Skocz do zawartości
Glock

Lindsey Stirling

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=Si3qhzz_EwE

Hej wszystkim! Uwielbiam Lindsey! Jest wyjątkową osobą, pełną pozytywnej energii którą roztacza wokół swojej muzyki. Znam jej wszystkie kawałki na pamięć.

A teraz zmiana tematu- przez przypadek znalazłam ten utworek. Bardzo ciekawy co o tym sądzicie?

Lindsey świetna, przy soundtracku z Assassin's Creed 3 po prostu się rozpływam! :)

Oprócz tego, mój drugi faworyt, muzyka z Game of Thrones (swoją drogą, serial "skończyłem" i teraz problem, bo postawił mi poprzeczkę za wysoko, na tyle wysoko, że nie mam ochoty nic innego oglądać...) :)

@up również bardzo lubię jej wersję AC3, która w mojej opinii jest lepsza od oryginału. Co do Gry o Tron, to jakoś nie przepadam za tą wersją. 

PS: Jeśli myślisz, że Gra o Tron jest naprawdę udanym serialem, to polecam zapoznać się z Supernatural. Zmienisz zdanie :D.

Wreszcie zdobyłem płytę Lindsey :). Powiem tyle, jest świetna! Wcześniej wprawdzie większość utworów już osłuchałem wielokrotnie i większość mi się podobała, ale teraz już każdy jest świetny. Dawno nie spotkałem się z płytą jakiegoś artysty, gdzie każdy utwór trzyma tak wysoki poziom. Są rytmiczne kawałki, są spokojne i się nie nudzi. Udany zakup, polecam, szczególnie edycję Deluxe :).

Btw. wolicie utwory klasyczne, czy elektryczne? Ja pierwszą opcję :).

1. Electric Daisy Violin

2. Zi-Zi's Journey

3. Crystallize

4. Song of the Caged Bird

5. Moon Trance

6. Minimal Beat

7. Transcendence

8. Elements

9. Shadows

10. Spontaneous Me

11. Anti Gravity

12. Stars Align

13. Crystallize (Orchestral Version)

14. Transcendence (Orchestral Version)

15. Elements (Orchestral Version)

16. Crystallize Mashup (Remix by Wild Children)

17. My Immortal

Nowy teledysk na kanale Lindsey. Tym razem Stars Align ;)

Co sądzicie? Muzykę przesłuchałem już wcześniej wiele razy i jakoś mi nie przypadła do gustu. Teledysk nawet fajny ;).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.