Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
talas

Problem ze słuchawkami Razer Electra

Polecane posty

Proszę o pomoc.

Kupiłem sobie słuchawki Razer Electra i nie wiedziałem, że nie ma tam kabelków różowego i zielonego (albo jak to się nazywa smile.png ) aby podłączyć do komputera słuchawki i mikrofon.

Znalazłem ten adapter http://allegro.pl/ad...3558337799.html i nie wiem czy będzie działać ze słuchawkami Razer Electra.

Proszę powiedzieć czy jeżeli podłącze słuchawki do tego, to czy będzie wtedy działać mikrofon i słuchawki ?.

Pisało tam, że'' możesz nawiązywać połączenia VoIP z komputera przy użyciu zestawu słuchawkowego Nokia'' więc nie wiem czy będą działać jeżeli podłącze go do moich słuchawek . 

Proszę o szybką odpowiedz smile.png

P.S Sorry za błędy ale pisałem to na tablecie smile.png

Edytowano przez MaxiLager
Ahhr ! Dodałem kilka kropek, ogonków, przecinków pisząc hakiem zamiast ręki ;) MaxiLager

ale przecież Razer Electra mają 2x jack 3,5mm,sprawdzałeś czy nie będą one działały(sprawdz rozne kombiancje,czyli 2 :D)

Co do adaptera to będzie działał jak na moją głowe,zauważ że zestaw słuchawkow jest od Nokii,więc wszystko będzie działać,a po drugie pisze że wejście jack 3,5mm.

@edit

Mikrofon będzie ci działał jeśli będziesz miał odpowiednią płytę główną

Mogą mieć jacki w kolorze czarnym, zielonym lub sraczkowatym. Na każdym jacku masz coś w rodzaju "piktogramu" oznaczającego danego jacka jako tego od mikro i od słuchawek. Słuchawki jeszcze mogą być na USB.

PS. MaxiLager, poprawiasz te posty, a taka twórczość jak "?." czy spacja przed kropką zostaje :C

Czy Ty masz nas za debili??
W jednym temacie z dzisiaj o 16 z groszem piszesz, że masz problem ze słuchawkami, które właśnie kupiłeś...
W innym temacie tez z dzisiaj ale godzinę później, nie wiesz jakie słuchawki kupić...

Weź koleś zmien dilera...

PS. MaxiLager, poprawiasz te posty, a taka twórczość jak "?." czy spacja przed kropką zostaje :C

Ciężko jest jednocześnie ładować wszystkie działa, stawiać żagle, trzymać ster, poganiać załogę batem, pić pintę grogu, liczyć dukaty i bawić się w Miodka ;)

Poprawię się Ahrr ! Niech mi Davy Jones będzie świadkiem !

Lepiej jest dodać komuś kropkę niż postawić na kimś krzyżyk ;D

A wracając do tematu z mojego doświadczenia wiem, że kolor i nazwa słuchawek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. 

Dlaczego ?

Ponieważ przy wyborze moich ( 3 lata temu ) kierowałem się ich wagą oraz tym czy nie będą za bardzo grzały moich uszu.

Spróbujcie grać po kilka godzin w BF'a, CoD'a mają na swojej głowie małe grzałeczki ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik