Skocz do zawartości
D0minikPL

[Dyskusja] Battlefield 4 - czego oczekujecie?

Polecane posty

Dużo informacji wg mnie jednak to prawda... wiele osób o tym pisze... mam nadzieję że tak będzie... jestem gotów na wszystko... czy będą DLC czy nie... to mnie nie obchodzi i tak kupię :P

Czy tak wygląda "Battlefield 4"?

bf4dx.jpg 

"AKTUALIZACJA: niestety przeciek okazał się nieprawdziwy, a screeny pochodzą z "Battlefield 3". Są to prace artystów pracujących przy widowiskowym zwiastunie gry. Możecie je zobaczyć tutaj. Tak więc nadal z niecierpliwością czekamy na pierwsze informacje i obrazki dotyczące nowego "Battlefielda"."   :(

Jeśli chodzi o silnik Frostbite 2.0 to BF 4 będzie wykorzystywał 50-60% całej okazałości. 
I jak już teraz BF 3 miał wymagania za przeproszeniem "z dupy" to komputer do BF 4 trzeba będzie ściągać z NASA. 
Ale będzie tak że gdy wyjdzie BF 4 pokażą się nowe kraty graficzne które będą się promować tym że te karty dadzą sobie radę z najwyższym detalami w grze. 

To jest papka marketingowa, że silnik wykorzystano tylko w 20-30%. Jak widać działa gdyż ludzie są napaleni co pokaże nowy BF. Gra okaże się tym samym, tylko z poprawionymi teksturami i może trochę bardziej dopracowanymi efektami. Mam takie nieprzyjemne przeczucie. 

Zobaczymy.

Jest Nowa grafika Oraz Traser battlefielda 4 

wersja normalna

battlefield-4-2.jpg

Wersja wyostrzona 

Battlefield_4_53744.jpg

na tym zdjęciu chyba jest honk kong albo inne wschodnie miasto 

UPDATE

kolejny screen battlefield-4-reveal-invite.jpg

UPDATE 2

TRAILER

calkiem dziwny te dzwieki prawie jak z horroru a nie z fps 

Mam dziwne wrażenie, że ta gra będzie dla BF3 tym samym co MW3, dla MW3 :/

Nie kumam czemu ci ludzie robią zamknięty system (jeżeli chodzi o mody), liczy się tylko hajs z DLC :/

Jakby zrobili grę bez żadnych okrojeń z możliwością robienia modów, to mieliby o wiele większe zyski.

Najlepszym dowodem na to jest Arma II, jakiś tam sobie prosty człowiek, miał pomysł na moda, zrobił go i dzięki niemu Czesi zdobyli pokłady świeżej gotówki na sprzedaży gry, a do tego powstanie gra w oparciu o tego moda.

Gupie EA, może zmiana prezesa im w czymś pomoże.

Jak dla mnie bf3 był świetny a co oczekuje od bf4?

1.Mniej DLC lub wcale,

2.Mapy multiplayer maja być mniejsze w trybie deadmatch,

3.Więcej broni i gadżetów dla zołnierza

Ja z niecierpliwieniem czekam na 27 marca, bo serią bf interesuje się od czasu bad company 2 i nawet wcześniej chyba 2142, ale nie jestem pewien. Po tym 16s filmiku nie można się spodziewać dużo, ale serio, przecież grafika w bf3 stoi na wysokim poziomie, więc DICE ma duże zadanie, żeby zrobić coś lepszego i też się zastanawiam czy te 60-70% wykorzystania silnika frostbite to tylko lekka ściema. Jestem optymistą i myślę, że BF4 będzie miał mniej bugów od BF3 ;) i będzie się dużo różnił i nie zrobi czegoś takiego jak CoD i zrobi "odgrzewanego kotleta". Po za tym jak dadzą zbyt duże wymagania to im sprzedaż zmaleje i będzie nieciekawie(ludzie by byli nie zadowoleni, bo gra im nie działać nie będzie i nie mogą jej oddać do sklepu), ale wątpie by trzeba było wydawać fortunę, żeby pograć na min. ustawieniach, mój kolega się zastanawiał nad modernizacją PC jak ma wyjść BF4.

Witam!

Na wstępie napiszę że w obecnych czasach nie ma się nastawiać na nie wiadomo co... dlaczego ? dlatego że wszyscy idą na ilość a nie na jakość... tak jak ktoś już wyżej napisał BF3 został zrobiony a następnie pocięty na część  żeby wyciągnąć od ludzi pieniądze (ze nie wspomnę o możliwości kupna pakietów uzbrojenia itp. itd) wyszło na to że ludzie kupili grę 2 razy :) najpierw BF3 a za jakiś czas Premium. Więc nie wątpię w to że EA pracowało nad BF4 już w momencie wypuszczenia pierwszego DLC do 3 i wcale się nie zdziwię że BF4 wyjdzie jeszcze w wakacje albo zaraz po :). A teraz uwaga będę przepowiadał przyszłość (jeśli ktoś nie chcę znać przyszłość niech nie czyta;p)

Battlefield 4 wyjdzie w wakacje albo chwilę po nich, przez pierwszy miesiąc większość graczy będzie miało problemy z odpaleniem gry tudzież z jej poprawnym działaniem, na święta wyjdzie dodatek nr.1, a po nowym roku coś w rodzaju Premium:) całe EA . 

Nie chce tu się żalić czy coś w tym rodzaju i pisać że BF3 jest słaby bo nie jest, BF4 też pewnie będzie ok... przydało by się wyeliminować bugi z 3, poprawić grafikę i bardziej przemyśleć mapy ponieważ są takie na których nie da rady normalnie pograć (czyt.merto mapa dla farmerów) 

Pozdrawiam serdecznie !

Ja mam nadzieję że z Battlefield'a nie zrobią czegoś al'a Call of Duty, że będą wypuszczać co rok jakąś wersję która niczym prawie się nie różni od poprzedniej i jest tylko po to, aby wyciągnąć kasę od starych fanów serii. 

@UP: Ale przecież już od dawna Battlefield wychodzi co Rok.

W dodatku pokazuje coś nowego(duża różnica między bad company 2 a bf3). Ja byłem fanem call of duty, ale do czasu, cod4 był najlepszy, a następne to tak średnio mi się podobały, kupiłem cod 5 i byłem niezadowolony, bo multi zostało zrobione beznadziejnie, nie dla mnie taki klimat. Bronie tego typu to nie dla mnie(te z przyszłości), BF3 jest w czasach współczesnych, a cod idzie w przyszłość co raczej graczom się nie podoba(patrz cod black ops 2). BF4 też ma być w czasach współczesnych, poczekajmy do 27 marca to pewnie narobią nam smaku, mam nadzieję, że nie przesadzą bo czasami tak jest z trailerami. 

@UP: Ale przecież już od dawna Battlefield wychodzi co Rok.

Przepraszam, mój błąd. Bardziej chodziło mi nie o czas co jaki wychodzi, a raczej o jakość tego co wychodzi. Pomiędzy BC2 i BF3 jest duża różnica i to jest spoko, tak powinno być. Ale Call of Duty dla mnie umarło na CoD 4, nooo może jeszcze MW 2 była jeszcze ok. Wszystko co jest później, to tylko kopiuj i wklej. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik