Skocz do zawartości
Glock

Lindsey Stirling

Polecane posty

Lindsey+Stirling+306012_252414814790713_

Dyskografia:

Lindsey Stirling - 2012

Shatter Me - Premiera w USA 29 kwietnia 2014r.

Lindsey to jedna z tych artystek, które trzeba docenić. Można nie lubić takiej muzyki, jednak to jak ona gra jest świetne! Miesza różne gatunki muzyczne (pop, klasyka, rock, electro) i wychodzi jej to świetnie. W 2010 roku uczestniczyła w piątej edycji America's Got Talent, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Posiada kanał na YouTube (lindseystomp), aktualnie posiadający ponad 3 miliony widzów. Poza własnym albumem tworzy też wiele coverów, które pochodzą z różnych źródeł - gry, filmy, inni twórcy etc.

Strasznie lubię słuchać jej utworów. Ta muzyka jest wykonywana perfekcyjnie, rytmicznie i różnorodnie. Słucham jej od sierpnia, a ani razu nie odniosłem wrażenia, że utwory się powtarzają. Polecam wszystkim!

Najbardziej przeze mnie lubiane:

Crystallize

Zelda Medley

Halo Theme Song Medley

Skyrim Medley

Lord of the Rings Medley

Assassin's Creed III Medley

Beyond The Veil

Polecam!

Wczoraj Lindsey wrzuciła kolejny Cover! Nagrała go razem z Kurtem Hugo Schneiderem. A co przerobili? Pokemony! Wprawdzie jest tu troszkę dubstepu, ale został wprowadzony w taki sposób, że jest nawet przyjemny :).

Edit: Dzisiaj także wrzuciła :). Przerobiła swój własny utwór Elements z wersji Dubstepowej do wersji Orkiestralnej. Bardzo fajne :).

Edytowano przez TheGlocKPL

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Przesłuchałem wszystkie utwory. Dodatkowo moja kobieta gra na skrzypcach więc siłą rzeczy słucham i Lindsey w nowym wykonaniu.
Filmy tworzone przez nią (raczej całe studio nagraniowe obecnie) są genialne. Daleko poza zasięgiem naszych łapek z YT.

Słucham dość dużo. Najlepszy utwór według mnie to Skyrim. Prześwietna interpretacja. 

Świetne, nie powiem, aczkolwiek ja nie mogę wybrać najlepszego utworu. Jednak jeśli musiałbym wybrać, to któreś z tych: Crystallize, Skyrim, Halo, Zelda Medley. Ostatnio z tego co wiem to zaczęła prace nad drugim albumem, więc może niedługo kolejne ciekawe utwory? 

A swoją drogą - jakież profesjonalne video są przy tych jej nagraniach... po prostu aż w oczy bije masa szczegółów.

To wszystko zasługa głównie Devina Grahama (DevinSuperTramp), aczkolwiek kilku innych również różne tworzyło.

Filmy tworzone przez nią (raczej całe studio nagraniowe obecnie) są genialne. Daleko poza zasięgiem naszych łapek z YT.

Dokładnie. :)

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

W temacie Lindsey warto wspomnieć też o jej konkurencji. ViolinTay nagrywa też fajne kawałki. Szczególnie Morrowind przy pianinie.

@UP Jak dla mnie najlepszy kawałek od Taylor to cover z journey (ten co podawałem wcześniej)

@2UP

A cd Devina to śledzę go od jakiegoś czasu i filmy ma super :P Nie wszystkie urywają poślady ale większość jest na prawdę dobra

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Dokładnie ten z Journey chciałem dodać. To chyba pierwszy z tak dobrze zrealizowanymi efektami, kostiumami i całą tą otoczką. Ciekawe co będzie za rok. Może Lindsey będzie musiała dzielić scenę z Taylor. Choć wydaje mi się to nieprawdopodobne.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

David Garrett też jest niezły :). Miesza skrzypce z Rockiem. Polecam.

Jeśli masz więcej takich geniuszy to daj linki. TO JEST GENIALNE :D

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Piano guys znam i Apocalyptice też. Bardziej ciekawi mnie czy są jacyś nowicjusze w temacie, których zainspirowała Lindsey.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Średnio to wyszło. Miałem wrażenie, że skupiają sie tutaj na tym gostku bardziej niż na lidsey. To tak jakby ona miała go promować jedynie swoim podpisem.

Jak dla mnie śmiało ten temat można by było zmienić, choćby coś związane z coverami, skoro padły już tutaj inni niż Lindsey. 

Wracając jednak. Lindsey słucham już od dawna, jest świetna. Moim ulubionym utworem jest chyba Radioactive, które zagrała razem z Pentatonix, których również polecam. Akurat Dubstepowe kawałki mnie nigdy nie interesowały, natomiast cała reszta, która tworzy Lindsey jest po prostu świetna, chociaż ten nowy utwór aż tak bardzo nie przypadł mi do gustu i zgadzam się tutaj z resztą komentarzy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.