Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fuzzik

Chłodzenie na AM2

Polecane posty

Jakie dokładnie temperatury masz, kiedy ostatnio była wymieniana pasta termoprzewodząca ? Jaki budżet masz na nowe chłodze jeśli tak owe będziesz musiał kupić?

Nie wiem, jakiś stary syf, chodzi mi tylko o jakiś cooler czy inny wynalazek na procesor, temp innych elementów są w normie, nawet przy wysokich obciążeniach. Piętą Achillesową jest nowy procek.

PS Takie drobne pytanie przy okazji (taka ciekawostka), ile Watt zżera GF GT9600, bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Jedną stronę obudowy i tam mam zdjętą, więc tutaj nie ma problemu (ona ledwie się trzyma w całości, więc dopływ powietrza jest niemal z każdej strony xD)

A niedługo zamierzam i tak składać nowego kompa, więc nie chcę za dużo wydawać na tego.

Wracając do tematu.

Procka oczywiście będę chciał podkręcić, więc chłodzenie musi być nieco lepsze niż standardowe na tego procka, ale nie chce również przepłacać.

Aditor, nasz drogi znawca podał coolera o 1/2 tańszy od poprzednika.

A co do jego propozycji, to czym tak właściwie różni się wersja he923 od pro, oprócz jednej rurki więcej? Bo cenowo są niemal identyczne (różnica złotówki, a nawet kilku gr).

Aditor, nasz drogi znawca

to był jakiś sarkazm? 

A co do spartana to różni się troszkę większą powierzchnią radiacji (poprostu radiator troszkę większy) oraz można zamocować dodatkowy wentylator 

jeśli myślisz też o przyszłości czyli nowym kompie pewnie będzie to komputer zbudowany na podkręcalnym procesorze to można się zastanowić na Silentium PC Fortis na tym chłodzeniu można podkręcić i5 2500k na 4,5 Ghz a nawet troszkę więcej (zależy od sztuki procka) 

Dobra, to wezmę chyba tą wersję PRO zawsze te kilka stopni mniej za tą samą cenę.

Jaką fajną pastę do tego wziąć?

I jeszcze pytanko, do ilu będę mógł spokojnie podkręcić tego Athlona 6400+ na tym chłodzeniu?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik