Skocz do zawartości
lioko123

Karta Graficzna do 1000zł

Polecane posty

Witam w najbliższym czasie mam zamiar kupić Kartę Graficzną za ok. 1000zł Mógłby mi ktoś doradzić?

Pod koniec Września tego roku, wychodzą nowe karty graficzne od AMD z serii HD 9xxx.

Więc będą obniżki starszych kart, i nowe w tej kategorii cenowej, więc radze poczekać.

Jak na teraz to w cenie 1 tysiąca jest GTX 760.

Na obniżkę to chyba sobie jeszcze poczeka, tak od razu nie zrobią promocji, a co dopiero w Polsce. 

Do 1000 właśnie GTX 760

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx760-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-veroc,39077.html

BTW, jeśli chciałbyś jednak dorzucić coś i kupić Raedona to teraz mają promocję.

http://sites.amd.com/us/promo/never-settle/Pages/nsreloadedforever.aspx

Raedony 77xx - 1 gra z podanych

78xx -2 gry

79xx - 3 gry

Też czytałem gdzieś, że możesz sobie wybrać taką grę, która będzie, czyli np. BF4, albo Rome Total War II, tylko musisz poczekać na WorldWide, bo na razie jest USA :<

Kupiłem GTX 660 ti wolałem mieć te 200 zł w kieszeni.Mam Jeszcze takie pytanie. Gram w bf3 i mam 30 fps niewiem co sie dzieje macie jakieś rady,żeby naprawić ten problem

Kupiłem GTX 660 ti wolałem mieć te 200 zł w kieszeni.Mam Jeszcze takie pytanie. Gram w bf3 i mam 30 fps niewiem co sie dzieje macie jakieś rady,żeby naprawić ten problem

Toć 660Ti i 760 to jest niemal ta sama cena o_O

Zasilacz jest podany wyżej

Dodam jeszcze na starszej karcie Radeon 3850 miałem 30-35 na niskich tutaj na niskich mam to samo

Intel core 2 duo E8200 

4gb RAM

Heh, dziwisz się? Procek Cie ogranicza i głupotą było kupować nawet 660'tke do niego skoro nie wykorzysta max swojego potencjału.

A możesz polecić jakiś procesor żeby wykorzystał tą karte w wyższym procencie do 500 zł

Napisz jeszcze jaką masz płytę główną, to coś się znajdzie.

Ray, po co pytanie o mobo? :P Wiadomo, że to coś z 775, a tam nie ma z czym szaleć. Core 2 Quad jedynie, ew. zmiana płyty pod 1155 i Pentium Dual Core (pod te gniazdo) na razie. Potem sobie możesz kupić coś lepszego - i3, i5, Xeon, i7. Chociaż te FPS to i tak dziwne, na średnich mam więcej przy 2 Duo 6400 i 9600 GT ;o Ale tak, zmiana CPU (najlepiej plus mobo) poprawi znacznie komfort gry i wtedy ryzykowałbym coś więcej niż niskie detale.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik