Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardkor

Słuchawki

Polecane posty

Fatality nie są takie tragiczne jak mówisz, miałem kiedyś możliwość porównania tych tzw. "chińczyków", bądź innych tańszych słuchawek z tym modelem od Creative, różnica w dźwięku i mikrofonie była spora, takiej jakości nie będą miały te tańsze byle jakie słuchawki. 

Nieopłacalne by były, gdyby teraz kosztowały 150-200 zł. Za 100 zł nie spodziewaj się słuchawek z kategorii high end, wykonanych z bardzo dobrych materiałów i dających dźwięk doskonałej jakości. 

Ja mam fatality i nie polecam. Jak dla mnie są wygodne ale głos trzeszczy szczególnie przy słuchaniu muzyki. Pałąk jak się trochę go porusza też strasznie trzeszczy i widać od razu, że jest ze słabego materiału

patryczek co ty "Bukszpryt" połąkiem ruszam i nic nie trzeszczy głos przy muzyce czy filmie czy nawet grze nic nie trzeszczy nawet  gdy podłączam pod wzmacniacz

Edytowano przez MaxiLager
"Bukszpryt"MaxiLager

Ten temat może wlec się w nieskończoność, ale dopowiem coś jeszcze.

@2UP - twoje słuchawki albo są używane w warunkach ekstremalnych, albo mają wadę produkcyjną. W moich po deszczach, śniegach itp nic nie trzeszczy. Nawet plastik. Miałem je zepsute, teraz podreperowałem i zastosowałem takowy bajer: wywaliłem zwykły kabel, "podpiąłem" 10 cm kabel z jackiem i przykleiłem MP3 do nich. Zanim zajadę nowe słuchawki wolę dojechać stare. Tak samo glany :P

Fatal1ty rzeczywiście byłby opłacalne za ~50 zł, ale nie ma co narzekać, są gorsze słuchawki na rynku :)

Creative Sound Blaster Tactic 3D, super słuchawy. Trochę wielkie, lecz jeżeli lubisz dobrą jakość dźwięku to naprawdę polecam ;). Jak dobrze wyrwiesz to nawet za ~130 zł kupisz.

Django bez jaj ale właśnie to cudo moja chrześnica dostała od znajomej z anglii:D
Chopaki mówicie co chcecie ale w tej kategorii cenowej grają zajebiście :D
powiem szczerze, że próbowałem się zamienić za moje sennheizery ale Tusia (6latek) nie chciała bo powiedziała że moja słuchawki są dla dziadków XD

Co do Fatalitów. Spadły mi właśnie z biurka (po raz tysięczny) i aż w końcu przestała jedna słuchawka działać, a gdy wziąłem w ręce to się obłamała. Czeka mnie nowa inwestycja 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik