Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
splawik2309

Gamescom 2013

Polecane posty

Witam growych zajawkowiczów forumowiczów:)
Jak wrażenia po konferencjach prasowych EA oraz Sony (niestety Microsoft zdecydował się nie pokazać konferencji szerszemu gronu)

Co Was najbardziej ucieszyło, a co (być może) zmartwiło?

Czy konferencje spełniły Wasze oczekiwania ?
Chętnie poczytam Wasze opinie:)

I co, gamescom się kończy :/. I jak się podobało? Kto weług was, pokazał najwięcej? Kto was zachwycił? :) Ogólnie jak wrażenia? :)

Mnie najbardziej zachwycił i zainteresował Blizzard z oczywiście, nowym dodatkiem do Diablo3.

Zorbiło mi się też miło i przypomniało mi się zarazem dzieciństwo, kiedy dowiedziałem się, że Dungeon Keeper zostanie na nowo wydany.... tylko, że na androida i IOS :/

Mnie nadal najbardziej ciekawi Assasin's Creed 4 - zapowiada się o wiele lepiej niż zapowiadała się część trzecia ale co z tego wyjdzie - zobaczymy :D 

Póki co jest pozytywnie i to bardzo :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Yuki
      Hejka  
      Jak pisze w temacie szukam noclegu na weekend w którym odbywać się będzie tegoroczne PGA. Mam tu namyśli jakiekolwiek tanie i "normalne" miejsca. Ilość osób będzie w przedziale 2-4 w wieku 16 lat ^^.
      Niby są hotele ale zazwyczaj ceny za pokoje są naprawdę wysokie dlatego pytam się bo może ktoś z okolic się orientuje w czymś przystępnym
    • Przez splawik2309
      Hej Forumowicze!
      Chciałbym zaprosić Was dzisiaj do dyskusji na temat filmu Kapitan Phillips (ang. Captain Phillips) z roku 2013, gdzie główną rolę, tytułowego kapitana, zagrał Tom Hanks.

Na początek proszę Was uprzejmie zwiastun:

Zarys fabuły:

Moim zdaniem film ten jest jednym z najlepszych filmów roku 2013. Świetna kreacja Toma Hanksa zasługuje na Oscara. Warto dodać, że film inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w 2009r.
      "Kapitan Phillips" jest kolejnym dowodem, że najlepsze scenariusze pisze życie.

Po obejrzeniu filmu, jak i w trakcie najbardziej zastanawia mnie jak
      .
      No nic chętnie poczytam Wasze opinie i teorie na temat tego filmu
    • Przez xyzpatroklos
      Większe premiery gier na miesiąc czerwiec 2013 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=WAJrz0E0ogI
    • Przez IDCaSH
      Siemanko!

Póki co zobaczyłem tylko trailer i powiem szczerze, że chętnie pójdę na to do kina.
      A co wy sądzicie na temat World War Z?

• Przez podolski310
      Witam
      Piszę z zapytaniem czy pojawisz się na tym turniej. Jeżeli tak to w którym dniu a może przez wszystkie trzy dni. Może zorganizował byś jakieś małe spotkanie z twoimi widzami którzy na pewno się tak pojawią. 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik