Skocz do zawartości
D0minikPL

[Dyskusja] Battlefield 4 - czego oczekujecie?

Polecane posty

Zapraszam do dyskutowania o tym jak wg was mógłby wyglądać BF4. Co powinni dodać? Co powinni poprawić?

Nie potwierdzone informacje (nie potwierdzone przez EA ale już są przecieki):

- będzie do wyboru płeć męska i żeńska

- będą 3 "frakcje": Ameryka, Rosja i Chiny

- 128 graczy na serwerze (70% szans)

Ciekawostki:

- Na początku nad Battlefield 4 pracowało 40 osób a w tej chwili ponad 400

- Battlefield 3 wykorzystywał silnik Frostbite 2.0 w 30% a BF4 już teraz będzie wykorzystywać 70% silnika (jakość gwarantowana)

Co o tym myślicie?

Chin raczej nie będzie dlaczego? bo te przecieki wyszły z Chińskiego oddziału tak samo to że bf4 będzie brał 70% silnika... to jak dla mnie jest śmieszne. Gdyby to była prawda to wykorzystali by to od razu i zmiażdżyli by Coda na rynku fps... a jak na razie to się nie stało.

Moje oczekiwania co do BF4? Cała gra w jednej części, bez durnych DLC, które służą tylko do wyłudzenia kasy od graczy.

*Hahahahaha, wiem dobry żart.

Po pierwsze BF3 jak na razie jest b.db marką i sądzę, że przynajmniej jeszcze przez kilka lat nie wypuszczą nowej. Dlaczego ? Dopiero co wyszły nowe DLC i wątpię żeby producenci chcieli odrzucić ją na niższą półkę. Co do wykorzystywanie silnika. Skoro BF3 wykorzystywał te "30%", a następny ma wykorzystywać "70%" to jak wypadnie optymalizacja z ich strony...

Ja czekam.

Zobaczymy co wyjdzie.

Ciekawy jestem tylko, jakie będą wymagania, bo taki numer, że gramy na najmniejszych parametrach w btf3, przy 4 nie przejdzie.

Słabe kompy raczej nie będą dawały rady.

Poczekamy, zobaczymy.

Też ucieszyłbym się gdyby wydali całą paczkę w jednym pudełku z grą, a nie co kilka miesięcy sciągać kase od ludzi, ale to nie przejdzie.

Chciałbym aby naprawili bug, o ile można to nazwać bugiem, człowiek elegancko biegnie. zdąży schować sie za kontener powiedzmy, a opóźnienie jest takie, że przez sekunde i tak dostaje strzały jeszcze i gine, mimo tego, że już jestem dawno za kontenerem. To chyba jedna z największych wad jeśli chodzi o mnie.

Ale przecież jestes cala seria BF 3 znaczy ja kilka dni temu kupiłem w empiku BF 3 Limited Edition za 150 zł i mam w tym Premium + Wszystkie dodatki (jakie sa obecnie i który ma wyjsc w marcu) + do tego gra orginalna.

Wiec jak nie mam wszystkiego w jednym ?

Ja nie oczekuję niczego specjalnego. Skoro bf4 ma wykorzystać 70% silnika to liczyłbym na lepszą grafikę i zniszczenia. Do tego tylko nowe mapy, broń, pojazdy i może faktyczne mapa na 128 graczy. Ale szczerze mi bf3 w zupełności wystarcza i mogę w niego grać jeszcze pare lat. Nie potrzebuję jakiś nowinek, bo on i tak jest świetny. :)

Ale przecież jestes cala seria BF 3 znaczy ja kilka dni temu kupiłem w empiku BF 3 Limited Edition za 150 zł i mam w tym Premium + Wszystkie dodatki (jakie sa obecnie i który ma wyjsc w marcu) + do tego gra orginalna.

Wiec jak nie mam wszystkiego w jednym ?

Tak masz, ale chodzi o to, że EA zamiast wydać grę w jednym kawałku (bez DLC, które są tylko dla kasy) i koszt gry niech byłby o te 20$ więcej, ale nie robi się takiego czegoś, że ktoś (DICE) robi grę, a wydawca każe mu wyjąć z gry 50% kontentu, pokroić go na 5 kawałków, i wydać jako DLC.

Korzystając z okazji dodam jeszcze, że miło było by zobaczyć wsparcie dla modów do gry, wiem, wiem, kolejne marzenia, w końcu to EA.

Mam nadzieje że ten BF4 będzie jakoś wyglądał, bo 3 zahamowały te cholerne konsole i super grafikę szlak trafił . Nie oszukujmy się, roślinność w BF3 to porażka. Oby to w 4 części poprawili. No i to uleganie przed biednymi gimbusami, którzy nie umieją grać... Co update to zmiany w jakiejś broni, bo a to za mocna, a to za słaba, a to sraka... MASAKRA ! 

Może jakiejś DUŻEJ taktycznej mapki, na 128 osób, w której trzeba by było dolecieć na miejsce kilkoma śmigłowcami, lub pojazdami. Ale czy coś takiego się sprawdzi?

Nie potwierdzone informacje (nie potwierdzone przez EA ale już są przecieki):

- będzie do wyboru płeć męska i żeńska

Od początku twierdziłam, że odgłos żołnierza zabijanego nożem jest dla moich uszu nie do wytrzymania :P ciarki mnie przechodzą..... jeśli teraz mają dodać kobiety....czarno to widzę :unsure:

Ciekawi mnie który facet grałby laską? Skoro kobiety gracze wybiorą i tak faceta (recon ru :wub: )

Poza tym teksty są typowo męskie..a jak taka "DAMA" będzie krzyczeć wylgaryzmami to...to nie przejdzie :blink:

Ja bym chciał zagrać w jakiś tryb gdzie jeden team musi przez całą mapę dotrzeć z punktu A do punktu B, a drugi robi coś w stylu zasadzki i nie pozwala im dotrzeć. Do tego ciekawie by się sprawdziała opcja, że mamy tylko jedno życie. Dodałaby realizmu. :) (osobiście lubie zagrać w takie coś od czasu do czasu).

@Corrada

Ale teraz kobiety też pracują w wojsku :D Trzeba się przyzwyczaić do tego że takie zmiany będą wpływały na środowisko gier.(Chociaż i tak uważam że wszystkie te info są fałszywe(wszystko pochodzi od Chińskiego oddziału))

Ja bym chciał zagrać w jakiś tryb gdzie jeden team musi przez całą mapę dotrzeć z punktu A do punktu B, a drugi robi coś w stylu zasadzki i nie pozwala im dotrzeć. Do tego ciekawie by się sprawdziała opcja, że mamy tylko jedno życie. Dodałaby realizmu. :) (osobiście lubie zagrać w takie coś od czasu do czasu).

Sam pomysł dobry, ale to jedno życie to bez sens, ludzie się pokampią po krzakach i będą walić ze snajperek i bazook :D

@Corrada

Ale teraz kobiety też pracują w wojsku :D Trzeba się przyzwyczaić do tego że takie zmiany będą wpływały na środowisko gier.(Chociaż i tak uważam że wszystkie te info są fałszywe(wszystko pochodzi od Chińskiego oddziału))

Ja nie mam nic przeciw babeczkom w bfie ...ale jak napisałam wyżej... boję się, że jeśli by do tego doszło to przełamana zostałaby pewna "granica zachowań" (tak marudzę o tym nożu w serduchu) i reakcji ;) Praca za biurkiem to co innego niż bieganie ze snajperką :D

JA wole poczekać z grą i wydać ją pod koniec 2014 aby wycisnąć wszystkie soki z silnika jak i z bf3 

ja dopiero teraz mogę się bawić w bf3 bo mam nowy sprzęt wcześniej komp wyciskał mi na 15 20 klatkach          

z tajemniczą znikającą bronią. 

@Fuzzik

Trzeba by sprawdzić jakby się grało z jednym życiem. W Afganistanie nikt konwoju nie zatrzymuje wybiegając na środek drogi strzelając z kałacha w Rosomaka. :) Ale mówię, to byłaby opcja na serwerze (na niektórych jest np. 1P, więc możnaby zrobić jedno życie). Wiecie o co chodzi... :) Ważne, żeby był ten tryb (np. o nazwie "Konwój").

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik