Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxCiastkoxx

Sprzęt Battlefield 4

Polecane posty

Raczej wątpię że ktokolwiek może grać z wszystkimi suwakami na maxa bo nawet Rock nie ma AA na full tylko w grach daje max. na 2x bo już mu przy 4x i wzwyż podobno tnie. Za niedługo sam kupuję BF3 bo już mogę grać, nawet na ultra, a tydzień temu to nawet na minimalnych nie mogłem, bo miałem starego kompa. Wtedy powiem na jakich ustawieniach mi idzie.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204

Tutaj znajdziecie przewidywane wymagania. Przewidują wiele gier na tej stronie, np. TES: Online. Nie wiem jak to jest z tymi przewidywaniami czy są zgodne czy nie, bo ze strony nie korzystam zbyt długo. Jak się tam zarejestrujecie i podacie spec. swojego sprzętu to Wam będzie wyświetlać czy wam dana gra pójdzie i na jakich ustawieniach. Można sobie porównywać sprzęt czyli np. HD7850 i jakiś stary HD3850 lub też coś z Nvidii. Jak zrobicie sobie tam konto premium to nawet powinno wam pokazywać na ilu FPS'ach przy jakich ustawieniach wam dana gra pójdzie. Nie wiem czy to działa, bo nie mam premium. Możecie też pytać w komentarzach (raczej po angielsku) czy wam dana gra pójdzie i po jakimś czasie (ja przy BF4 dostałem po 2 minutach) dostaniecie odpowiedź z ustawieniami i FPS'ami. Przy okazji dzisiaj się dowiedziałem, że BF4 ma być zoptymalizowany pod HD7xxx. Podejrzewam, że lepiej kupić kartę AMD pod tą grę. 

Ta stronka się sprawdza, nawet bez rejestracji można wpisać kartę graficzną i procesor ;)

Bo tylko Win8 wspiera wszystkie funkcje DirectX 11.1.

Win7 wspiera niewielką ilość "nowych" bibliotek.

Ja na szczęście kupiłem nowy sprzęt z Win8 64bit :D

Moje pytanie brzmi: czy te wszystkie bajery jakie wprowadzi DirectX 11.1 są warte wymiany sprzętu albo wstrzymywania się jeszcze kilka miesięcy z wymianą????

Przecież to co oferuje dzisiejsza technologia nie jest jeszcze wykorzystywane na maksa bo komputery nie dają rady.

Jeżeli masz sprzęt który ogarnia gry na średnio/wysokich w +40fps i ci to wystarcza, to się nie opłaca.

Lepiej poczekać w takim razie na premierę pamięci DDR4.

Ta stronka się sprawdza, nawet bez rejestracji można wpisać kartę graficzną i procesor ;)

No można, ale bez rejestracji nie możesz ustawić rozdziałki a to jest w sumie jedną z najważniejszych rzeczy jaka wpływa na płynność.

Na moim sprzęcie BF3 hula na ultra w 1920x1200 więc o wymagania czwórki się nie boję które i tak mocno nie wzrosną. A możliwości DX 11.1 mnie totalnie nie interesują. Nie będę instalować kiepskiego W8 dla kilku dodatkowych gałązek na palmie lub kilkunastu iskier więcej przy eksplozji. 

Witam mam pytanie. Myślicie, że pójdzie mi bf4? Gram w warfighter ultra i nie ma problemów.

-4GB Ram

-AMD A4-3300 APU with Radeon HD Graphics

-Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit

-GeForce GTX 550 Ti

-NVIDIA High Definition Audio

Pozdrawiam i dziękuję.

Wątpię co najwyżej średnie . Słaby procesor od amd grafika nawet w 3 jest zalecana 560 a ty masz 550. Nie opisałeś jakie taktowanie mają pamięci ram .

Witam mam pytanie. Myślicie, że pójdzie mi bf4? Gram w warfighter ultra i nie ma problemów.

-4GB Ram

-AMD A4-3300 APU with Radeon™ HD Graphics

-Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit

-GeForce GTX 550 Ti

-NVIDIA High Definition Audio

Pozdrawiam i dziękuję.

Na średnich powinno iść jak w Full HD chociaż to są ciągle przewidywane wymagania, trzeba poczekać na oficjalne no i dużo zależy od optymalizacji.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield+4&p_make=AMD&p_deriv=APU+A4-3300&gc_make=Nvidia&gc_deriv=GeForce+GTX+550+Ti&ram=4&screenRes_width_FPS=1920&screenRes_height_FPS=1080&checkSubmit=#systemRequirements

Z tego co widziałem filmy z BF3 (nie grałem, bo nie miałem sprzętu do teraz) i filmy z BF4 to w sumie wielkiej różnicy w grafice nie ma. Pewnie bardziej wymagania będą większe przez całe te symulacje, bo wszystkie drzewa czy fale mają poruszać się zgodnie z symulacją wiatru. Tak samo wszystkie te zniszczenia czy zawalające się budynki będą sporo z procka wyciskać. Te wszystkie symulacje to na multi będzie serwer robił żeby każdy gracz miał to samo (bo jak to będzie wyglądać jak na morzu kumpel przed nami będzie pływał nad wodą, bo mu inaczej zasymulowało?) więc w sumie może singiel będzie chodził gorzej niż multi. Jak będzie możliwość wyłączenia jakiś zaawansowanych efektów świetlnych czy jakiś drobnych detali, których podczas rozgrywki się nie zauważa to będzie to chodzić 2x płynniej. Był jakiś film, nie Fishing In Baku tylko jakiś inny i tam podobno był Radeon chyba HD7950 w CrossFire (czy jak to się zwie) i chodziło to zajebiści* płynnie (pewnie też mieli AverMedie albo już jakiś bardziej zaawansowany sprzęt lub też MSI Afterburner :P). Tyle mniej więcej się dowiedziałem na kanale BF na YT. Może się w jakiś rzeczach mylę, ale po prostu nie siedzę na co dzień w takich rzeczach.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik