Skocz do zawartości
podolski310

Intel Extreme Masters Spotkanie.

Pytanie  

36 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy będziesz na Intel Extreme Masters ?

Polecane posty

Witam

Piszę z zapytaniem czy pojawisz się na tym turniej. Jeżeli tak to w którym dniu a może przez wszystkie trzy dni. Może zorganizował byś jakieś małe spotkanie z twoimi widzami którzy na pewno się tak pojawią. 

Pojechał bym ale moje szczęście jest takie że zawsze nie mam czasu albo coś wypada :/ Ostatnio miałem już kupione bilety na PGA a dzień przed wyszło że jednak nie pojadę (warunki na drogach + opony letnie)

Gość GhostChavalier   
Gość GhostChavalier

O Grejt widzę , że będziesz może się spotkamy xDD

Namówiłem moją narzeczoną na IEM, więc z Warszawy jedziemy w sobotę PolskimBusem (bo ceny pociągów z Warszawy do Katowic mnie rozwalają). Rozumiem, że wejście jest za free na IEM?

Tylko, że tam nie ma fify.

Jest :) Jest już 8 finalistów + 2 osoby z turnieju offline, który odbędzie się przed finałami na IEM. Zapisy przy stoisku Komputroniku, chyba.

Jak Wam się podobało? Mnie urzekła atmosfera i te tłumy próbujące dostać się do środka! Chyba organizatorzy nie przewidzieli jak wiele osób przyjdzie oglądać turniej. Było naprawdę super, oby więcej takich imprez w naszym kraju! 

Turniejami jak IEM to my tą polską scenę game'ingową zbudujemy :)

Jak Wam się podobało? Mnie urzekła atmosfera i te tłumy próbujące dostać się do środka! Chyba organizatorzy nie przewidzieli jak wiele osób przyjdzie oglądać turniej. Było naprawdę super, oby więcej takich imprez w naszym kraju! 

Ogólnie to w Polsce jest mało takich miejsc jak spodek w Katowicach, także nie wiem gdzie mógłby się odbyć następny IEM. Faktem jest też, że Śląsk jest bardzo gęsto zaludniony, więc z frekwencją nie byłoby problemu nawet jakby ludzie z pozostałych części Polski nie przyjechali. 

Oby więcej takich imprez :) Wiem, że od 25 do 27 stycznia w Warszawie odbędą się kwalifikacje do sezonu 3 League of Legends w Warszawie (prawdopodobnie złote tarasy). Będzie Fnatic, Curse i kilka polskich teamów :)

Było bardzo fajnie. Tylko ta kolejka w której spędziłem w sumie 5 godzin. Ale warto było czekać żeby zobaczyć to wszystko co było w środku.

@Tam1ek

np Ergo Arena w trójmieście albo Atlas Arena w łodzi ;>.

Trójmiasto faktycznie byłoby świetną lokalizacją... łódź hmmm nie lubię tego miasta :E 

Jak by tu powiedzieć, jednak mnie nie było. A wszystko przez nowego Hitmana na playtation 3 w którego wciagnałem się w nocy z piątku na sobotę zeszłego tygodnia. I tak w ten sposób zaspałem na pociąg z Warszawy do Katowic ;)

Ja byłem tylko w piątek (i tak z godzinę stałem), w sobotę też byłem ale zamknęli mi przed nosem... to sobie darowałem i oglądałem już z domu.

Ale ogólnie super :D

Aż mnie korci żeby zostać progamerem...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Zgodnie z tradycją, kolejny temat odnośnie IEM Katowice 2019.

//edit 12.07.2018

//

Obecnie na potwierdzenie imprezy nie musimy czekać, ponieważ została ona już potwierdzona przez Carmaca chwilę po zakończeniu ostatniego IEMu i niedawno podczas audycji Weszlo w Esport.

Obecnie największym znakiem zapytania jest status majora CSGO powracającego do Katowic po 4 latach przerwy - osoby mocno interesujące się sprawą zapewne już zdają sobie sprawą, że jedyne co jest niewiadome to data potwierdzenia tego info :).
      Na dniach powinniśmy dostać już pierwsze szczegóły odnośnie IEM Katowice 2019 - pierwsze informacje będą jedynie potwierdzać ostatnie plotki i prawdopodobnie poznamy też daty.
      Obecnie mówi się o dwóch weekendach (były plotki o trzech, ale to chyba za szybko nawet na Katowice), dużą niewiadomą jest kolejność, bo jest "mała szansa", że tym razem kolejność może lekko się zmienić.
      Kolejną rzeczą jaka może się zmienić to finał SC2, nie ma pewności czy zostanie on w całości rozegrany w spodku, możliwe jest przeniesienie go do MCKa (również była plotka o przeniesieniu do na inny weekend, ale wątpię, aby tak postąpiono). Oczywiście jest szansa na zobaczenie SC2 na głównej scenie, ale wtedy możemy liczyć tylko i wyłącznie na mecz finałowy (czyli bez półfinałów w spodku widzianych na ostatnich edycjach IEMa).

Wiele ciekawych rzeczy rysuje się wokół IEM Katowice 2019, ja sam nie mogę się już doczekać odpalenia machiny przez ESL.

Tak więc pozostaje czekać, "w lipcu będzie się dużo działo w naszym pięknym esporcie" jak to napisał Adrian Kostrzębski :).

• Przez Himiodzio
      Witajcie

Tak więc zgodnie z tradycją, czas założyć kolejny temat odnośnie IEM Katowice!

Tym razem czekamy już tylko na oficjalne info, choć mamy prawie już pewny IEM w Katowicach.

Czemu mogę ogłosić to przed samym ESL? Wkopały się osoby odpowiedzialne za stronę Intel Extreme Masters - jak dotąd odnośnik http://pl.intelextrememasters.com/season-12/katowice/ wywalał błąd.... Od kilku godzin prosi on o podanie hasła, aby udać się na stronę.
      Jeśli wydaje się komuś, że może być to błąd/przypadek - każdy wcześniejszy przystanek był tak zabezpieczony .

Czekamy na oficjalne ogłoszenie ESL!
      PS: dowiemy się też, czy IEM Katowice będą majorem.

#IEM

@@@[email protected]@@
      Ktoś podkablował i poprawili już odnośnik na stronie IEMa .
      Trochę za późno, wydało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Przez Yuki
      Hejka  
      Jak pisze w temacie szukam noclegu na weekend w którym odbywać się będzie tegoroczne PGA. Mam tu namyśli jakiekolwiek tanie i "normalne" miejsca. Ilość osób będzie w przedziale 2-4 w wieku 16 lat ^^.
      Niby są hotele ale zazwyczaj ceny za pokoje są naprawdę wysokie dlatego pytam się bo może ktoś z okolic się orientuje w czymś przystępnym
    • Przez splawik2309
      Witam growych zajawkowiczów forumowiczów:)
      Jak wrażenia po konferencjach prasowych EA oraz Sony (niestety Microsoft zdecydował się nie pokazać konferencji szerszemu gronu)
      Co Was najbardziej ucieszyło, a co (być może) zmartwiło?
      Czy konferencje spełniły Wasze oczekiwania ?
      Chętnie poczytam Wasze opinie:)
    • Przez Bielin123
      Witam! Wpadłem na pomysł rozpoczęcia dyskusji na temat zbliżającego się PGA.

Od razu przejdę do rzeczy :

KIEDY : 18-20 października 2013
      GDZIE : Poznań, ul.Głogowska 14
      CO TO : Międzynarodowe targi poznańskie głównie o tematyce gamingu
      KOSZT :
      bilet jednorazowy 15zł/os bilet rodzinny, jednorazowy (min. 3 osoby z dzieckiem) 12 zł/os bilet szkolny jednorazowy 12 zł/os bilet PGA VIP Day (obowiązuje tylko 18 października) 100 zł/os dzieci do lat 3 bezpłatnie/za free ... i jak zjawicie się w październiku, w Poznaniu? Jeśli chodzi o mnie jeszcze nie wiem, postaram się.

Pozdrawiam,
      Bielin!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik