też stosuje blizzardowskie "soon", które chyba ma też za zadanie "wnerwiać człowieka" :D :D.

Ale poważniej, jeśli coś jest soon, to będzie to coś ciekawego, ale niestety z jakiegoś powodu, jeszcze musimy poczekać :).

Ale spokojnie, soon napisze jakiś "pełny post" :D

Maxi, chyba się kopsnąłeś cosik. Mie się zdo, że Lipton nie jest za Realem, a raczej za Blaugraną ;)

Edytowano przez MaxiLager
;) Ahhr ! Napisałem tak, aby podnieść staruszkowi ciśnienie ;) Maxi

Odnośnie CS :GO
Czekam, aż znajdę w gazecie artykuł: Wybiegł na ulicę z nożem i pistoletem strzelając do ludzi - myślał, że gra w CSa :D

Ciekawy jestem, któremu się to uda... ( sory za mały spam).

Tak się zastanawiam, może zwycięzca, oprócz zaplanowanej nagrody, otrzyma od Izaaka jakiś przedmiot w SCie, albo zagra z nim rundkę, albo dwie? Skoro ma być tyle CSa to może byście nad czymś podobnym pomyśleli?

Przedmiot w SCie.. hmm... Jak mogę dać komuś skórkę do marins, to mogę dać :).

<tutaj była długa odpowiedź odnośnie twojego pytania Kubox, lecz ją usunąłem>

Krótko: na takową nagrodę nie ma co liczyć. Izak zgodził się dołączyć do jury i tyle powinno wszystkim wystarczyć :). Też nie róbmy z 3 edycji, edycji CS GO. Zgadzam się, że będzie dużo CSa, ale nie tyle, żeby edycja miała być tylko związana z CSem :).

To była tylko propozycja. Nic chce być tu jakoś źle odebranym. Tak tylko zapytałem, bo jestem ciekawy. Pisałeś, że będzie dużo CSa, więc to mi przyszło do łepetynki.  

Jak wrócę to się wypowiem co i jak. Tutaj jest moja wina, bo otworzyłem zapisy i wyjechałem :P. Jak wrócę to się kilku rzeczy dowiecie i się zbierze całkiem spora grupa... Wszystko soon.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik