Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardkor

Słuchawki

Polecane posty

Witajcie
Planuje zakup słuchawek (nie mam póki co żadnych pieniędzy, ale chcę wiedzieć na co składać i ile). Będą mi one służyć głównie do gier oraz dość często do muzyki na pc (Płyta Główna : Gigabyte GA-MA770T-UD3) lub telefonu (Samsung Galaxy S2). Miło by było jakby miały wbudowany mikrofon (tylko skype, bez nagrywania). Co polecacie ?

Fundusz nieograniczony, ale nie żeby zaraz walić 700 zł xD Tak przewiduję z 200-300 zł, bo z tego co słyszałem to do droższych trzeba kartę dodatkową albo jest to po prostu cena ze względu na marke. Lecz jak przejdzie tą kwote to też dużęgo problemu nie bedzie

Nie wiem jak można polecać fatality do gier, a tym bardziej do muzyki. To jest plastikowy badziew a nie słuchawki.

Ja od siebie polecę taką kombinację: Superlux HD330 + zalman zm-mic1 + Xonar DGX

to teraz proszę zobacz ile kosztują się wypowiedz widziałem po 80 zł a za 50 można kupić zwykłe chińske gówna rozpadające się w rękach a te mam już długi czas i nadal działają a nie tak jak gówna za 50 nie wytrzymywały pół roku

Nie wiem jak można polecać fatality do gier, a tym bardziej do muzyki. To jest plastikowy badziew a nie słuchawki.

Ja od siebie polecę taką kombinację: Superlux HD330 + zalman zm-mic1 + Xonar DGX

Cena z fatek to 90% nazwa 10% sprzęt. Jeżeli ktoś mówi że sa dobre to na serio chyba nigdy nie miał KOSS, AKG etc.

Nie wypowiadajcie się jak nie znacie. Ja używam Fatality za 150zł i są bardzo dobre, wszystko co potrzeba jest, w Far Cry 3 grało się miodnie po prostu.

@Hardkor

Chodziło mi o te:

http://www.ceneo.pl/5643712

Jacy teraz "ułomni" ludzie są na świecie, pisałem i o fatalitkach i o Steelseries. 

On się pomylił bo zobaczył jakieś za 700zł, pokazałem mu te.

A po 2, opinie innych też się chyba liczą, hę? 

Kolega je miał i ponoć są świetne.

Równie dobrze Ty mogłeś tam udzielić swojej opinii, że fatki są dobre, a nie są. Superluxy 681 za 90zł tak rozjadą ten szajs, że nic po nim nie zostanie. Proszę nie udzielaj się w tym temacie bo możesz jeszcze wprowadzić kogoś w błąd.

Bansu ale ty nie słyszałeś wiec tak naprawdę nie wiesz jak to brzmi.

Równie dobrze mogę powiedzieć że wentylator z PC podłączony pod wzmacniacz gra pięknie albo dysk twardy.

paweu ja tylko polecam to co ja słyszałem a że z dotychczasowych które miałem najlepsze i najwytrzymalsze są fatalki to je polecam

Na szczęście jest taka rzecz jak ranga na forum i im wyższa tym większe zaufanie.
@Bansu ja nawet nie szukałem twoich, tylko walnąłem 700 zł aby ktoś inny nie rzucał zaraz takimi w temacie. Sam zaraz popatrze za tymi polecanymi albo się wstrzymam dopóki więcej osób nie poleci.

co do kabla to padł mi jedynie przy samym wtyku to jest faktem i pękła izolacja przy "pilocie" ale to to nie problem ale naprawdę miałem wiele słuchawek i żadne nie wytrzymywały więcej niż 6 miesięcy potem i nie chciało mi się wręcz z nimi bawić (połamane coś itp) a te wytrzymują

Takie "pęknięcia" pokazują idealną chińszczyzne słuchawek... Dobry kabel powinien wytrzymać wieczne tortury kółkami od krzesła... Cały sprzęt "for gamerz" jest dla szpanu i dla trzaskania kasy. Polecam poszukać dobrych Senków/AKG/KOSS etc na jakimś forum muzycznym (oczywiście założyć temat, wspomnieć o grach etc.) i do tego zalman zm-mic1

ale mój nie pękł od kółek krzesłą tylko w szkole nauczycielka zresztą jak zawsze kazała schować a ja miałem tak poprowadzony kabel że wiciągniecie wyginało go o prawie 180 stopni co w rezultacie uszkodziło trochę izolację

Czy ktoś z was posiadał słuchawki Ozone Rage ST? Zastanawiam się czy zakupić Creative Fatal1ty, czy Ozone Rage ST. Fatal1ty są dłużej na rynku i podobno są dobre, ale czytałem że Ozone są trochę lepsze od nich i niewiele droższe.

Ostatni raz pisze i już się tego tematu nie tykam. Krew mnie już zalewa jak ludzie polecają Fatal1ty które są porównywalne z chińczykami a cena to 90% nick Fatal1ty... Tak jak pisałem, jedyna rozsądna droga to udać się na forum muzyczne (które ma już swoją historię a nie powstało 3 dni temu) założyć temat o słuchawki do gier, muzyki i co tam jeszcze chcesz. Wybrać to co polecają i do tego brać zalman zm-mic1

Ostatni raz pisze i już się tego tematu nie tykam. Krew mnie już zalewa jak ludzie polecają Fatal1ty które są porównywalne z chińczykami a cena to 90% nick Fatal1ty... Tak jak pisałem, jedyna rozsądna droga to udać się na forum muzyczne (które ma już swoją historię a nie powstało 3 dni temu) założyć temat o słuchawki do gier, muzyki i co tam jeszcze chcesz. Wybrać to co polecają i do tego brać zalman zm-mic1

4clubbers można uznać za takie forum :D ? Może jakieś własne polecasz ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik