Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Stilgar

GMV dla znajomego

Polecane posty

Witam Was i chciałbym Wam przedstawić mój pierwszy GMV [Game music video] (shh wyszedł szitowsko) :) Nutki pewnie nikt z Was nie zna, zrobiona została przez mojego dawnego kumpla a podstawówki, który tak sobie komponuje i śpiewa, więc nie oceniajcie krytycznie ^^ Tak, więc zapraszam do oglądania, dawno mnie tutaj nie było, więc wracam.

Na Twój montaż trafiłem przypadkiem ale wygląda bardzo sympatycznie. Widać, że materiał dla frajdy robiony. Wyszło dobrze ale ogromny minus za powtarzanie scen czy też sekwencji scen. tutaj tylko mogłeś się bardziej wysilić.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Adiss
      Cześć, nazywam się Adrian i mam 19 lat. 13. lutego br. rozpocząłem swoją przygodę w stream'owaniu. Jestem miłośnikiem gier wideo, więc swój kanał założyłem po to, aby dzielić się swoją pasją z innymi. Podczas transmisji gramy, rozmawiamy i śmiejemy się wspólnie. Na czacie panuje miła atmosfera i porządek. Widzowie chwalą mój przyjemny głos i duże poczucie humoru(przynajmniej tak piszą na chacie) Oglądający są dla mnie najważniejsi w tej działalności, więc staram się poświęcić jak najwięcej uwagi każdemu z nich. Swoje LIVE'y prowadzę codziennie od godziny 18 do ok. 21. Na razie graliśmy w The Walking Dead, GTA Online, trochę w PES'a i być może zaczniemy w Fifę 16. Natomiast od 2 marca rozpoczynamy wspólną przygodę w Heavy Rain i Beyond Dwie Dusze na PS4. Zapraszam Was bardzo serdecznie na stream

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UCJnOkZNC51ai4GqphJJxZEg
      Link do Facebooka:
      https://www.facebook.com/adissgames/

Zapis z LIVE: (przykładowy)

https://youtu.be/a7BO2npiPNM

Już niedługo pierwszy konkurs dla widzów
    • Przez Franki
      Siemanko, witam Was wszystkich bardzo serdecznie w moim temacie!

Ja nazywam się Porki, mam 21 lat, i prowadzę swój własny kanał na YT, na którym to: wrzucam letsplay'e z ciekawych gier, często z humorystycznym komentarzem, przeróbkami oraz poradami. W przyszłości planuję zamieszczać również vlogi oraz challenge, gdyż taka idea bardzo przypadła mi do gustu i wydaje mi się, że w bardzo fajny sposób urozmaica kanał.

Czym się różnię od innych YouTuberów? Masz dość youtuberów, którzy wrzucają jeden filmik na kilka dni lub tydzieńi? Drażni Cię oglądanie 15-20 minutowego surowego materiału bez polotu?
      U mnie na pewno nie będziesz się nudził, filmy zamieszczane są codziennie, bądź nawet kilka razy dziennie, wszystkie serie prowadzę do końca, jestem otwarty na wszelakie sugestie! Prowadzę żywy komentarz!

Zapraszam do oglądania, i zapraszam na mój kanał!

[video=youtube]

• Przez Webber
      Witam wszystkich forumowiczów i osób zaangażowanych w projekt Ja, Rock!

Postanowiłem założyć temat zbierający wszystkie Wasze pomysły i propozycje które będą dotyczyły zmian i nowości na forum. Słońce coraz wyżej i mocniej świeci nam nad głowami, zaczynają się wakacje i wolny czas od szkoły, więc czas uporządkować również forum które ostatnimi czasy trochę zaschło i potrzebuję orzeźwiających zmian. Modyfikacja regulaminu, podpięte nieaktualne tematy, opisy i ogłoszenia w działach, stare nieruszane od miesięcy wątki które czas najwyższy ogarnąć i edytować, reorganizacja forum - to wszystko wymaga zmian, ulepszeń i czekam na Wasze propozycje. Propozycje przeróżnych modyfikacji na forum również będą rozpatrywane. 

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, własne pomysły czy niespełnione kwestie odnoszące się do forum, proszę o napisanie ich w tym wątku zbiorczym.

• Przez hipnov2
      Witam jako iż jestem całkiem siwy w tym temacie a ze znajomymi chcielibyśmy zakupić Markery, Stroje, oraz maski do paintball-a. Lecz nie wiemy co i jak zakupić oraz jak o to dbać. 

Można Prosić o pomoc? Z góry dzięki.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik