Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tam1ek

Django

Polecane posty

Nowym film Quentina Tarantino już niedługo w Polskich kinach (18 stycznia). Wybieracie się nie niego? Macie jakieś nadzieje z nim związane? :) Dla mnie największym szokiem było kiedy dowiedziałem się, że akcja filmu dzieje się na dzikim zachodzie, a głównym bohaterem jest czarnoskóry mężczyzna (próbujący znaleźć swoją żonę, która została sprzedana w niewole) grany przez Jamie'go Foxx'a! Zresztą pełno tam sław - DiCaprio, Samuel L. Jackson,  Christoph Waltz, Kerry Washington i wielu innych! :) Nigdy się nie zawiodłem na Tarantino (oglądam każdy jego film od wściekłych psów) i teraz będzie na 100% podobnie! 

Polskie zwiastuny

Oczywiście nie mogę się doczekać ! Jeden z moich ulubionych reżyserów. Również oglądnąłem wszystkie jego produkcje i ulubione to " Pulp Fiction " i " Bękarty Wojny ". Co do samego filmu to już po samym trailerze widzę, że będą działy się niezłe jajca i humor Quentina powali wszystkich na kolana.

Mam już bilety na nocny maraton z filmami Tarantino, w tym oczywiście premierowy pokaz Django Unchained. ;] Jaram się tym filmem od kiedy zobaczyłem pierwszy trailer. Standardowo liczę na doskonały humor i świetną muzę. ;]

Mam już bilety na nocny maraton z filmami Tarantino, w tym oczywiście premierowy pokaz Django Unchained. ;] Jaram się tym filmem od kiedy zobaczyłem pierwszy trailer. Standardowo liczę na doskonały humor i świetną muzę. ;]

Maraton z Tarantino? Gdzie, kiedy :D!?

Od ilu lat jest ten film ? ponieważ chciałbym na niego zabrać kogoś ale nie jestem pewien czy mogę?.

Zgaduję, że będzie to 16-18 znając treści jakie się tam znajdą :)

Moja mina po wyjściu z filmu 

234976-obama-t.jpg

Nie da się opisać tego filmu w tej sam dzień, kiedy się go oglądało. Jest po prostu wyjątkowy! 

W moim mieście dopiero pierwszy seans odbędzie się 1 lutego ;/ Ech, ale mnie nakręciłeś.

Takiego stężenia słowa "nigger" w jednym filmie jeszcze nie było. ;] Świetna postać doktora Schultza, zabawny sposób w jaki Django ogkrywał high-life wolnych ludzi. Do tego trollowanie widza takimi absurdami jak czarnoskóra niewolnica mężatka z niemieckim nazwiskiem. No i mój ulubiony aktor, Samuel L. Jackson, którego obecność w filmie posumuję poniższym wywiadem:

http://www.youtube.com/watch?v=O-Ho1JRhaFs

Takiego stężenia słowa "nigger" w jednym filmie jeszcze nie było. ;] Świetna postać doktora Schultza, zabawny sposób w jaki Django ogkrywał high-life wolnych ludzi. Do tego trollowanie widza takimi absurdami jak czarnoskóra niewolnica mężatka z niemieckim nazwiskiem. No i mój ulubiony aktor, Samuel L. Jackson, którego obecność w filmie posumuję poniższym wywiadem:

http://www.youtube.com/watch?v=O-Ho1JRhaFs

"Say nigger white boy! I dare you! I double dare you muthafucka!"

Zniszczył mnie ten komentarz pod filmem, eh... co tu dużo mówić, trzeba obejrzeć Django - takiego filmu nie zobaczymy przez następne kilka lat :( 

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Genialny film. Najlepiej wydane złotówki ostatnich dni. Jeśli ktoś ma w planach pobranie go z netu to niech zamilknie na wieki. To trzeba zobaczyć w kinie, na dużym ekranie ze znajomymi.

Jednym słowem

Film jest Dentastyczny 

Django - idę jutro. Do tego na liście mam jeszcze Sępa i Ganster Squad (nie jestem pewny jak to się powinno pisać)

Django - idę jutro. Do tego na liście mam jeszcze Sępa i Ganster Squad (nie jestem pewny jak to się powinno pisać)

Farciarz... Nie wiem, nie rozumiem czemu moje miasto jest tak zacofane, że przekładają co chwilę premierę. Przynajmniej 15 lutego będę mógł obejrzeć tą perełkę :)

"Django" zdecydowanie polecam fanom Tarantino, nie wiem, jak film odbierać mogą osoby nieprzepadające za jego stylem... ;p

"Sęp" to niestety niewypał, zwiastuny zachęcały, otoczka filmu z hollywoodzkim rozmachem byłą obiecująca, ale niestety, zmarnowany potencjał, jak dla mnie. Film zaczyna się nieźle, ale im dalej wlazł, tym tylko gorzej, po prostu koszmarne zakończenie. Jak dla mnie nie warto. Może jedynie po to, żeby zobaczyć nagi biust Ani Przybylskiej, ale kto go nie widział...

"Gangster Squad" jest dla mnie zagadką, gra tam mnóstwo znanych aktorów, których nie lubię, fabuła nie wydaje się być wyjątkowa, ale coś w tym filmie może być... Chyba będzie trzeba obejrzeć i ocenić samemu, bo gromada fanów Goslinga i banda hejterów wszelkiego typu na pewno zagłuszy w miarę obiektywne opinie.

Jak dla mnie film jest świetny a zarazem jest jednym z nie wielu filmów (Jeżeli nie jedyny) gdzie jedyną osobą która nie jest rasistą to właśnie Niemiec.

Film prawdziwie zasługujący na poklask, co tu dużo mówić szkoda tylko, że w internecie jest masa ludzi, którzy lubią wrzucać wszędzie .gif-owe urywki z najlepszymi scenami. W ten sposób kolega zespoilerował mi najlepszą kwestię filmu. 

Django to moim zdaniem film o traktowaniu czarnych w dawnej Ameryce. Doskonale pokazana tamtejsza rzeczywistość. Z pozoru śmieszny, jednak ma w sobie wiele ukrytych znaczeń. Oglądnijcie go sobie i przemyślcie. Film zdecydowanie godny polecenia.

"I like the way you die boy."

Django Unchained

Plusy:

+ Genialny humor

+ Dialogi, kwestie, rozmowy bohaterów

+ Gra aktorska na najwyższym poziomie. Według mnie najlepsza postać to dr Schultz. (Oscar jak najbardziej zasłużony)

+ Muzyka, soundtrack idealnie wkomponowuje się w typ i nastrój filmu

+ Scenografia, kostiumy ( niebieski Django : ) )

Minusy:

- Można się do czegoś przyczepić? (Pewnie tak, ale po co : )?)

Ocena:

10/10

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik