Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

IEM 2014 KATOWICE!

Polecane posty

Więc podsumujmy ostatnie miesiące.

Bilety zostały oficjalnie zapowiedziane. Szkoda tylko, że od (dopiero) wczoraj dostałem prawo do mówienia o tym :D. Wiedziałem o biletach, dużo dużo wcześniej od zapowiedzi ESL, ale co tam :P. Bilet na 3 dni, już mam od kilku dni, choć cena...hmm.... trochę droga.

Cena biletów:

1 dzień - 40zł

3 dni - 110zł.

Sprzedaż biletów na stronie ticketpro. Sprzedawać bilety będą "falami". Czyli? Tak jak wczoraj ileś tam sztuk biletów na 3 dni (200 karnetów, zostały sprzedane w 23:45min :)) i bilety na 1 dzień (300 biletów, poszły dopiero pod wieczór :)).

Dowiedzieliśmy się też trochę o zawodnikach z Europy, o nagrodach przeznaczonych do CS GO.

Wiele się dzieje! A to jest dopiero początek!.

Już odliczam dni!

A tu dla tych co już nie mogą się doczekać (musiałem zrobić zdjęcie, jak byłem w Kato po coś :)).

1526999_408446739259026_1317093857_n.jpg

Co to niby za tajemnica z cenami biletów, przecież każdy zainteresowany znał cenę biletów, lul. (była podawana np. na serwisach growych)

Tajemnica z cenami (sama cena biletów była podana kilka tygodni temu, przez ESL), to nie jest :).

Ale jeśli wiedziałem o biletach dużo dużo czasu wcześniej od ogłoszenia, to jest jednak "to coś". Oczywiście wiadomość była tak tajna, że mogłem się bać wysłanników ESL pod oknem :D.

Jednak wszelkie spekulacje na temat biletów, sprawdziły się :).

GES35

Witaj! :)

Osoba tak blisko Katowic, ma prawie obowiązek być na IEM! :D

Nie no z chęcią bym się wybrał. Jedynie przekonać rodziców do wyjazdu (z Przemyśla jestem) oraz oby kumpla z Katowic oferta co do noclegu była aktualna. A co do biletów to trzeba czyhać i szybko kupować?

Gość Jacek   
Gość Jacek

Bardzo chętnie bym się pojawił, lecz z Gdańska trochę daleko, więc tym razem sobie odpuszczę :/

Druga fala biletów zostanie otwarta jutro ;).

Zapewne bilety znowu rozejdą się w kilka minut (karnety na 3 dni).

Niestety tym razem to nie ja będę obsługiwał "kupno biletów", bo akurat jutro będę mieć wolne :/.

Jeśli jednak ktoś chce załapać się na bilet, info tu: --->Kilk<---

Gość Jacek   
Gość Jacek

No coraz blizej IEM czas spiac dupe :D Jak biletami? Wyprzedane wszystko? Mozna jeszcze jakies dorwac? Od ktorej godziny do ktorej trwa IEM?

Następna fala biletów w lutym :)

Event odbędzie się w dniach 14, 15, 16 marca w godzinach 13 - 23. Osoby z biletami będą miały zapewniony wstęp od 11:00 przez osobne wejście.

Kiedy bilety się pojawią będziesz mógł nabyć je na tej stronie.

Wygląda to następująco.

Zbliża się luty, a potem finalny marzec, kiedy to wreszcie odbędzie się IEM! :)

Odnośnie biletów, w lutym będzie ostatnia "fala". Ale jest ale :). Bo przez następne 2-3 dni po "zakończeniu fali" będą zwracane bilety nieopłacone do puli dalszej sprzedaży. Tak więc bilety będzie można nabyć nawet chwilkę po starcie fali. Trzeba pamiętać, że zapewne jeszcze z kilka dni wcześniej ESL, coś jeszcze udostępni (w znaczeniu da ze 100 biletów do sprzedaży).

Musimy też pamiętać, że impreza jest darmowa i każdy może wejść na teren spodka za darmo!

Info odnośnie biletów, można sprawdzać w dwóch miejscach:

--->FB_Naszego_IEM_Stworzone_Przez_ESL<---

--->Twitter_ESL_Odnośnie_Biletów_itp<---

Trzeba też pamiętać, aby nie podawać godziny zakończenia. Ponieważ, nawet ESL potwierdziło, że godz. 23 jest godziną wstępną. Całościowe info pojawi się już niedługo.

Tak więc.... IEM!!!

Dzieki za info panowie :) Co do biletow to co po paru minutach juz nie ma? Jak za nie zaplacic? Przelew bankowy :) ? (Jestem na telefonie, wiec nie wchodze w linki). A co do kolejki to troche dziwnie. Bo kumpel byl w tamtym roku to mowil,ze z rana praiw kolejki nie bylo w piatek. A jak sie skonczyla szkola (czyli kolo 13-14) to kolejka dluga w cholere.

Gość Jacek   
Gość Jacek

Dzieki za info panowie :) Co do biletow to co po paru minutach juz nie ma? Jak za nie zaplacic? Przelew bankowy :) ? (Jestem na telefonie, wiec nie wchodze w linki). A co do kolejki to troche dziwnie. Bo kumpel byl w tamtym roku to mowil,ze z rana praiw kolejki nie bylo w piatek. A jak sie skonczyla szkola (czyli kolo 13-14) to kolejka dluga w cholere.

Jeśli wierzyć stopce strony ticketpro.pl to za bilety możesz zapłacić kartą kredytową Visa / Mastercard.

Nowe info od ESL! :)

Ostatnia partia biletów i karnetów na Intel Extreme Masters w Katowicach pojawi się w sprzedaży w czwartek, 6 lutego o godzinie 18:30. Dostępnych będzie po 200 biletów na każdy dzień oraz 1000 karnetów. Pamiętajcie, że wejście na imprezę jest możliwe bez biletu!!

Powodzenia :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować