Skocz do zawartości
  1. MaxiLager

MaxiLager

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez Pizmak
      Na FB jest nowa grupa dla streamerów gdzie każdy może zaprezentować swojego live, mam nadzieje ze taka grupa komuś pomoże dotrzeć do większej publiki.
      Na grupie można tez znaleźć wsparcie jeżeli jesteście całkowicie zieloni w tematyce streamów, serdecznie was zapraszam do dołączenia.
      Stwórzmy community o szerszym gronie odbiorców razem.
      Pozdrawiam Pizmak

Link:   https://www.facebook.com/groups/455119378361433/
    • Przez vicovaro1
      Kanał do streamowania https://www.youtube.com/channel/UCrMjO-guaET08XSSLHLv6FQ
      Jestem początkującym streamerem, chcącym odnieść sukces. Gry które u mnie zobaczycie są różnej kategorii, z nastawieniem na RPG. Co 100 subskrypcji urządzam konkurs, a do wygrania są głównie gry.
      Z góry dziekuje za subskrypcje!
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik