Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrykk

Playstation Plus

Polecane posty

Jak działa ten PS+. Czy jak kupię na rok i dostanę ileś tam gier to po skończeniu one znikają? Czy potem jak przedłużę na rok to one wracają czy już nie? Bo zamierzam chyba kupić PS4

Gry są wymieniane jakoś co miesiąc. Powiedzmy, że 1.09 dodali Mario, to będzie ono tylko do 31.09, chyba, że 20.09 stracisz abonament PS+ to w takim razie gra zostanie ci zabrana, a jak przedłużysz PS+ to będziesz miał dalej.

Darmowe gry otrzymujesz tak długo jak masz opłacony PS+, jeżeli ci się kończy to tracisz możliwość grania w nie.

Koledzy dobrze to wytlumaczyli a ja dodam od siebie, ze warto wziac plusa bo sa swietne gry na ps3 jak i psVita. Ja za 200zł kupilem plusa na 15miesiecy i na ps3 mam gry typu: Mafia 2, BF3, Uncharted 3, NBA2k13, LBP2, AC 3 i jeszcze pare dobrych gier + mase gier na psVita, np. Uncharted, GravityRush, MGS HD collection czy tez Lego Wladca pierscieni i wiele innych :)

Jednym slowem... POLECAM !

Co miesiąc dochodzą po 3 gry i odchodzi kilka innych. Gry masz tak długo jak masz opłacony abonament PS Plus, wystarczy, że dodasz je do swojej biblioteki. Jak powiedzmy 1.09 kupiłeś PS Plus, a 1.12 ci wygasło, to wtedy już nie możesz grać. Ale jak np. 6.12 przedłużysz, to prawdopodobnie* odzyskasz gry. 

* To różnie jest. Niby po przedłużeniu je odzyskujesz, ale w umowie nic nie ma o tym, że się je odzyskuje. Mimo to i tak każdemu mojemu znajomemu gry się odnowiły.

To w Xbox jest lepiej bo tam są gry na zawsze, a tu tylko na jakiś czas. To czyli, że jak bym dostał BF3 albo AC3 to po jakimś czasie by mi zniknął nawet, jeśli mam aktywny plus?

Nie jest tak, że przychodzi Pani Krysia i wywala Ci gry z konsoli :D po prostu kończy się im "termin ważności" i musisz przedłużyć abonament na PS+ (autoamtycznie przedłużając w ten sam sposób termin ważności gier), a może to zrobić na dwa sposoby, albo udać się do sklepu i kupić karte PS+, ewentualnie podać numer karty kredytowej i Oni sami autoamtycznie będą Ci pobierać z konta równowartość przedłużenia rocznego, czy kwartalnego. Warto też wspomnieć, że posiadacze konta plus mają zniżki na gry w sklepie Sony :)

To w Xbox jest lepiej bo tam są gry na zawsze, a tu tylko na jakiś czas. To czyli, że jak bym dostał BF3 albo AC3 to po jakimś czasie by mi zniknął nawet, jeśli mam aktywny plus?

A z ciekawości podaj jakie gry daje M$ NA ZAWSZE? :)

I z tego co wiem to trzeba mieć Golda aby móc sciagac te gierki, a jak dobrze wiemy gold jest płatny. No chyba, że się mylę to proszę mnie poprawić. :)

A z ciekawości podaj jakie gry daje M$ NA ZAWSZE? :)

I z tego co wiem to trzeba mieć Golda aby móc sciagac te gierki, a jak dobrze wiemy gold jest płatny. No chyba, że się mylę to proszę mnie poprawić. :)

Owszem Gold jest płatny, ale ps+ też darmowy nie jest 

Może i gry na Xboxa są na zawsze, ale porównaj sobie jakie to są gry. W PS+ masz z 11 gier jeśli się nie myle z czego minimum połowa to hity. A w Games with Gold stare i średnie. I to o wiele ich mniej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik