Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxCiastkoxx

Sprzęt Battlefield 4

Polecane posty

Siema!

Jestem wielkim fanem serii Battlefield.W tym temacie chodzi mi o najnowsze dzieło EA i DICE Battlefielda 4,a mianowicie o sprzęt do niego.Co polecacie?

Podejrzewam , że będą takie

jakaś i5

gtx 590/650/660

4gb ramu bądź 8

Ogółem wymagania się dużo nie zmienią bo to tak naprawdę ściema z tym nowym silnikiem .

Po Pierwsze to nie jest dzieło EA tylko oni wykładają kase na to DICE robi to co trzeba żeby EA mogoło sobię wypełnić wanne z pieniędzmi :) 

Jeśli BF3 na chodził ci na WYSOKICH  na 40-60 o bf4 nie powinieneś się martwić, Gdyż gra bazuje na praktycznie tym samym silniku tyle że podrasowanym :)

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204

Tutaj znajdziecie przewidywane wymagania. Przewidują wiele gier na tej stronie, np. TES: Online. Nie wiem jak to jest z tymi przewidywaniami czy są zgodne czy nie, bo ze strony nie korzystam zbyt długo. Jak się tam zarejestrujecie i podacie spec. swojego sprzętu to Wam będzie wyświetlać czy wam dana gra pójdzie i na jakich ustawieniach. Można sobie porównywać sprzęt czyli np. HD7850 i jakiś stary HD3850 lub też coś z Nvidii. Jak zrobicie sobie tam konto premium to nawet powinno wam pokazywać na ilu FPS'ach przy jakich ustawieniach wam dana gra pójdzie. Nie wiem czy to działa, bo nie mam premium. Możecie też pytać w komentarzach (raczej po angielsku) czy wam dana gra pójdzie i po jakimś czasie (ja przy BF4 dostałem po 2 minutach) dostaniecie odpowiedź z ustawieniami i FPS'ami. Przy okazji dzisiaj się dowiedziałem, że BF4 ma być zoptymalizowany pod HD7xxx. Podejrzewam, że lepiej kupić kartę AMD pod tą grę. 

Przy okazji dzisiaj się dowiedziałem, że BF4 ma być zoptymalizowany pod HD7xxx. Podejrzewam, że lepiej kupić kartę AMD pod tą grę. 

I kupić Win8 ...

Nie widzę sensu kupowania specjalnie win8 po to by grać w Bf4 :D jestem pewien że na win7 gra będzie dobrze śmigała. z reszta taki wn8 tani nie jest, cena to od 430 zł do 1200 zł. No tak jakoś pisało na oficjalne stronie Microsoft.

Ja w sumie jakoś w grafice i płynności pomiędzy DX9 a DX11 różnicy nie widzę więc tym bardziej nie będzie widać różnicy między 11.1. Microsoft jeszcze się nawroci i zrobi 11.1 na Win7

taki wn8 tani nie jest, cena to od 430 zł do 1200 zł. No tak jakoś pisało na oficjalne stronie Microsoft.

Cena Windows 8 to około 359 zł w morele.net

A teraz ... niech podniesie palec ten kto gra w BF3 na maksymalnych ustawienia, absolutnie maksymalnych... wszystkie suwaki na maksa ?????? WSZYSTKIE!!!

He .... nie słysze 

Tak się podniecacie jakimiś bajerami i wodotryskami a większość z Was zepewne będzie się cieszyć jak odpali gre w średnich ustawieniach.

@up

Nikt bo każdy czeka na dogodną okazję do zrobienia sprzętu .

Ty chyba nic nie wiesz ? DDR 4 socket 1150 , nowe procesory od amd , nowe konsole . Zanim ktoś złożu komputer musi wiedzieć co dla niego najlepsze ja sam czekam na nowe konsole by zobaczyć co zaoferują oraz DDR 4 .

@up

Nikt bo każdy czeka na dogodną okazję do zrobienia sprzętu .

Ty chyba nic nie wiesz ? DDR 4 socket 1150 , nowe procesory od amd ......

Potem będzie DDR 5 a później DDR 6 ...... co chwile coś nowego wyskakuje, czekać można do usranej śmierci. Nie ma dogodnej sytuacji do złożenia sprzętu, zawsze za chwile będzie coś nowego. Producenci sprzętu już o to zadbają!

Najpierw czekasz na nowe procesory od intela, potem na nowe karty graficzne od nvidii, a potem na nowe karty od amd ..... a potem jeszcze chwile bo będą procesory od amd( które PRAWDOBODOBNIE wcale nie dogonią konstrukcji inetela z segmentu 1000 zł)

Na koniec okazuje się że przez brak kasy na nowości trzeba kupić poprzednią generacje, której cena trochę spadła a możliwośći ma podobne jak średnia półka najnowszej generacji.

Tak wygląda życie.

@up

,,Tak wygląda życie ,, Bo ty tak uważasz ?

Jeżeli ktoś zna się na sprzęcie to wie co ma kupić nie zawsze najdroższe jest najlepsze .

Cena Windows 8 to około 359 zł w morele.net

A teraz ... niech podniesie palec ten kto gra w BF3 na maksymalnych ustawienia, absolutnie maksymalnych... wszystkie suwaki na maksa ?????? WSZYSTKIE!!!

He .... nie słysze 

Tak się podniecacie jakimiś bajerami i wodotryskami a większość z Was zepewne będzie się cieszyć jak odpali gre w średnich ustawieniach.

Ja gram na maksymalnych, a dokładnie na ultra. 

No to gratuluje  :)

Ciesze się że Ciebie stać na sprzęt który ciągnie BF3 na ultra.

W wielu polskich domach to nie jest jednak priorytetem. Zauważ jednak że temat został poruszony pół dnia temu a Ty jesteś pierwszym który się zgłosił.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik