Skocz do zawartości
JohnKrwawy

Humble Bundle.

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zanim wyjdziesz bądź usuniesz(moderatorze) ten temat bardzo Cię proszę wysłuchaj.

Jak pewnie wszyscy z was wiedzą aktualnie trwa promocja na stronie humble bundle. Jak tu się nie skusić na wiele fajnych tytułów za tzw. "ile dusza dała" czy jakoś tak :D. W każdym bądź razie chodzi o to, że nie jestem w stanie kupić tej paczki ponieważ nie mam konta PayPal. Wiem jest to tylko "marne" 4zł, ale niestety nie mam jak w żaden sposób tego zapłacić. Próbowałem wyciągnąć od rodzicielki, ale niestety ona wychodzi z założenia, że płatność w taki sposób to straszna rzecz. I stąd wychodzi moja prośba czy byłby ktoś w stanie to zrealizować. Odwdzięczyłbym się np: za doładowanie do telefonu. Posiadam też jeszcze kod na 30-dniowy abonament do Playstation Plus, a jako, że nie posiadam konsoli to jest mi on nie potrzebny.

PS: Wiem jak ta wiadomość wygląda pewnie pomyślicie, że wyłudza gry itp., ale niestety nie jestem w stanie tego jak zapłacić. Naprawdę mi na tym zależy. A można przy okazji wspomóc fundację o ten symboliczny dolar.   

Pozdrawiam :)

Cóż, ja też bym potrzebował, jak każdy. Gdyż sam nie mogę kupić.

@Damson

89672d1363961700-fiatecuscan_pl-facepalm

Jak koszt paczki wynosi 3,31 ok. To ile ma Ci dać za doładowanie? 10zł? -.-

Cóż, ja też bym potrzebował, jak każdy. Gdyż sam nie mogę kupić.

@Damson

89672d1363961700-fiatecuscan_pl-facepalm

Jak koszt paczki wynosi 3,31 ok. To ile ma Ci dać za doładowanie? 10zł? -.-

Na to liczyłem  :rolleyes:

Kod oferuje w wysokości 5zł za paczkę w cenie 1$. Jestem w stanie wysłać 2 doładowanie za gry bonusowe+ Kod na The Sims 3. Wraz z doładowaniem dodam jeszcze kod na 30-dniowy abonament do Playstation Plus. :D

Mam problem z MoH na origin z Humbla. Mianowice kod wykorzystałem na Origin pobrałem gre i odpalam multi.Wyskakuje komunikat zeby zalozyc konto założyłem je i prosi o podanie klucza.A ten klucz jest nieporpawny :( WTF

@up Dzięki.

Szkoda że nie było mnie w domu jak była promocja :( MoHa dał mi kolega :) A tak sam bym sobie kupił Humbla ze wzgledu na BF3 za 10zł :( No szkoda zycie jest brutalne :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik