Skocz do zawartości

Polecane posty

Hey forumowicze:D
Dziwię się, że jeszcze nie powstał temat o fenomenalnym serialu Breaking Bad Vince'a Gilligan'a.

Serial zdobył 29 nagród oraz 95 nominacji (m.in. Emmy, Złote Globy)

W tym roku na gali rozdania nagród Emmy zdobył statuetkę za najlepszy serial dramatyczny
(Outstanding Drama Series)

55992d1356019729-mezco-announces-breakin

Nie chcę spoilerować tym, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć tego serialu, więc tylko w ogromnym telegraficznym skrócie:

Film opowiada historię nauczyciela chemii, który w wyniku wielu ciekawych przygód staje się baronem narkotykowego świata

Serial bardzo mocno uzależniający i niewiarygodnie wciągający!

Świetne kreacje tworzone przez m.in. Bryan'a Cranston'a, Aaron'a Paul'a, Ann'e Gunn, Dean'a Norris'a, Rj'a Mitte'a, Betsy Brandt, Giancarlo Esposito'a, Bob'a Odenkirk'a czy Jonathan'a Banks'a zapadają na długo w pamięci.
Serdecznie polecam i czekam na Wasze opinie/spostrzeżenia.

Bardzo ciekawie się zapowiada serial i po tym co mówił o nim Rock mam ochotę pooglądać. Ile jest sezonów ? Oraz gdzie można oglądać ? W telewizji oczywiście jaki program :D

Zapewniam Cię, że jest bardzo ciekawy:)

Sezonów jest 5 (piąty kończą robić) i więcej nie będzie.

Jeśli chodzi o to, gdzie można obejrzeć ten serial, to z tego co wiem w tej chwili nigdzie (w polskiej tv).

Teraz na jesień na kanale Fox będzie leciała druga część 5 sezonu (twórcy po połowie zrobili przerwę).

Zalecam jednak do tego czasu zapoznać się z pierwszymi 4 i pół sezonami:)

Quahod zapewniam Cię, że pamiętnych scen jest o wiele, wiele więcej:)

Chyba mój ulubiony z 4 sezonu fragment:

I am not in danger, Skyler. I am the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

Mam do Was takie pytanie. Będzie jeszcze jeden sezon czy dzisiaj był przedostatni odcinek? Bo się troszkę pogubiłem już. Gdzieś wyczytałem, że będzie jeszcze jeden, a nie wiem czy końcowy zwiastun w poprzednim odcinku "Series finale" oznacza koniec serii? 

Mam do Was takie pytanie. Będzie jeszcze jeden sezon czy dzisiaj był przedostatni odcinek? Bo się troszkę pogubiłem już. Gdzieś wyczytałem, że będzie jeszcze jeden, a nie wiem czy końcowy zwiastun w poprzednim odcinku "Series finale" oznacza koniec serii? 

Będzie jeszcze jeden...ostatni:)

I jak się nie mylę dwa ostatnie odcinki są/będą dłuższe (chyba 75min)

Na Foxie z lektorem :)
Wiem, że z lektorem immersja jest trochę zaburzona, ale jest to wygodniejsze:)

A epickie teksty jak:

I am not in danger, Skyler. I am the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

czy

Say my name.

czy też

Stay out of my territory.

dają tyle samo emocji bo lektor ich nie zagłusza

@Edit

Swoją drogą jest mnóstwo tekstów, które zapadają w pamięć i budują klimat.
Jakie jest Wasze ulubione?

Nie skończyłem jeszcze serialu, ale do momentu końcówki 4 sezonu mogę powiedzieć że.......ten serial staje się coraz lepszy, z odcinka na odcinek, Postać żony Waltera jest przez scenarzystów coraz bardziej uwydatniana, co daj fajny kontrast pomiędzy tym co dzieje się u Waltera a tym co dzieje się z rodziną Walta. Pogmatwali moim zdaniem sprawę z dochodzeniem policji i sory ale nie potrzebny jest tam aż tak wielki nacisk na Waltera Jr. 

@ UP

Zobaczysz jak pogmatwany jest 5 sezon :>

Generalnie serial fantastyczny, dramat w czystej postaci. Niesamowite jest to, do czego posuwa się główny bohater w imię dobra rodziny i swojego (a może przedewszystkim? ).

Polecam zrobić ekperyment - zobaczyć Waltera z końca 4 sezonu i początku 5 a potem zobaczyć pierwszy odcinek serii :)

1. Pobierz serial (sezon 1)

2. Poczekaj na jakies wolne by poogladac

3. Sa swieta

4. Przeszukaj PC w poszukiwaniu serialu

5. Dowiedz sie, ze ojciec go usuna bo myslal ze ci niepotrzebne, a potrzebowal miejsca na dysku

Wygryw w ch**

1. Pobierz serial (sezon 1)

2. Poczekaj na jakies wolne by poogladac

3. Sa swieta

4. Przeszukaj PC w poszukiwaniu serialu

5. Dowiedz sie, ze ojciec go usuna bo myslal ze ci niepotrzebne, a potrzebowal miejsca na dysku

Wygryw w ch**

Nie ma punktu 6. :kappa:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się