Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EniuuuPL

Głupie pytanie

Polecane posty

Powinien na tych ustawieniach gładko pójść , nie raz na grach piszą olbrzymie wymagania a nawet na słabym kompie ładnie pójdzie , taka sytuacja jest u mnie - mam słabszy i lepszy komputer i gry te nowsze i starsze wchodzą na oba.

Pytanie na serio trochę głupie , bo był temat takich rodzai pytań tutaj :http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/99-poradnik-czy-dana-gra-mi-pojdzie/?hl=%2Bdana+%2Bp%C3%B3jdzie%3F

Jeśli wymagania a ustawienia to według Ciebie znaczna różnica to pisz mi na PW , głębiej się rozpiszę.

Na medium/high powinno pójść, na tych ustawieniach powinno być płynnie bez ścięć. Natomiast możesz też ultra ale to już będzie chyba oczopląs, czyli po prostu za mało fps.

Wymieniłeś ustawienia Swoje i piszę , że na tych , które podałeś na pewno pójdzie.

Myślę, że raczej chodziło o ustawienia samej gry :) wysokie, ultra, średnie itp. :)

... o właśnie :)

Rozumiem , mój błąd. 

Co do autora :

1.Zła nazwa tematu

2.Źle wyjaśnione

3.Wystarczy poszukać na forum lub Internecie i masz na to odpowiedź

4.Temat wyjaśniony

[...] 

@up Bo znajdzie kogoś, kto ma dokładnie taki sam problem ._. 
Temat... czepiasz sie ;P 
Jak ma być źle wyjaśnione ._. podałem mój zestaw + zapytałem na jakich ustawieniach pójdzie 

@Liptonex a wiesz może czy te super user.cfg, które mają dodawać 10-30 fps działają? Zastanawiałem się czy aby jednego nie wgrać (na razie gram na padającym 8800gts 512)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik