Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MonicaArt

Moje prace graficzne - galeria by MonicaArt

Polecane posty

Witam!  W tym roku rozpoczynam studia Graphic Design w Anglii. Uwielbiam tworzyć godzinami w Photoshopie, ale i nie tylko maluję też farbami na płótnach, ścianach, rysuję kredkami i ołówkami na papierze. Będę tutaj prezentowała tylko prace graficzne.Swoje prace wrzucam na mojego fanpage, Deviantarta i filmiki na YT jak tworzę prace od podstaw.

1. Moja ostatnia praca, pewnie część osób ją kojarzy ponieważ Rock opublikował ją na Facebooku :)
Grafika w oryginale jest dosyć duża bo ma wymiary 4000x6000 piks ( po wydrukowaniu mogłaby być
z tego niezła tapeta :D )

rock_alone_portrait_by_moniicaart-d6hnye

Wkrótce wrzucę filmik na którym widać jak rysowałam od podstaw.

2.Królowa nocnych elfów w World of Warcraft - Tyrande:

tyrande_by_moniicaart-d6h811f.jpg

Pozdrawiam!

Inna praca z WoW'a trochę starsza - Sylvanas Windrunner, z pewnością kiedyś jeszczę ją narysuję:)  Ogólnie planuję zrobić całą serię obrazków z World of Warcraft w tym dużą scenę batalistyczną i projekt całego, swojego pokoju w tym stylu od obrazów ręcznie malowanych farbami na całe ściany po rzeźby, oświetlenie itd.(jestem fanką wowa kocham tą grę <3)
Tutaj link do filmu na YT jak rysowałam od podstaw w PS: 

485431_503896866331091_1378776654_n.jpg

Inna praca z WoW'a trochę starsza - Sylvanas Windrunner, z pewnością kiedyś jeszczę ją narysuję :)  Ogólnie planuję zrobić całą serię obrazków z World of Warcraft w tym dużą scenę batalistyczną i projekt całego, swojego pokoju w tym stylu od obrazów ręcznie malowanych farbami na całe ściany po rzeźby, oświetlenie itd.(jestem fanką wowa kocham tą grę <3)

Tutaj link do filmu na YT jak rysowałam od podstaw w PS: 

485431_503896866331091_1378776654_n.jpg

Monika, może wpadniesz do mnie na kanał na TS3? :D

PS. Prace są boskie :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik