Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Quahod

Steam, odznaka Steam Hardware

Polecane posty

http://store.steampowered.com/livingroom/

Pewnie widzieliście ten komunikat "Świat Steam rozszerzy się w 2014". Otóż klikając w w drugie kółeczko możemy dowiedzieć się że Steam zamierza stworzyć Steamboxa, urządzenie ze specjalnym systemem SteamOS. A nie ono jest tutaj ważne, jak brzmi nazwa tematu, to rozszerzenie wiąże się z pewną odznaką, "Steam Hardware". Aby zdobyć odznakę trzeba zgłosić chęć testowania ów urządzenia.

Jak to zrobić? Na stronie Steama można wyczytać:

ZADANIA DLA ZAINTERESOWANYCH TESTAMI:

Zaloguj się na Steam przed 25 października i sprawdź swoją stronę zadań, aby sprawdzić swoje postępy w kierunku zapisu do listy zainteresowanych
1. Dołącz do grupy Steam Universe
2. Zaakceptuj warunki umowy Steam Hardware Beta Terms and Conditions
3. Dodaj 10 znajomych na Steam (jeżeli jeszcze tylu nie posiadasz)
4. Utwórz publiczny profil na Społeczności Steam (jeżeli jeszcze go nie posiadasz)
5. Zagraj w grę, używając kontrolera w trybie Big Picture

Oczywiście większość zadań nie sprawia problemów, oprócz odpalenia gry w Big Picture z kontrolerem. I tutaj jest rozwiązanie dla tych którzy nie posiadają kontrolerów http://steamcommunity.com/groups/steamuniverse/discussions/0/864980009930165155/. Na samym dole tego wątku na forum Steam można znaleźć poradnik jak odpalić emulator kontrolera.

Po wypełnieniu pierwszych zadań musimy jedynie zaakceptować warunki "Steam Hardware Beta Terms and Conditions" i dostajemy odznakę Steam Hardware poziomu drugiego, i oczywiście szansę otrzymania za darmo prototypu Steamboxa.

Powodzenia w odblokowywaniu odznaki :)

Też chciałbym mieć te odznake ale mam problem z 10 znajomymi gdyż moi znajomi preferują w większości gry F2P przede wszystkim LoLa i WoTa, w które ja też gram ale nie pochłoneły mnie tak bardzo, a jeśli już grają to w gry z mniej legalnego źródła (torrenty). A wiec podam tu swój nick ale jakby się komuś niechciało mnie szukać na steam a chciał mi pomóc to może po prostu wpisać tu swój nick i ja go zaprosze. 

Potrzebne jest mi to bo chcę się zapisać do beta testów Steam Machines.

Mój nick: T0M4

Z góry wielki dzięki za pomoc. 

Działa bo sam sprawdzałem. Napisze Ci tutaj dokładnie jak to zrobić.

1. Ściągnij VJOY virtual joystick driver, emulator kontrolera (http://headsoft.com.au/download/pc/VJoySetup.exe)
2. Jak już zainstalujesz to odpal. Włącz menu programu (klik na ikonkę na pasku zadań)
3. Przypisz do klawisza "Button2" klawisz "A"
4. Upewnij się że zaznaczyłeś kwadracik "Enabled"
5. Możesz też zaznaczyć  "Block Keys" (opcja ta zablokuje używanie klawisza "A" do pisania)
6. Włącz Steam Big Picture. Najedź myszką na bibliotekę i aby przejść dalej użyj klawisza "A" (jeśli użyjesz myszki do klikania to sztuczka się nie uda) i włącz grę. Po włączeniu gierki powciskaj trochę ten klawisz "A". Potem możesz już wyjść gry i sprawdzić czy zadanie zostało wypełnione.
7. Jeśli nie działa to wejdź w Panel Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Menedżer urządzeń. W kategorii "Urzędzenia interfejsu HID" powinieneś znaleźć VJOY Virtual Stick. Prawy przycisk myszy, "włącz". Wtedy powinno działać na 100%.

Spróbuj jeszcze raz i upewnij się sto razy że zrobiłeś wszystko poprawnie.

Ja nie rozumiem tylko jednego może to głupie ale tego nie rozumiem, Utwórz publiczny profil w Społeczności Steam o co w tym chodzi ? może ktoś bystrzejszy odemnie by mi wytlumaczył :D

No no, ciekawie to wygląda. Co prawda ja bym tych podzespół do swojego kompa nie kupił, ale wydajność zestawu będzie ładna.

Ciekawe tylko ile takie cacka będą kosztować.

To jest specyfikacja prototypu (tylko 300 sztuk tego typu), prawdopodobnie Steamboxy seryjne będą słabsze. (sądzę że będzie kilka typów do kupienia)

30 osób zostanie wybranych do testowania prototypu według aktywności na Steamie, a pozostałe 270 urządzeń dostaną posiadacze odznaki wybrani losowo, także jest szansa że i ja dostanę Steamboxa za free :).

Fuck. Ja po tym całym 'podłączaniu pada' przez program VJoy teraz w każdej grze mam sterowanie automatycznie na pada i np. nie mogę przez to grać w Red Faction: Armaggedon.

Wie ktoś może jak jakoś to usunąć lub zmienić na klawę w opcjach? :D

Wyłącz VJOY'a poprzez odznaczenie "Enabled" lub po prostu wejdź w Panel Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Menedżer urządzeń. W kategorii "Urzędzenia interfejsu HID" powinieneś znaleźć VJOY Virtual Stick. Prawy przycisk myszy, "wyłącz".

Wspomniałem o tym w temacie, jest to warunek wzięcia udziału w losowaniu. Bez tego ani rusz właściwie, bo trzeba podać wszystkie swoje dane i zaakceptować warunki prawne Steam. Losowanie prawdopodobnie będzie po 25 października, mam nadzieję że mnie wylosują :D.

mam problem a mianowicie wchodząc w tryb "Big Picture" klikając "A" nic się nie dzieje niezależnie czy mam włączony Vjoy czy nie,oczywiście program jest ustawiony tak jak powinien a kontroler w systemie jest włączony,jakaś porada?

7. Jeśli nie działa to wejdź w Panel Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Menedżer urządzeń. W kategorii "Urzędzenia interfejsu HID" powinieneś znaleźć VJOY Virtual Stick. Prawy przycisk myszy, "włącz". Wtedy powinno działać na 100%.

Spróbuj jeszcze raz i upewnij się sto razy że zrobiłeś wszystko poprawnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez HADZIK
      Witam, zrobiłem krótki ale treściwy filmik nt. rywalizacji pomiędzy platformą Valve oraz Epic Games. Przyjrzałem się dostępnym opcjom w obu platformach, przedstawiłem plany na przyszłość ze strony kultowego już Steama oraz Epic'a. Zachęcam do oceny  

• Przez Machlak
      Witamy Serdecznie!

Jesteśmy Polską społecznością o nazwie "IDENTITY GAME POLSKA", bazującą na komunikatorze DISCORD i poświęconą grze "IDENTITY".

Znajdziesz u nas wszystko co jest ci potrzebne jako nowemu czy zaawansowanemu graczowi "IDENTITY".

Newsy, poradniki, pomoc czy znalezienie osób do wspólnej gry, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszej społeczności!

Jesteśmy do twojej dyspozycji! Powodzenia i do zobaczenia w grze!

"OD FANÓW DLA FANÓW IDENTITY"

DISCORD: https://discord.gg/5UEQqFd

FACEBOOK: https://www.facebook.com/IdentityGamePolska

GRUPA STEAM: https://steamcommunity.com/groups/IdentityGamePolska

OFICJALNA STRONA: https://www.identityrpg.com

• Przez Globusinsky
      Witam serdecznie!
      Szukam chętnych grajków do wspólnej przygody na wybrzeżu mieczy  
      Nigdy nie miałem okazji pograć online w Baldur's Gate, ale nadarzyła się okazja na steam i chciałbym spełnić tą misje.
      Kto wie, może uzbiera się nawet cała drużyna ? 
      Pozdrawiam serdecznie  
    • Przez Danoniero
      Witam, założyłem ostatnio grupę steam i chciałbym zwerbować kilku członków na sam początek. Kocham gry i moim celem jest jedynie wymienianie się ulubionymi tytułami, wspólne granie czy też zwykłe pogadanki.
      Zainteresowanych zapraszam tutaj:
      http://steamcommunity.com/groups/Bestofgamespc 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik