Skocz do zawartości
MarudnaWredota

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Witam. Zakładam ten temat po to, aby gracze którzy uczestniczą w zamkniętej becie mogli dzielić się dotychczasowymi przeżyciami związanymi z grą. Piszcie, co Wam się podoba, co chcielibyście zmienić, podawajcie Wasze nicki aby wspólnie dodawać się do znajomych.

Pozdrawiam, Maruda.

Odnośnie HS, wystarczy napisać słowo "Blizzard"... I wiadomo o co chodzi ;).

Gra jest cudowna, choć jest ciężko, ale jest to wina mojego decka :P

Ale wiadomo... Himiodzio zawsze najlepszy ;)Muszę tak pisać, bo tylko to mi pozostaje ; P

Jeśli ktoś chce dostać w kość: #2227 ;)

PS: Wiadomo - beta, wieć błędy się zdarzają

Jak dla mnie też kozak, miałem okazję pograć w wersję angielską i polską. Choć wolę pograć w języku Szekspira (zawsze to jednak lepiej jak oglądamy coś w oryginalnej wersji, takiej jak to w zamyśle twórców miało wyglądać), ale polonizacja też trzyma poziom. 

Dzieciecięm będąc jeszcze miałem okazję pograć w pokemonią karciankę (o zgrozo : ) ) i choć nigdy nie byłem mistrzem to z wielką przyjemnością wróciłem do karcianek po wielu wielu latach. I bawię się przy niej znakomicie.

Ja osobiście uważam, że beta HS ma o wiele, wiele mniej bugów niż (już-nie)beta Duel of Champions.
Nie chcę porównywać bo obie gry są fajne, ale HS "ma swój klimat". Podobają mi się "ruszające się" grafiki w niektórych kartach, jeszcze w żadnej karciance się z takim czymś nie spotkałam, zawsze były to hologramy. 
Podoba mi się "ruchoma" plansza (to, że można rozbijać szyby, zgniatać arbuzy itp :D). Niby nic, a cieszy.
Bardzo przyjemnie się gra. Nie gram zbyt dużo - klucz wygrałam w konkursie na niemieckim forum (w losowaniach i tym podobnych, a także w "kto pierwszy, ten lepszy" - tak, jak to było na Gram.pl były bardzo nikłe szanse, więc wzięłam się za coś twórczego B)) i oddałam chłopakowi żeby przypisał sobie do swojego konta Battle.net - niech ma radochę, większą "podjarę" miał z tego klucza niż ja  ;) Teraz liczę na szczęście - albo jakiś klucz się trafi w losowaniach, albo znów ogłoszą jakiś konkurs, albo czekam na open-betę. Na razie popykam czasem na jego koncie.

Coś czuje, że po BlizzConie każdy będzie mógł pograć w HSa :).

Przypominam, że jeśli ktoś chce dostać w kość: #2227

PS: Jeśli ktoś dalej nie ma klucza, to może wbić do mnie na najbliższego live, będę rozdawał dostęp do HS, link nie daje, aby nie było 100% reklamy :P

PS: Jeśli ktoś dalej nie ma klucza, to może wbić do mnie na najbliższego live, będę rozdawał dostęp do HS, link nie daje, aby nie było 100% reklamy :P

No jasne ! teraz jak już mam klucz to postanowiłeś je porozdawać ;) Indoktrynacja ciebie nie ominie ...

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Gra jest genialna. Dzisiaj dostałem kluczyk i jestem wniebowzięty. Stanowczo nie doceniałem Heartstone.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Klucze obecnie rozdawane są na wielu stronach. Jeśli nie uda ci się ich zdobyć to musisz czekać do 17 grudnia.

A gdzie dostać taki kluczyk?

Jeśli jesteś zapisany do beta testów HS, to możesz się spodziewać klucza codziennie. Blizzard wreszcie zaczął wysyłać klucze :P.

No jasne ! teraz jak już mam klucz to postanowiłeś je porozdawać ;) Indoktrynacja ciebie nie ominie ...

No jak mam zbędne klucze, to wolę rozdać. Moja wina, że wtedy nie miałem? :D

Teoria indoktrynacji to prawda, BioWare nigdy by nie zakończyła przygód Sheparda tak :)

Lol, przecież ta gra jest bardziej zbugowana niż moja piwnica xd

Tylko odpaliłem i się zacięła - napis "Kliknij, aby rozpocząć" był co prawda zachęcający, ale wprowadzał w błąd - nic się nie działo. Poszło dopiero po restarcie. Później odpaliłem pierwszą misję - po wygranej i próbie przejścia do następnej - to samo. Przycisk "Graj" nie powodował reakcji... Chyba wracam na DOTĘ XD

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Mi gierka działa bez problemu. Mam za to inne pytanko. Ktoś ogarnia czy już są jakieś strony fanowskie? Jakieś fora z buildami czy coś? Nie biega mi o oficjalną stronę. Chcę czegoś tworzonego przez fanów i dla fanów.

No i jest, udało się :D
Kluczyk wygrany w konkursie na WoWcenter. Nie orientujecie się może, czy można dodawać po nicku czy tylko po tagach? A propos - możecie dodawać: Marudna#2141

no.name - nie wiem, w czym tkwi Twój problem, ani ja, ani mój chłopak ani nasz wspólny znajomy nie mieliśmy nigdy takiego problemu, żeby nie było - logowaliśmy się na trzech różnych komputerach, i na żadnym ten problem nie występował. Fakt faktem, gra wymaga jeszcze trochę dopracowań - na przykład "well play" zamiast "dobrze zagrane" ;) Chociaż moim zdaniem i tak brzmi to lepiej po angielsku.

Mój problem nr 1 znikł - prawdopodobnie przeciążenie serverów po fali inv'ów. Ale pojawił się inny - gdy gram, po kilku minutach wariuje mi DirectX - wszystko, co na nim działa wyświetla dziwne artefakty. Nie pogram w HS, bo nie chcę mieć sytuacji, w jakiej byli gracze SC2 tuż po premierze - im, przez brak limitu FPS w menu, paliły się karty graficzne :P

Hej, mam pytanie. Jakieś 2 tygodnie temu otrzymałem klucz do bety, i czasami gram w tą karciankę. Czy jest przewidywany wipe kont przed premierą? Czy moje postępy w grze nie zostaną już skasowane i spokojnie można zbierać karty? Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.