Skocz do zawartości
Liptonex

System reputacji

Polecane posty

Mamy już system lajków za konkretne posty więc wystarczy.

Ja mam jedną prośbę, proszę o zmodyfikowanie tego:

ql4h.png

Ta wartość oznacza ilość lajków za posty więc proszę o zmianę na "Quahod ma 40 lajków" lub coś w ten deseń :)

Można by porobić jakieś tytuły, ale aktualnie jest dobrze. Nic skomplikowanego i w sumie to dobrze.

Ja mam w sumie taką propozycję co do kropek. Może po najechaniu by pokazywało z racji jakiego tytułu otrzymaliśmy tą kropkę? Np. najeżdżamy na chyba 5 kropkę i się pokazuje "Tytuł - gaduła". Można też zrobić gdzieś w profilu coś takiego - "Do następnej rangi x postów".

Co do reputacji ja bym zostawił. Mnie to pasi. Można dodać ewentualnie opcję by pokazywało za jaki post i kto dał like. ( Tak by było wodczne w profilu ) Jednak to nie musi być.

Edit:

Skoro jest już napis nad Avatarem to może zamiast tych kropeczek dać pokazaną liczbę reutacji? Takie jak w profilu tylko pomniejszone. Można dać coś innego. Ja osobiście bym wywalił ten napis nad fotką i zostawił tylko kropki ••••• :) Jak da radę zrobić tak by każda kropka pokazywała ten poziom, tak jak doradzali to będzie nice.

Ja mam tylko inne pytanie : DLaczego Adam olewa moje Pr.W?

Kilka miesięcy temu dołączyłem do klanu mamy bardzo fajne forum ( nie brać tego jako reklamy ) jest tam taka zasad że od x lajków ma się tytuł. Obczajcie sami ;)

[ Link poddany moderacji ] MaxiLager

@UP [MaxiLager] Na naszym forum Liptonex w pocie czoła zrobił już opis przyznawania rang

Edytowano przez MaxiLager
Ahhrr ! Kamracie ! Cudze chwalicie, a swojego nie znacie ;) MaxiLager

Django przepraszam Ciebie ale nie zrozumiałem, że tobie chodzi o pokazanie reputacji na liczbę polubień postów użytkownika, a nie za liczbę napisanych postów.  :lol:

Czy możesz napisać jak wygląda to na twoim forum ? Chętnie zapoznam się z tym systemem.

Osobiście uważam, że samo wyświetlanie reputacji użytkownika za liczbę napisanych postów wystarcza, ponieważ idąc typ tropem można również dodać reputację za

- Liczbę wyświetleń profilu użytkownika

- Liczbę cytowanych postów użytkownika

- Liczbę wyświetleń tematu użytkownika ( Tutaj bezkonkurencyjny jest temat Kody Promocyjne, który ma 169099 wyświetleń ! )

Pozdrawiam MaxiLager

Django przepraszam Ciebie ale nie zrozumiałem, że tobie chodzi o pokazanie reputacji na liczbę polubień postów użytkownika, a nie za liczbę napisanych postów.  :lol:

Czy możesz napisać jak wygląda to na twoim forum ? Chętnie się zapoznam z tym systemem.

Osobiście uważam, że samo wyświetlanie reputacji użytkownika za liczbę napisanych postów wystarcza, ponieważ idąc typ tropem można również dodać reputację za

- Liczbę wyświetleń profilu użytkownika

- Liczbę cytowanych postów użytkownika

- Liczbę wyświetleń tematu użytkownika ( Tutaj bezkonkurencyjny jest temat Kody Promocyjne, który ma 169099 wyświetleń ! )

Pozdrawiam MaxiLager

A więc zabiorę Cię w podróż do naszego Polskiego kącika ;) Zobacz u nas jest tak że pod Twoim avatarem i tytułem masz pokazane repsy ( http://forum.skilled-fraternity.net/index.php?/topic/1620-polish-corner/page-45&do=findComment&comment=81167 ) , a na tym zielony pasku pisze ile masz repsa i tytuł czyli -A step in a good direction-. A zresztą zobacz sam ;)

f0fg.png

Według mnie jest to lepsze rozwiązanie niż na forum Rocka ;) Chociaż u Rock forum nie rózni się bardzo od naszego ;)

Jest to tylko wycinek ;) Obok tego widzisz co napisałem ,czyli tak ja u Rocka :D

Fajny jest też sposób wykonania tytułów ;)

wcpo.pngzjfu.png

7xf.pngwrjw.png

Jest ich dużo więcej ;) Myśle że gdyby komuś chciało bawić się w takie coś to forum byłoby dużo ładniejsze wizualnie :P Ale jest przy tym masa roboty tym bardziej że jest dużo grup :P

Przydało by się zmienić podstawowe informację typu w jakie gry gramy, teraz mamy wybór gier niewielki i tylko jedną grę można ustawić. Wydaje mi się że albo powiększyć wybór tych gier co teraz mamy o wiele innych i dać możliwość ustawienia kilku albo zrobić tak by każdy mógł wpisywać w swoim profilu w jaką gry gra.

Ahhr ! Z tą zamiana tła coś nie działa 

Już dawno wrzuciłbym tam zdjęcie mojej fregaty ale nie chce się dodać i mam tak jak większość ustawienie domyślne.

Himi ma zmienione bo został zindoktrynowany przez Żniwiarzy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.