Skocz do zawartości
PoznanskaPyra

Rozwój forum, praca adminów, uwagi propozycje.

Polecane posty

Jest jakaś teraz lista aktualnych tytułów wraz z liczbą postów do niej wymaganą?

PS Fajnie by było gdyby co 100 postów był inny tytuł :)

IMO do zmian dodałbym jeszcze czyściec(kosz) dla 'zabłąkanych' tematów. Drugą sprawą jest dodanie do HP 'sportu/e-sport' oraz 'hobby' bo jednak pisanie o sporcie w 'o wszystkim i o niczym' jest trochę nie teges. Koleją rzeczą jest Regulamin forum/działów itd. Główny powinien być przypięty tak by był widoczny w każdym z wyświetlanych działów przez userów. Brakuję mi też opcji zgłoszenia 'podpięcia' tematu do moderatorów. Ode mnie póki co tyle, nie każdy musi się ze mną zgodzić, jeśli jednak propozycję, które podałem okażą się słuszne i przydatne, ciesze się, że mogłem pomóc. ;)

Można wiedzieć czy coś się już dokonało ;) ?

Inna kwestja :

Dlaczego Adam nie odpisuje na Pw? Każdy Admin i Mod mnie do niego odsyła, a o on i tak się nie odzywa ... :/

Sory, że post po postem, ale chce by ktoś to wszedł a edycja tego nie pokarze.

Mam taką propozycję, jednak nie sądzę by ktoś ją poparł.

Jesteśmy spostrzegawczy i chyba wielu z nas widzi, że w dniu w którym odbywa się jakiś Konkurs, gwałtownie wzrasta liczba nowych użytkowników. Wiele z nich robi konta tylko dla konkursu.Większość nagród trafia właśnie do takich userów.

Moja propozycja jest taka by dać szansę naszym użytkownikom, którzy są już jakiś czas na forum. Można dać ograniczenie, że w konkursie można brać udział tylko, jeżeli nasze konto ma minimum 1 miesiąc aktywności,

Nie wiem czy jest to dobre, ale inni mieliby szansę------ a nie wszystko trafia do ludzi, którzy zarejestrowali się tylko dla konkursu i wieją zaraz po jego zakończeniu.

Kubox to będzie jak walka z wiatrakami.

Założą sobie wcześniej konto i będą brali udział w konkursach tak samo jak wcześniej.

Oczywiście w przypadku postów będzie to samo: będą sobie je nabijać spamiąc...

Może ktoś znajdzie jakiś złoty środek na to? ;)

Teraz kompletnie inna beczka.

Na moim forum z kumplem zainstalowliśmy wtyczkę, która odpowiada za radio. Nie wiem czy to jest jakoś bardzo potrzebne, ale tutaj można też spróbować. Jak ktoś nie ma dużo własne muzy to włącza sobie radyjko i już jest mu weselej :)

Inna sprawa też związana z muzyką. Na 100% jest wtyczka, która pozwala na dodanie piosenek tak by użytkownik mógł je odsłuchać. Sam testowałem na MyBB Co wy ta to by zrobić coś takiego. Ustawić opcję by można było dodawać jakieś ciekawe nuty i potem ich słuchać? Mam nadzieję, że wiecie jak mogłoby to wyglądać. ;)

Nie wiem czy jest to potrzebne, jeżeli to jakbyśmy chcieli nadawać coś swojego, a to wymaga pozwoleń, prawa autorskie itp. Cieszę się jednak, że cały czas macie pomysły. Dawać więcej, może coś się trafi ciekawego jeszcze. 

Tak jak napisałem. To miała być tylko propozycja :)

@edit

Pozwolę sobie zapytać : Kto to jest Cortis ?
Nie znam wszystkich faktów. Jednak czy nie mieliście z tym skończyć? To mi znowu śmierdzi dawaniem rang od kolegów. Jeżeli sobie nie radzicie to dajcie Moda Pyrce, Fuzzikowi, Mankowi, komukolwiek innemu tylko nie znowu zaczynamy z tym samym. 

Edytowano przez Liptonex
używamy opcji edytuj mimo wszytko ;p.

@edit

Nie znam wszystkich faktów. Jednak czy nie mieliście z tym skończyć? To mi znowu śmierdzi dawaniem rang od kolegów. Jeżeli sobie nie radzicie to dajcie Moda Pyrce, Fuzzikowi, Mankowi, komukolwiek innemu tylko nie znowu zaczynamy z tym samym. 

Hmm, nie wiem. 

@edit

Pozwole sobie odpowiedzieć bezpośrednio na to pytanie.

Jeśli chodzi o mnie to mam tu pomóc sprawach technicznych na forum. Zajmuje sie też kilkoma projektami dla "Ja Rock!"

Mam nadzieje że to rozwiało kilka wątpliwości.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik