Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RealG

Komputer rocka z 2011 roku

Polecane posty

Wydaje mi si, że procek to był jakiś Intel 4 rdzeniowy 2,8 GHz, jeszcze chyba to nie było żadne i5 czy i7 więc może ktoś kojarzy ten procek, ja się na tym tak nie znam żeby powiedzieć jaki to był dokładnie model.

Jak nie i5 i i7 to pewnie Core 2 Quad, teraz można powiedzieć, że proc do naciągania ludzi xd Grafika to nie wiem, reszta to samo. Ram obstawiałbym ilościowo z 8 GB, najlepiej Rock by ci na to pytanie odpowiedział.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Vedduer
      Tak jak w temacie, komputer bez względu na jakich obrotach działa wyłącza się co kilka godzin i pojawia się czarny ekran i "no signal"
      Komputer nowy, wszystko na wypasie i temperatura w porządku- jakieś pomysły o co kaman?
    • Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez Rock
      Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik