Skocz do zawartości
Bedi321

Zakup na morele.net

Polecane posty

Witam,

Chce zakupić nowego Pc(zestaw podesle potem teraz nie mam czasu). Chciałem sie zapytać jak wygląda zakup na raty, na stronie morele.net? Z góry dzięki za pomoc.

Bedi321 wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu na raty a mianowicie jakie są wymagane dokumenty ile wynosi miesięczne oprocentowanie raty i jak wygląda procedura podpisania umowy znajdziesz tutaj

Sklep morele znajduje się w 15 miastach naszego kraju jesli mieszkasz w jednym z nich proponuję udać się do jednego z punktów i na miejscu załatwić sprawę oczywiście można też zrobić to za pośrednictwem kuriera to nic trudnego ale wydłuża czas realizacji.

A możesz podać jaki zestaw wybrałeś może da się coś ulepszyć.

Na pewno chcesz kupować na raty? Wyobraź sobie sytuację gdzie za 1.5 roku twój sprzęt będzie juz przestarzały, będziesz chciał go upgradeować a tu dalej trzeba będzie spłacać te raty:/

Zgadza się. Na raty kup sobie pralkę. Jednak nie radzę kompa. Jeżeli chcesz dać za niego 3 tysiaki to lepiej uzbieraj. To jest już dosyć spora sumka i lepiej dysponować nią z głową. Poczekaj bo i tak kupno wszystkego teraz nic nie da. Za jakiś czas wyjdą nowe karty. Wszystko stanieje. Będziesz mógł wtedy kupić jeszcze taniej. Masz gotówkę w ręku to możesz kupić i zrobić ze sprzętem wszystko. Tak jesteś od nich zależny.

Jak chcesz pograć na raty to już lepiej poczekaj miesiąc i weź w kredyt PlayStation 4. Tam przynajmniej za wiele się nie zmieni przez te dwa lata jak będziesz ją spłacał, a na lepszego kompa powoli uzbierasz;)

Dlaczego uważacie, że kupowanie czegoś na raty jest błędem?
Ja osobiście większość rzeczy kupuje na raty - dobra historia kredytowa zawsze się może przydać.
Ponad to bierzemy komputer za 3 tys na 6 miesięcy.

W ciągu tych 6 miesięcy nic się nie zmieni na rynku a jeśli nawet to i tak byśmy nie zmieniali części.

Poza tym oprocentowanie jest minimalne przy 6 miesiącach.

Towar mamy od razu a nie za 6 miesięcy czekania i odkładania.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik