Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Maxi, weź się za pisanie jakichś powieści czy coś w ten deseń, masz do tego głowę i rękę :D

A i tak btw., Brunecie wie, że jest w jury i ma oddać decydujący głos? Bo na forum była po raz ostatni 3 miesiące temu... 

Mam wrażenie, że chyba po mału ktoś zaczyna sobie kpić. Kiedy w końcu te wyniki? Ona jest w domu, bo Sou powiedział. Nie wiem ile może trwać kliknięcie w link, zastanowienie się i napisanie posta...

Organizacja forewa. Nie ma czasu to koniec i kropka, bierze się kogoś innego, a nie się czeka kilka(naście?) dni. Pierwsza edycja była pod tym względem lepsza. 

Napisano (edytowany)

Ahhr ! ;)

Uważam, że wynik jest niesprawiedliwy. Nagrodę powinien dostać ... MaxiLager Himiodzio

<kolorem niebieskim zarządza> - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Śliwa - gratulacje ode mnie oraz od reszty. Brawo. :) :)

Dziękuję, naprawdę się tego nie spodziewałem. Wierzcie lub nie, ale Ikarosowi per PW pisałem, że nie spodziewam się, że Brunecia odda na mnie głos, bo intro Michu jest po prostu lepsze. Może to potwierdzić ;) Niemniej bardzo cieszę się ze zwycięstwa i chyba teraz nadszedł czas na trochę moich wypocin.

Przede wszystkim wielkie dzięki dla Ikarosa, który jakoś umiał zmotywować mnie do każdego zadania, do poprawiania się, do dążenia ku czemuś lepszemu. Dziękuję również Himiemu, który podgrzewał atmosferę do końca (choć trochę za długo podgrzewałeś, naprawdę ;) ). 

Dziękuję wszystkim moim rywalom, dziękuję Michu - zrobił świetne intro i tego mu gratuluję. 

Dziękuję Wam wszystkim, którzy mnie wspieraliście i motywowaliście, którzy szczerze komentowali i dzielili się opiniami o moich tworach.

Tak więc zostaje mi czekać, aż mój 'ban' się skończy i wracam do akcji :)

@PanSmile

Miło słyszeć (czytać), dziękuję :) 

Moim zdaniem Śliwa zrobiłeś intro o nanometr lepsze i zasłużyłeś na zwycięstwo (choć miałeś ciut łatwiejszą drogę do finału). Teraz zostało tylko liczyć, że u Himiego "jutro" faktycznie oznacza jutro, a nie "kiedyś na pewno". :P

Bez urazy... ale nie mam pojęcia, jakim prawem Śliwa wygrał x) Crysis 3... Sail ?! Buahaha... 10 minut + rendering i upload? "Genialne"...
Michu... Ty powinieneś wygrać. Bez głosowania.
A jurorzy powinni znać się na intrach, bo słowo JURY zobowiązuje chyba do jakiejś minimalnej znajomości tematu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik