Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Pytania i odpowiedzi odnośnie regulaminu i zasad bitw na intra

Polecane posty

Znowu będą Easter Egg's jak np. głowa słonia w bitwie z tematem Day Z? :)

W finale prawdopodobnie nie... Ale w obozach... hmm... Nie wiem, jeśli Ikaros będzie miał jakieś fetysze... No nie wiem, co on może wymyślić.

O wszystkim będziecie się dowiadywali już w danym obozie :)

Efekty pseudospecjalne? Nigdy więcej! :D

Jak wyżej. Nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć.

Op Op Op

Moim zdaniem przez takie ograniczenia różne intra tracą na poziomie. xd

Wiem : ) Ale czasami trochę zabawy się przyda. Dobra kończymy z rozmowami, temat jest wyłącznie do pytań ;)   - Himi

op op op op

Edytowano przez Himiodzio

Trudno by było zebrać jedną grupę w danym momencie, myślę, że Teamspeak byłby lepszym rozwiązaniem.

Przypominam że jest to temat wyłącznie do zadawania pytań na temat regulaminu. Możecie pogadać na PW i jak zrodzi się jakiś ciekawy pomysł dać nam znać. - Ikaros

Proszę Pana to mój styl :D- Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Proponowałbym, aby w przypadku aktualizacji regulaminu wpisać zmiany. Takie szukanie troszkę czasu zajmuje, a i tak wiele osób pewnie nie znajdzie różnic.

Wszystkie zmiany jakie dopisuje są na końcu, np: przy zasadach obowiązujących podczas bitwy na intra dodałem punkty na samym końcu (tak samo stosuję to w innych przypadkach).

Chcę też aby regulamin jako tako był przejrzysty, więc myślę, że dotychczasowa forma pozostanie, a gdyby szykowała się jakaś poważniejsza aktualizacja, stworzę specjalny temat informując o tym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować