Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

IEM 2014 KATOWICE!

Polecane posty

Jak dzisiaj poinformowało Esl, IEM 2014 odbędzie się ponownie w Katowicach (14-16 marca).

Mam nadzieje, że ponownie doświadczę takich wrażen jak w tym roku :).

Oby poprawili to stanie w kolejce ;p

Kto się wybiera?

Dla mnie to jest impreza obowiązkowa, więc moja obecność nikogo nie zdziwi (może uda się dostać na scene główną z CS GO;)).

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Nie wiem czemu, ale od paru dni prawie codziennie myślę o IEMie :D

Jeszcze kilka miesięcy! I IEM JEST MÓJ!

Też nie mogę się doczekać tej imprezy. Dlatego zorganizowałem ten wpis. Jeśli ktoś ma jakieś nowe informacje to dawajcie je tutaj na forum lub bezpośrednio do mnie. Postaram się wszystko utrzymać w jednym miejscu by nawet nowicjusze mieli ładną ściągawkę na początek.

Mam pytanie do osób, które orientują się w Katowicach. Jaki nocleg proponują na czas imprezy by nie było problemu z komunikacją. No i by wieczorkami też było co robić :)

No i jeszcze jedno pytanko. Jedziecie solo czy w grupie?

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Z przejazdem, noclegiem i ewentualnymi biletami na 3 dni to będzie pewnie z 200 zł. No i do tego jeszcze jakieś jedzenie, picie i gadżety. Spokojnie z 400 zł na wyjazd trzeba mieć.

Swoją droga zobaczcie jaki to jest przepływ gotówki. Te 50 tysięcy osób w 3 dni wydaje 20 milionów złotych!

Ja chyba się wybiorę. 400 zł to nie jest jakiś tam majątek. Jedzenie mogę sobie kupić u mnie w Berlinie i zabrać ze sobą. Chyba nawet taniej by wyszło. Jeszcze się zobaczy. Jednak z chęcią bym pojechał. Może uda się nam spotkać w jakiejś grupce typu : Forum Team  :)

Mam pytanie do osób, które orientują się w Katowicach. Jaki nocleg proponują na czas imprezy by nie było problemu z komunikacją. No i by wieczorkami też było co robić :)

Jako, że mieszkan w Dąbrowie Górniczej (40 minut autobusem do Katowic), to i tak szukam jakiegoś noclegu w Katowicach :D. Z wstępnych ustaleń wszystko obok spodka jest masakrycznie drogie - wszelakie hotele, motele, hostele, "hoteliki" i "centrum spa" :D. Przyzwoite ceny zaczynają się gdzieś na granicy Katowic, ale tam już są większe problemy z dojazdem.

Polecam tym którzy się wybierają szukania hoteli (itp...) w miastach "obok". Z dojazdem będzie szybko, a i cena niezła.

Jeśli ktoś będzie chętny, mogę popatrzeć co jest np: w Dąbrowie ciekawego i w dobrej cenie.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Jaka była cena biletów w zeszłym roku? Można je rezerwować?

W zeszłym roku nie było biletów. Obecnie jeszcze nic na ten temat nie wiadomo. Jeśli pojawią się jakieś informacje to z całą pewnością będzie tutaj aktualizacja.

Tak tylko propozycję podam i pomyślcie czy ktokolwiek byłby chętny.

Zebrać 3,4 osoby i wynająć jakiś pokoik. Wtedy koszty są mniejsze. Zebrać wspólną kasę i razem posiedzieć. Nie wiem czy ktokolwiek by chciał.

Nie wszyscy się tutaj dobrze znają i nie każdy lubi być razem w jednym pokuju z kimś obcym. Dlatego nie wiem czy jest sens takie coś robić. Jednak jeżeli ktoś by chciał zaoszczędzić kasiorkę to czemu by nie?

Ja sam nie jestem pewien czy będę, ale jeżeli ktoś będzie chętny to możecie się umawiać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować