Skocz do zawartości
pawelo1566

Czy mi pójdzie Battlefield3?

Polecane posty

Witam.Już raz napisałem ten teamt,ale uzbierałem troche kasy i ulepszyłem kompa.

Więc.Czy mi pójdzie BF3?

Mój sprzęt:

*procesor-AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.71ghz (moge go podkręcić)

*płyta główna-Gigabyte MA780G-UD3H

*Ram-Goodram 3x2gb+1gb=7gb DDr2 800mhz

*Grafika-Nividia Geforce GTS 450 1gb DDR5

*Zasilacz-Carbon 650W

@up

Na singlu raczej nie powinno, ale na multi już raczej będziesz miał coś pod pokaz slajdów bardziej. W sumie to też zależy od rozdziałki, liczby osób na mapie i od samej mapy. Jest na pewno jedna mapka która chodzi cudnie i nazywa się chyba Wielki Bazar więc ewentualnie będziesz mógł tylko na niej grać i nie mamrotać pod nosem.

@up

Na singlu raczej nie powinno, ale na multi już raczej będziesz miał coś pod pokaz slajdów bardziej. W sumie to też zależy od rozdziałki, liczby osób na mapie i od samej mapy. Jest na pewno jedna mapka która chodzi cudnie i nazywa się chyba Wielki Bazar więc ewentualnie będziesz mógł tylko na niej grać i nie mamrotać pod nosem.

Więc teraz podam ci procesor , który będę miał na poniedziałek AMD PHENOM 955 Black Ed Quad Core 3.2GHz i co o nim myslisz :D?

@up

Ja gram na multi na wysokich i z początku mi chodzi płynnie. Na większości mapek jak już dojdzie masa ludzi i mapka już jest zmasakrowana to w niektórych miejscach spada do 23-30 FPS. Kampania chodzi mi bardzo płynnie, podczas nagrywania w full hd Frapsem utrzymuje się powyżej 40 FPS. Mam procesor o 9% lepszy od tego co będziesz miał, a kartę - strzelam, że masz Gigabyte? Jeśli tak to o 51% gorsza od mojej.

Mój procek: AMD APU A8-5600k (on ma niby 4x3,6 GHz, ale mi pracuje przy 3,8 GHz, a czasem 3,9 GHz)

Karta: Gigabyte Radeon HD 7850 1GB OC
RAM: 16GB 1600Mhz

Płyta: Gigabyte GA-F2A85XM-DH3

Zasilacz mam 600W

Procek jeśli jeszcze możesz to weź z Intela, ja żałuję, że wziąłem AMD. Następnym razem na bank biorę i7 albo i9 jak zrobią serie o takiej nazwie.

@TheReaper - chyba za bardzo "afiszujesz" się swoim sprzętem bo praktycznie w każdym temacie "czy pójdzie mi bf3?" lub "składamy komputer" podajesz swoje specyfikację i chwalisz się na jakich ustawieniach grasz. Moim zdaniem trochę przesadzasz, ale to moja opinia i może innym się podoba czytanie ciągle tych samych postów.

Więc teraz podam ci procesor , który będę miał na poniedziałek AMD PHENOM 955 Black Ed Quad Core 3.2GHz i co o nim myslisz :D?

To jest dobry procesor tylko warto go podkręcić do 3,8-4,0GHz'a. Mam takowego (BE 965) wykręconego do 4,2GHz i nie miałem problemu z żadną grą i przez najbliższe kilka lat mieć nie powinienem.

@up

Ja gram na multi na wysokich i z początku mi chodzi płynnie. Na większości mapek jak już dojdzie masa ludzi i mapka już jest zmasakrowana to w niektórych miejscach spada do 23-30 FPS. Kampania chodzi mi bardzo płynnie, podczas nagrywania w full hd Frapsem utrzymuje się powyżej 40 FPS. Mam procesor o 9% lepszy od tego co będziesz miał, a kartę - strzelam, że masz Gigabyte? Jeśli tak to o 51% gorsza od mojej.

Mój procek: AMD APU A8-5600k (on ma niby 4x3,6 GHz, ale mi pracuje przy 3,8 GHz, a czasem 3,9 GHz)

Karta: Gigabyte Radeon HD 7850 1GB OC

RAM: 16GB 1600Mhz

Płyta: Gigabyte GA-F2A85XM-DH3

Zasilacz mam 600W

Procek jeśli jeszcze możesz to weź z Intela, ja żałuję, że wziąłem AMD. Następnym razem na bank biorę i7 albo i9 jak zrobią serie o takiej nazwie.

Nie wezme z intela bo do wymiany idzie płyta główna ,bo Intel posiada inne sockety niż Amd.

Ja mam za to pytanie ile będę miał fps na ultra, jeżeli będzie mi chodzić

System - Windows 7 Ultimate 64 bit

Procesor - Intel Core i7 3,50 GHz

Płyta główna - ASUS RAMPAGE IV EXTREME

Pamięć RAM - GoodRam 16GB 1600MHz DDR3

Karta graficzna - GTX 780 3GB

Jeśli coś przeoczyłem to napiście

@up

To chyba muszę poważnie z moim wujkiem pogadać. Wiedziałem, że ten procek jest do dupy :/ No nic, jako królik doświadczalny wszystkim tu zebranym mówię - AMD APU A8-5600k jest do dupy, nie kupujcie go

Specyfikacja komputera, na jakim pokazany zostanie Battlefield 4:

• płyta główna: Asus 990FX Sabertooth
  • procesor: AMD FX8350
  • karta graficzna: 2x AMD Radeon HD7970
  • pamięć RAM: Corsair Vengeance 8GB (2x 4GB) 240-Pin DDR3 1866
  • dysk twardy: Corsair Neutron GTX 120 GB SSD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik