Skocz do zawartości
Himiodzio

Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

Polecane posty

Witam

Otwieram Wam temat gdzie będziemy mogli "na luzie" pogadać na temat bitwy na intra.

Macie jakieś komentarze?

Chcecie ocenić bitwę?

Coś wam nie pasuje?

Macie jakiś problem?

Trafiliście idealnie! :)

@[email protected]

Od dzisiaj ten temat będzie robił za:

Pytania i odpowiedzi odnośnie regulaminu i zasad bitw na intra

Pytania do administarcji bitw na intra

Czyli, od teraz ten temat będzie związany ze wszystkim z bitwami :)

Zapisy:  --->Klik<---

Link do regulaminu: --->Kilk<---

Edytowano przez Himiodzio

Ahhr ! :) Kamraci ! Jeżeli intra będą tej klasy jak to poniżej, to szykuje się wspaniała zabawa ;)

http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/3080-bf3-i-bf4/?p=30727

Nie wątpię, że będzie to świetne widowisko, ale przydałby się tutaj patronat kogoś, kto ma siłę głosu, na przykład... Rock'a? :)

Bo nie wiem, czy on w ogóle o takim czymś wie, a może by go to zainteresowało?

Nie wątpię, że będzie to świetne widowisko, ale przydałby się tutaj patronat kogoś, kto ma siłę głosu, na przykład... Rock'a? :)

Bo nie wiem, czy on w ogóle o takim czymś wie, a może by go to zainteresowało?

A do czego ci patronat?

W jury znajduje się Brunecia i powinno Wam już to wystarczyć, że oceniać intra będzie ktoś z wyższej półki.

O intrach pisaliśmy do kilku osób. Pisałem też z Adamem odnośnie info u Rocka o bitwach, coś miało ruszyć, ale Adamowi coś musiało chyba wypaść.

Dla mnie liczba uczestników w pierwszym etapie jest zadowalająca.

Uwierzcie mi... W drugiej "edycji" skupię się na reklamie, bo niestety teraz musiałem razem z Ikarosem zająć się sprawami technicznymi. Więc jeśli jedno mamy zrobione, to możemy ulepszać drugie itp...

Himi ;)

Zamknąłeś tamten temat, więc jako tako wypowiem się tutaj, chyba się nie obrazisz Ikarosie? :)

Glock! Do roboty! Tak to mogę podsumować, skleiłeś parę momentów nie dając zbyt dużo od siebie. Zdaje mi się że kolegą wyżej wyszedł lepszy produkt. Mogę powiedzieć tyle że muzyka wpadła mi w ucho, a ty masz się bardziej postarać!

Cóż by tu powiedzieć, temat mi nie podszedł. Szukałem dobrej nutki dosyć długo, a jak już znalazłem coś co pasowało, to raczej pola do popisu aż tak dużego nie miałem. I co do lepszych wyników splawika i cygana to zrobili zdecydowanie lepsze :).

Szkoda, że od nas z grupy odpadły 2 osoby, jednak z drugiej strony dla mnie to wielka ulga, bo pomimo tak słabego intra udało mi się przejść dalej ^^

W drugiej grupie walka dość wyrównana, mam nadzieję, że pozostanie tak do końca :)

Tak czy siak życzę powodzenia wszystkim w następnym zadaniu - Himiodzianie! Ikaroszanie! Do pracy! :D

Co ja poradze Ikaros, że akurat świetnie mi pasował taki długi urywek z trailera, myślałem, że liczy się efekt końcowy, pomysłowość, a nie kto ile się napracował. Kolega z drugiego miejsca po prostu pocial trailery i pod muzykę je dopasował, co jest banalnie proste i zajmuje pare sekund, no ale cóż.. Trudno się mówi, następnym razem pójdzie lepiej, miejmy nadzieję :) Powodzenia tym, co zostali.

Jak dla mnie temat był okropny, niezbyt mi podpasował na pewno, ale coś tam wyszło i udało się ;d. Gratuluję wszystkim którzy przeszli   ;)

Temat był słodki! Nie ma to jak Kerbal z rana! :)

Prawie nikt mnie tu nie zna, ale ci którzy jako tako kojarzą dziękują Bogu, że nie są u mnie :>.

N zbmr gnx wnxvf vaqlx anfgrcal qb ovgj?

Reinholt nie ciesz się za wcześnie!

Ten temat to nic :D

Himiodzio nam jeszcze dowali aby walnąc do intra spadający kibel który wybucha i muszla klozetowa musi trafic w typka z intra w głowę. To jest dopiero początek! Himiodzio, rób tak jak Ikaros, pooceniaj intra, które lepsze,gorsze czy też jakieś podpowiedzi ^^ Fajnie się to czyta.

Byłem niemal pewny, że odpadnę w rundzie z Angry Birds. Jeszcze chyba żadne video nie przystworzyło mi tylu problemów. W sumie na tą rundę wykonałem 3 projekty, i dopiero wybrałem najlepszy :)
No nic gratuluję awansującym do następnej rundy, a odpadającym mówię twórzcie dalej :)

Byłem niemal pewny, że odpadnę w rundzie z Angry Birds. 

Też tak myślałem  :huh: .

Również miałem z tym wiele problemów. Gratuluję awansującym, a także życzę powodzenia tym co odpadli.

I stało się!

Dzięki bardzo za bitwy na intra :P Kadzik, wiele wspaniałych intr, sam nie byłem pewien co do BF'a ale jednak się udało :) Do końca myślałem, że przegram, jeszcze jak przeczytałem u Himiodzia u Ciebie "intro jest super" a u mnie "jest okej" to myślałem, że to koniec heh.

Życzę powodzenia wszystkim innym, róbcie intra dalej ;) W końcu będzie więcej niż 1 edycja!

Teraz czekam na mojego przeciwnika w finale :P

PS Himiodzio: Intra robię 30-40 minut, więc nie będę siedział 24/7 bo jest szkoła dzika jeszcze :D

PS 2: Ciekawe co ciekawego wymyślicie na finał huh...

Hah, tyle przegrać to jak wygrać :P

Gratuluję Stilgar, należy ci się. Tylko wara mi finału nie wygrać, bo ja przegrywam tylko z najlepszymi! Świetnie się bawiłem podczas robienia wszystkich intr, a to się przede wszystkim liczy, nie? :D

Teraz tylko czekamy na wyniki 2-giej grupy :)

P.S.

Himi, 0:10 to początek trailera ME2 podczas wypuszczania na PS3, a 0:22 to z cinematic'a :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się