Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TyrimPL

Szybsze renderowanie (Sony Vegas Pro 12)

Polecane posty

Witam, chciałem zapytać Was w jaki sposób przyspieszyć czas renderingu w SVP12, jakie ustawienia, kodeki i format? Let's Play z Gothica (30 minutowy) renderuje mi się 3h. Proszę o dokładne wytłumaczenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Mój sprzęt:

proc. - Intel Pentium Dual-Core 2,80 GHz podkręcony na 3,20 GHz

karta graficzna - asus radeon hd 7790 1gb

ram - 4gb

Na Sony Vegasie się nie znam, ale główna zasada - im mniejsza rozdzielczość tym szybciej się renderuje, im mniejszy bitrate tym szybciej się renderuje. Jeśli filmy wrzucasz na YT to na 720p Ci starczy bitrate 3000-3500 Kb/s bo YT i tak mimo, że zaleca 5000 to później wydaje mi się że sobie to przerabia na mniejszy bitrate. Zmiana programu może też coś dać. Camtasia aktualnie chyba najszybciej renderuje. Jeśli nie robisz jakiś zaawansowanych efektów (czego się nie powinno robić przy gameplayach) to Camtasia Studio wystarczy. Mi na starym kompie co miał 2x2,7 GHz, w dodatku AMD, filmy 20 minutowe w 720p przy bitrate 3400 renderowały się do 50 minut. Napewno zmiana sprzętu (w twoim wypadku procka) coś pomoże, teraz mam nowego kompa i filmy w 1080p, przy większym bitrate się renderują szybciej niż te na starym kompie w 720p. Wydaje mi się, że jeśli sobie wyczyścisz partycje z filmami do zera albo tak do 30%, to wtedy filmy będą Ci się zapisywać w tzw. strefie szybkiego dostępu. Nie jestem pewien czy to coś daje, ale podejrzewam że raczej tak. Jeśli w systemowym Menadżerze zadań wejdziesz w zakładkę procesy, znajdziesz ten od swojego programu i zwiększysz mu priorytet to powinno Ci to przyspieszyć (działa z Camtasia 8 na Windows 7 na pewno). Jak mi coś jeszcze do głowy przyjdzie to jak wejdę na kompa to to napisze.

Są, jednakże trzeba wpisać w 2 sloty i 3,500,000 bps/3,500,000 bps to będzie raczej za mało zwykle ustawiam 9,000,000bps/6,000,000bps. Zmniejszenie tych ustawień nie spowoduje spadku jakości?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Liquirion
      https://www.youtube.com/channel/UCyhjHeJB233BNnQ-mwNf2zw
      Zapraszam na mój skromny kanał poświęcony, jak narazie, w pełni grze Rocket League. Staram się dodawać odcinki jak najczęściej mogę, jestem skłonny do jakiejkolwiek współpracy (:
      Pozdrawiam, miłego oglądania

• Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Predo
      Witam,
      mam ostatnio problem z wysokim pingiem.
      Zauważyłem, że mój cs wykorzystuje jedynie 0,2mbs kiedy mój internet ma szybkość 2-3mbs.
      Jak zapobiec tego typu procesowi i sprawić, aby gra wykorzystywała w 100% szybkość mojego internetu?
    • Przez Rozmo
      Czesc!
      Mam bardzo dziwny problem! Podczas mojej rozgrywki w Counter Strike GO mam straszne lagi gdzie gracze mi sie teleportuja lub blokuja gdzie po chwili sie odblokowywuja ale niestety zaliczam jak to sie pisze "zgona". Jak patrze moje FPS to 300 , a ping nie przekracza 60. Ustawienia mam na maxa, a gre juz reinstalowalem i przelaczylem na dysk SSD i nie pomoglo. Mozecie mi poradzic co zrobic ? Myslalem ze to wina serwera ale to sie dzieje na kazdym serwerze.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik