Skocz do zawartości
PoznanskaPyra

Wasze opinie o grze

Polecane posty

Bawimy się w zabawę ala "Wymień różnice między Fifą 13, a Fifą 14." ?

Mnie ona jakoś nie ciągnie, tak samo jak poprzedniczka, niby fajne, fajne, ale jakieś takie nie dla mnie. Gra na zagranie "jednej" rundki (takiej makułowej) również się średnio nadaje.

Życzę tej grze wszystkiego najlepszego w drodze do eSportu, lecz wydaje mi się, że CoDowi zawsze to tego bliżej.

I tutaj fuzzik się z tobą zgodzę, bf niepotrzebnie chciał się bardziej upodobnić do cod`a, żeby im odebrać graczy, taki mały strzał w stopę. Wydaje mi się, że miałem większy fun przy samym strzelaniu w bf3 niż teraz w becie bf4.

Ja Was troszkę nie rozumiem, jakie Wy macie oczekiwania;)? Beta to beta, a sam BF ma dość mocno wyklarowaną stylistkę i trudno się to pomylić jeżeli chodzi o to jaki produkt dostajecie.

Czasami mam wrażenie, że niektórzy gracze kupują szynkę z myślą, że będzie smakować jak truskawki. Odpakowują, zaczynają jeść i jest wielki zawód bo jednak to smak szynki a nie truskawek. Serio tak macie:P?

Przecież beta BF3 była podobna jak nie gorsza, styl jaki ma BF3 i 4 jest podobny i to gdzie gra podąża. Jedyna zmiana to większe nastawienie na e-sport ale o tym wszystkim była mowa przez ostatnie miesiące. Dlatego dziwi mnie to zdziwienie niektórych jak wygląda gra.

Ja Was troszkę nie rozumiem, jakie Wy macie oczekiwania;)? Beta to beta, a sam BF ma dość mocno wyklarowaną stylistkę i trudno się to pomylić jeżeli chodzi o to jaki produkt dostajecie.

Czasami mam wrażenie, że niektórzy gracze kupują szynkę z myślą, że będzie smakować jak truskawki. Odpakowują, zaczynają jeść i jest wielki zawód bo jednak to smak szynki a nie truskawek. Serio tak macie:P?

Przecież beta BF3 była podobna jak nie gorsza, styl jaki ma BF3 i 4 jest podobny i to gdzie gra podąża. Jedyna zmiana to większe nastawienie na e-sport ale o tym wszystkim była mowa przez ostatnie miesiące. Dlatego dziwi mnie to zdziwienie niektórych jak wygląda gra.

Przecież pisałem wcześniej, że nie mam lagów ani fps dropów i mimo to gra mi się nie podoba. Sam styl i budowa mapy mi nie pasuje. Na BF3 były giga lagi, ale Caspian Border od samego początku mi się bardzo spodobał i mimo że przegrałem na tej mapie kilkaset godzin w BF3 jeszcze odczuwam dużą przyjemność z grania na niej. Na tej mapce z BF4 ciekawie się grało pierwsze dwie godziny... Tak samo mechanika prowadzenia pojazdów lądowych. 

PS. Strzał w łodzi w barierkę 

vlcsnap-2013-10-03-10h38m19s175.png

vlcsnap-2013-10-03-10h38m33s136.png

vlcsnap-2013-10-03-10h38m37s199.png

vlcsnap-2013-10-03-10h38m42s2.png

Mnie dziwi tylko jedna rzecz....

Na wszelakich prezentacjach BF4 wszystko chodziło ładnie i pięknie, były ciekawe efekty itp... zdarzały się bugi, ale nie tak bardzo widocznie.... A tu nagle dostajemy bete która w ogóle nie przypomina tego BFa z prezentacji.

Wygląda na to, że dostaliśmy bardzo wczesną Alphe...

Może to plan Dice? Teraz będziemy narzekać na tą niby "bete", a później dostaniemy wersje full, która będzie oczywiście piękna itp..., a my będziemy się cieszyć i podziwiać Dice za to, że w czasie ok. 2 tygodni "poprawili wszystkie błędy z bety"? Ciekawy plan....

Mega przeraziło mnie to że biegając sprintem postać porusza sie zdecydowanie wolniej niz w BF3. Według mnie gra straciła na dynamice walki pieszo. Jednak mam wrazenie że pojazdy poruszają sie szybciej :) 

Jeszcze jeden minus za scieme odnosnie mozliwości niszczenia otoczenia. Jeden wielki pic na wode. 

Ja napisze nie na temat. Porównajcie sobie Saint's Row 3 i 4, miałem zakupić ale po zobaczeniu filmów to zdecydowałem się nie kupować a dlaczego? Ponieważ nie odczuwam żadnej różnicy między tymi częściami gry. Dodali tylko super moce, misje i kosmitów. Nic więcej. Więc w BF 3 i 4 też nie odczujemy nic więcej jak inne misje oraz inne mapy.

P.S. Dodam że BF 4 nie kupię bo jest za droga jak dla mnie. Może kupię dopiero wtedy gdy cena spadnie i to dość sporo albo jak będzie jakaś meeeeeega promocja.

Ja napisze nie na temat. Porównajcie sobie Saint's Row 3 i 4, miałem zakupić ale po zobaczeniu filmów to zdecydowałem się nie kupować a dlaczego? Ponieważ nie odczuwam żadnej różnicy między tymi częściami gry. Dodali tylko super moce, misje i kosmitów. Nic więcej. Więc w BF 3 i 4 też nie odczujemy nic więcej jak inne misje oraz inne mapy.

P.S. Dodam że BF 4 nie kupię bo jest za droga jak dla mnie. Może kupię dopiero wtedy gdy cena spadnie i to dość sporo albo jak będzie jakaś meeeeeega promocja.

To jest niestety nowa polityka gier. SimCity to samo, jak Maxis wydało simcity 3000 w 1999 czy 2000 roku tak gram w to już 13lat i jeszcze mi się nie znudziło, a super online simcity 5 nudzi się o wiele szybciej. Wybudowanie miasta i w pełni jego rozwinięcie zajmuje kilka godzin, mapa mała więc poszaleć niemożna.  To tyle w ramach offtopa.

Mega przeraziło mnie to że biegając sprintem postać porusza sie zdecydowanie wolniej niz w BF3. Według mnie gra straciła na dynamice walki pieszo. Jednak mam wrazenie że pojazdy poruszają sie szybciej :)

Jeszcze jeden minus za scieme odnosnie mozliwości niszczenia otoczenia. Jeden wielki pic na wode. 

Dice usprawiedliwia się tym, że to jest Beta i część rzeczy została wyłączona. Dlatego pisząc o BF4 odnosiłem się do samego układu mapy, który pozostanie niezmieniony. Chyba, że nagle dostaną olśnienia i przebudują większość wieżowców dodając coś więcej niż windę. 

Pyra ma rację. Mapa mi się nie podoba, bo za mało w niej takich rzeczy jak klatki schodowe na Metrze w Trójce. Możliwe, że coś dorobić, ale ta mapa wydaje się za pusta. A co do mechaniki gry to jestem w 100 procentach usatysfakcjonowany i gdybym musiał toby grę kupił, choć niechętnie. Na szczęście wygrałem konkurs i nie muszę kupować. Pozdrawiam z nadzieją na lepsze mapy w podstawce jak i w pierwszym dodatku, który będę mieć.

Te Levolution strasznie przereklamowane. Niby wszystko można rozwalać, a co do czego to tyko jeden wieżowiec. Na dokładkę nie dość, że jeden to zawsze w tą samą stronę i tak samo się rozwala 

Te Levolution strasznie przereklamowane. Niby wszystko można rozwalać, a co do czego to tyko jeden wieżowiec. Na dokładkę nie dość, że jeden to zawsze w tą samą stronę i tak samo się rozwala 

To się nazywa skrypt, ew. zbiór skryptów, a nie Levolution ...

PoznanskaPyra ciągle nawijasz o mapach no szlak mnie trafia poczekaj trochę i zobaczysz resztę map sugerujesz się 1 mapą i to właśnie tą mapę porównujesz do każdej z bf3 daj se spokój i poczekaj na inne 

Ja lubiłem tylko kilka map z całego BF3 i to nie znaczy, że gra jest do d;)

Poczekajcie trochę, za dużo chcecie dawać wyroków. Nie mam zamiaru bronić tutaj EA czy DICE, ale ogólnie branżę gier video, bo nie wolno oceniać produktu po wersji alpha, czy beta.

Poczekajcie trochę, za dużo chcecie dawać wyroków. Nie mam zamiaru bronić tutaj EA czy DICE, ale ogólnie branżę gier video, bo nie wolno oceniać produktu po wersji alpha, czy beta.

Ale ta gra ma premierę za niecały miesiąc ;]

Jak oni to robią że minimalnie (tak, minimalnie bo pomiędzy BF4 a BF3 mała różnica) poprawiają grafikę i od razu wymagania wyższe? Gra wygląda trochę lepiej i od razu wydajność spada o 100%?

A ja sobie ustawiam priorytet na wysoki i z wielkich lagów zrobiła się płynna gra :P 

Widzieliście, że na trybie Dominacji jak się podniesie tą snajperkę koło A, to z boku ma doczepiony taki ekranik, który wskazuje odległość do mierzonego celu? 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik