Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxCiastkoxx

GTX 780-Opinie

Polecane posty

Te wymagania nie sprawdzają się tak dosłownie jak jest napisane, jeśli masz słabszy sprzęt i gra ci ruszy, to będziesz mógł grać, owszem może zamulać delikatnie, bądź wybitnie, ale to już kwestii tego jak uparty jesteś z tą grą którą masz i jak cierpliwy jesteś. Wymagania nie są podane nigdy na taki dosłowny styk, że słabsza grafa czy procek i nici z grania. Jedynie wymaganie DX 11 może przeszkadzać na tych grafach sprzed paru lat, sam się spotkałem z tym niemiłym motywem przy Crysis 3, którego nie mogłem na moim 9600 gt odpalić :/ Za to AC 3, FC 3 i inne nowości nie miały żadnych problemów.

W crisisa 3 nie grałem ale w gta 4 (jako przykład z 2008) owszem i nie spełniałem wymagań minimalnych (karta graficzna za słaba ( 7300GT) to dało się grac ale bez komfortu a minimalnie są już takie na których da się grać komfortowo po czym wymiana na GT 220 i gra dostała "kopa"

@SuperDragons, kolejny dowód, że masz kiepskie (wręcz "Bukszpryt") pojęcie o czymkolwiek co dot. komputerów :) Porównaj sobie postęp technologiczny (oraz wzrost wymagań gier) na przykład w 2008 roku i teraz. Do tego patrzysz jedynie na rozmiar pamięci karty.

Wkrótce dostaniesz po prostu bana za takie wyrażanie się i tyle, a idę o zakład, że w końcu ktoś się porządnie wkurzy i cię nim poczęstuje. I do tego ikona Minecrafta pod avkiem - stereotyp się w tym przypadku potwierdza :P

Czy ktoś jest niemiły dla ciebie, że ty taki jesteś dla innych? Zastanów się nad sobą, dowiedz się czegoś i dopiero wtedy cokolwiek pisz tutaj. K... mmm... BUKSZPRYT - wyręczmy pirata :)

sorry ze mam minecrafta ale BF'a kupilem z kilka dni po zalozenia forum i nie wiem jak to zmienic:P nie hejtuj graczy minecrafta bo wiele dosorslych osob gra w minecrafta fanboyu BF'a i Euro Trucka  :P a jeszcze z gra ktora ma zalecane GTX 680 ma jedynie crysis choc nie wiem czemu ma GTX 680 zalecane bo ogladalem filmik na wysokich ustawieniach i ta grafika nie byla najlepsza ze wszystkich gier jak to niektorzy pisza i tak jak mowilem GTX 780 6 lat musi wytrzymac bo nie mda sie zrobic lepszych gier niz jest realny swiat a np. BF 6/7 ktory(jak bedze)wyjdzie za 6 lat to napewno w chociaz minimalnych bedzie pisac GTX 780                     

PS: widze ze ludzie na tym forum nie sa zbyt mili wiec ban bylby fajny( wiec napisze "Bukszpryt" przez b "bukszpryt" "bukszpryt" "bukszpryt" ) I WOLE COD'a OD BF'a

zegnam bylo milo sa lepsze fora niech ktos zapoda bana

Edytowano przez MaxiLager
"Buszkpryt" MaxiLager

Ja nie hejtuje nikogo, tylko potwierdzam stereotyp o graczach minecrafta :) Niemily jestes w tej sytuacji tylko ty. Nie masz ponadto pojecia o tym, o czym piszemy, a i tak wmawiasz cos innym.

Wg mnie temat zostal wyczerpany do bolu, chyba moza go zamknac.

SuperDragons my tu jesteśmy mili tylko piszesz o rzeczach o których nic nie wiesz zauważ że karty graficzne nie tylko do gier są wykorzystywane ale i też do obliczeń a to zabiera sporo wiec i będą nowsze lepsze karty graficzne

SuperDragons my tu jesteśmy mili tylko piszesz o rzeczach o których nic nie wiesz zauważ że karty graficzne nie tylko do gier są wykorzystywane ale i też do obliczeń a to zabiera sporo wiec i będą nowsze lepsze karty graficzne

ale my tu mowimy o grach glownie:D

GTX 780 mocny jest i to bardzo, ale jego działąnie też zależy od reszty podzespołów - bo wiadomo, że z jakimś np. phonomem nie będzie super wpółgrał :P

Czy wystarczy na 6-8lat do grania ? hmm ja obstawiam, że za 3-4 lata może wyjść taki DX12 i już zaczną się schody z niektórymi grami.

Teraz też wychodzą gry w 3D - aby w taką nową gre pograć w tej technologi i to jeszcze na ultra to tzreba mieć mocny sprzt - obstawiam, że ta grafa za 3-4 lata już raczej takiej gry na ultra ani nawet na wysokich nie pociągnie :P

Jeśli komputer ma służyć do gier to bym kupił teraz np. takiego GTX 770 który jest tańszy o ponad 1000zł, on spokojnie przez 3 lata pociągnie wszystkie gry na bardzo mocnych detalach a za np. 3 lata będziesz mógł sobie go sprzedać za jakieś 600-700zł i dorzucić drugie tyle i kupić jakąś nową kartę(może już z dx12) która ci posłuży następne 3-4 lata wygodnego grania.

Bo jak kupisz trego gtx 780 to on za rok będzie 2 razy tańszy :P A i tak przez ten czas nie wykoerzystasz go w pełni (przynajniej w grach).

A ja uważam, że już za niedługo wyciśniemy wszystko co się da z krzemu i już nie da rady osiągnąć lepszej wydajności, bo temperatury już będą takie, że po prostu wszystko będzie się topić. Tak mówił fizyk Michio Kaku w jednym z filmów na YouTube... niestety, fizyki się nie przeskoczymy, trzeba zacząć zbierać kasę na komputery kwantowe :P

głównie temat tyczy się karty graficznej a nie gier

ale o karcie przeznacoznej do gier...

i mam pytanie czy nowe karty od AMD i Nvidi ktore wyjda za kilka miesiecy beda juz obslugiwac DX 12?

@SuperDragons, nie wkopuj sie juz bardziej... Robisz z siebie idiote. Jesli chcesz mozemg podyskutowac na PW. Prosze o zamkniecie tematu, bo jesli ma on sluzyc jedynie klotniom, to chyba lepiej go zamknac.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MrPrredator
      Witam. Mam problem, otóż kupiłem BF4 w media markcie wszystko ładnie pieknię, instaluje z płyty i na battlelogu nie moge wejsc ani na zaden serwer ani do kampanii. Pomyślałem ze odinstaluje i zainstaluje grę jeszcze raz ale tu pojawia się problem ze gra kopiuje sie z plyty nastepnie jest instalacja i zacina się przy 20% ... nastepnie po kulku minutach komputer sie zwiesza i musze go restartowac ...

Moje specyfikacje :
      I7 4790 3,6 GHz
      MSI GTX 780
      8 GB RAM
      Windows 8.1 64 bit. 

Myślę ze to nie wina komputera ... Co o tym sądzicie moze wiecie jak to rozwiazac, ponieważ 120 zł w błoto to troche duzo ... (nie chce narazie dzwonic do pomocy technicznej bo watpie ze mi pomogą ... chociaz moze sie myle ale licze na jakąś pomoc

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik