Skocz do zawartości
Bielin123

Najbliższe "spotkania"

Polecane posty

Witam. Uprzedzam z góry , nie wiem czy napisałem to w dobrym temacie  lecz myślę , że to odpowiedni dział do moich pytań czy uwag o różnych typach spotkań Rocka itp. z fanami.

Wiadomo , że w dniach 18-20 stycznia jest tzw. Intel Extreme Masters (turniej , rzecz jasna). Moje pytania są następujące : 

1.Zjawicie się tam?

2.Co sądzicie o tym , jakie wrażenia przed tą imprezą?

i takie pytanie , które pomoże mi :

-Czy ktoś z Was orientuje się może ile kosztuje bilet z ***** (hehe ;p okolice mazur )  do Katowic (ok.750 km)?

Witam

Wybieram się tam,  może zmusze brata bo nie chce mi się jechać samemu i  autobusem a tak autem lepiej(autem ok. 20 min ,autobusem ok. 45 min).Poszperałem trochę po necie imprezka szykuje się dobra ale zobacze jak to wyjdzie w praniu( http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/734203,katowice-intel-extreme-masters-18-20-stycznia-plan-imprezy,id,t.html;)

Co do jazdy z Mazur......... np. Olsztyn do Katowic to najlepiej auto bo pociąg etc. to mordęga  :D co do ceny to najlepiej tu sprawdzić: 

skorzystać z telefonu i zadzwonić na:
- telefoniczną informację kolejowa (tel. (022) 94 36 lub (042) 94 36)
- dla osób dzwoniących spoza granic kraju 00 48 22 5116003

skorzystać z internetu, i zapytać o cenę połączenia poprzez e-mail:
- informacja o połączeniach krajowych: e-mail: [email protected]
- informacja międzynarodowa: e-mail: [email protected]

Informacja o cenie biletu normalnego
km    kl.2           kl.1  
550 69,00 zł 104,00 zł

Niedużo ale tłuc się pociągiem tyle H hahaha

Z np.Kętrzyna do Katowic 

Informacja o cenie biletu normalnego
km     kl.2             kl.1
662 128,00 zł 149,00 zł

Tu zapłacisz więcej 

Ja do Katowic mam 300 kilometrów. Hotel wynajęty na 3 dni, transport, full service - zapłacę za wszystko 200 złotych.

Impreza Intel Extreme Masters Katowice to ważne wydarzenie, będzie to największy do tej pory projekt realizowany na imprezie w Polsce i mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Wrażenia przednie, pierwszy raz będę uczestniczył w takiej imprezie (nie wliczając kilku LANów już za sobą).

Zazdroszczę Ci . Ja takich możliwości nie mam i choć staram się żeby tam być już od tyg. to jakoś nie zapowiada się pozytywnie a mi zależy. Mimo wieku , wiadomo nie mam wysokiego funduszu - tu nie chodzi o nocleg czy wyżywienie , chodzi o sam bilet. 

Ale jeśli bilet w 1 stronę kosztuje od 70 do 110 zł to w dwie strony już ok.200 zł+. Jeśli Webber znasz cenę taką najbliższa prawdy to napisz.

Ja mam na szczęście 30 minut autobusem, a 20 minut autem, zważywszy na warunki pogodowe. Zjawie się tam z miłą chęcią bo dobre gifty można dostać :).

Ciekawie będzie, szkoda, że szkoły o profilu technik informatyk czy pokrewne nie organizują wycieczek na tego typu spotkania.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.